Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez bym się z wami zabrał ale nie będę miał z kim jechać bo do pyskowic nikt raczej się nie postuluje po moje dupsko Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witam was czule Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam was ciule Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie z rana Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie z rana Naciapane z GT-N7105
-
Zaślepienie egr w AFB
Zgadzam się z przedmówcą jeśli nie chcesz nie potrzebnych wydatków, które cię przy tym silniku nie ominą znam to z autopsji to zaprowadze auto do mechanika ale nie wruzbity tylko kogoś kto ma pojęcie o tym i niech Ci posprawdza a nie szukaj na chybił trafił bo możesz słono za to zaplacicNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja niestety jednak nie dotrę siła wyzsza Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Secio 100 lat Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli gril odbędzie się 01.10.2016 to niestety ja odpadne bo w robocie jestem jeśli się termin zmieni to z chęcią zawitam do was Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ten porze to będę jadł już kebab Jak będzie więcej jak 5 osób to mogę się pokazać To dojadę na kebsa Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka pisz na pw albo dzwon do mnie 732545749 pilne w c**j Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podejrzewam ze i ja się pojawię ale dopiero po 20 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze by było Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoty są na arenie latem, forum to zimą ale śledź wpisy bo rzadko teraz coś jest, wcześniej niż na 19.00 też nie masz co liczyć że ktoś przyjedzie, wszystko pisze w dzień spota.Też bym z miłą chęcią przyjechał jestem juz kilka lat na forum ale ani razu nie udało się dotrzeć [emoji23] Wysłane z galaxy S5 To obserwoj temat w dniu spota i zapraszamy Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie głupie tylko nie wiem czy sąsiedzi przeżyją nasza ekipe Naciapane z GT-N7105
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
Jaki silnik Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tyle musze czekać do kolejnej wiekszej imprezy o masakra ale cuz Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron będzie bukowina w tym roku czy nie Naciapane z GT-N7105
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
Może być rozreguloawana geometria lub luzy na trzpieniu . Ściągnij sobie wąż doprowadzajacy powietrze do turbo od filtra i na wyłączonym silniku sprawdź czy nie ma luzów na wirniku Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Mam ori audi z oponami na jeden sezon max 2Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Zapamiętam na drugi raz thx za info ... Właśnie patrzeNaciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie nie bo mi się tydz temu tel wyebal i straciłem wszystkie a szukałem was z 30 min i nie wpadłem na to żeby pojechać z drugiej str może za tydz się uda ale przynajmniej se 100 km zrobiłem dla zabicia nudy Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie na scc jestescie Naciapane z GT-N7105 Ja jestem pod Tesco a gdzie wy Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda daj nr do siebie żebym was znalazł pod scc Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ja może trocha puzniej Naciapane z GT-N7105