Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
no to psyyt panowie
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
W teorii febi nie był taki zły ale w praktyce można porównać do najtańszego kraft max 15 tys i zabawa od nowa chyba ze ktoś dysponuje większą kasa to tylko Lem a z zamienników to jesc ze poza master sport to hart trochę więcej wytrzyma ale ruznica cen bardzo mała a jakość ruzniaca niebo a ziemia Naciapane z GT-N7105
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
A polubisze ( czyli guma ) drążka stabilizatora wymieniales ja założyłem z poliuretanu i jestem w h*** zadowolony teraz będę zmieniał tuleje belki i tez rozważam poliretan lub lemforder ale raczej skuszę się ku Lem bo poliuretanowe być za twardy do tylu Naciapane z GT-N7105
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
Ja mam cały komplet z master sport wszystko wachacza góra dół drążki stabilizatora i kierownicze Naciapane z GT-N7105
-
prosze o pomoc regenerowac Vp44 wraz z sterownik czy bez niego
Jak sterownik masz dobry to tylko mechanik regeneracja a jeśli nie masz 100 % pewności czy sterownik w pozadku to rób całość z doświadczenia wolał bym i tak zrobić całość a ceny twój mechanik ma z kosmosu ja za regenerację całości zapłaciłem 1700
-
ile pali wam?
Miasto bez klimy 8 trasa bez klimy 7.2 miasto z klima 9.3 trasa z klima 8.2
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
Master sport przeleciał 43200 i cisza polecam a kraft zapomnij mi wytrzymał 10 000 i do wymiany
-
naprawa wyswietlacza fis
Ja wymieniałem w Żorach i płaciłem 340 zł 2 lata gwarancji i jest malina w porównaniu z starym wypalonym ich str to naprawalicznikow.pl
-
reanimacja podłokietnika przód
Ja kupowałem tzw reperaturki zawiasów u tego człowieka http://olx.pl/oferty/uzytkownik/UkGP/i jestem zadowolony prawie nie widać że to nie ori tanio i szybko za komplet z przesyłką 38 zł + bro do roboty i gotowe
-
Obijanie boczów skórą
Witajcie koledzy mam problem może ktoś z was wie gdzie można tanio a dobrze obić boczki i podłokietnik przód skórą bo kupiłem siedzenia i kanapę tył w rozsądnych pieniądzach i ładnym stanie ale przydało by się dopełnić resztę żeby było schludnie i jak jedna całość. Interesowała by mnie okolica Pyskowic lub nie dalekie okolice .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie z rządzenie losu wczoraj ja przeglądałem bo się zastanawiałem nad cenami rs4Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Jak chcesz fajne z na więcej niż 2 h to proponuje w Opolu byłem tam przed zatorem i było zajebisxie dużo atrakcjiNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się wybieram Naciapane z GT-N7105 Horny wysłałem ci pw Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Zrzuć kolektor i dostęp masz do wszystkich sam Godzina dłubania . 3mm fi jak pamiętam Przelewów wymieniłem tylko na którymś paliwowym od baku gdzieś się dostaje i nie wiem jak wymienić wężyk przelewowy do kosza w baku Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie ... Panowie potrzebny dobry i zaufany mechanior któremu mogę powierzyć moje maleństwo 2.5 tdi na juz bo układ paliwowy siada nie pompa tylko wezyki gdzieś pod puszczają powietrze. Zapomniałem dodać że w okolicach nie dalekich pyskowic Naciapane z GT-N7105 Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie ... Panowie potrzebny dobry i zaufany mechanior któremu mogę powierzyć moje maleństwo 2.5 tdi na juz bo układ paliwowy siada nie pompa tylko wezyki gdzieś pod puszczają powietrze. Zapomniałem dodać że w okolicach nie dalekich pyskowic Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
A szkoda Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie. . Kedzior masz ten przełącznik lusterek Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie dawno mnie nie było ale nadrobilem straty w forum Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie dawno mnie nie było ale nadrobilem straty w forum Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polko_V s co byś założył poliuretanowe czy lemforder ruznica w cenie max 10 zl Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
A gdzie to Naciapane z GT-N7105
-
Piłka nożna
Anglia nie istnieje w tym meczu Naciapane z GT-N7105