Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Ja będę miał taki 20 m przedłużacz . To jak z wurstami każdy sobie czy jak robimy Naciapane z GT-N7105
  2. Witojcie Naciapane z GT-N7105
  3. Fajne i w miarę w normalnej cenie mają w zabrzu w churtowni kolo lila jadąc od stadionu górnika ja tam swój kupowałem i mielec x-lander i mogę spokojnie polecić bo wytrzymały nawet na spacery po górach [emoji39] Naciapane z GT-N7105
  4. Alocha pany Naciapane z GT-N7105
  5. Witojcie ma ktoś z was sprawny lecz nie potrzebny chwilowo zawór n75 bo nie mam koncepcji co ja może boleć Mo przeciągnij ci na którymś z biegów do max 4200 rpm na następnym biegu turbo słychać ale nie ciągnie i wyskakuje 00575 ze nie osiąga ciśnienia może ten zawór być przyczyną ? Naciapane z GT-N7105
  6. Była trasa Pyskowice - Zakopane i s powrotem na pełnej p***dzie i poza tym że spaliła jak smok to nie pomogło
  7. To może być problem z osiągnięciem tych 4500 rpm bo nie zawsze chce tyle mu dać i właśnie chcę się dowiedzieć co ją boli że nie chce ciągnąć właśnie na 4 biegu
  8. a nie na 3 biegu bo u mnie w vag jest napisane 3 bieg
  9. Zawsze w razie co to zostaje nam strefa po 19 mało kto tam jeździ
  10. Na DTS albo na dk 88 można wskoczyc Naciapane z GT-N7105
  11. Będzie ktoś w piątek na spocie z kompem bi nie wiem czy mój zadziała bo potrzebna pomoc w zrobieniu logów Naciapane z GT-N7105
  12. To będzie w h*j ciężko a za busa to tyle wysypiesz co byś drugą na miejscu kupił
  13. Witojcie Egon jak chcesz tu masz linka i zadzwoń do nich to jest mój znajomy on ma każdego rozmiaru przyczepy http://przyczepy-anko.pl/
  14. To dlogo będę musiał czekać chyba dopiero w Zatorze się spotkamy bo potem moja ma nocki a ja z małym siedzę chyba ze matce go zuce Naciapane z GT-N7105
  15. Gratulacje i szerokości i bezawaryjność kiedy będziemy ją podziwiac Naciapane z GT-N7105
  16. Witojcie jak tam frekwencja wczoraj Naciapane z GT-N7105
  17. Ok Naciapane z GT-N7105 Już zrobiony dzisiaj kasowane błąd tylko nie mam z kim tych logów zrobic Naciapane z GT-N7105
  18. ale do czujnika n75 czy do czujnika od egr też
  19. Vacuometr podepnij.... w jakimś warsztacie za dyche to powinni sprawdzić . a jak to zamontować żeby sprawdzić do wężyka od gruszki czy gdzie i jakie wskazania powinien mieć dla 2.5 tdi
  20. Nie wiem nie mam jak logów zrobic Naciapane z GT-N7105
  21. Witojcie Mam takie pytanie odnośnie błędu 00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym różnica regulacji co skasuje to za jakiś czas z powrotem się pojawia co z nim zrobić jakiś czas temu wymieniałem uszczelki kolektora ??
  22. [emoji112] witojcie Naciapane z GT-N7105
  23. a ja mam jaką i jak to sprawdzić
  24. horny sprawdzałeś tą manetkę w domu ?? panowie potrzebna pomoc potrzebuję zrobić logi turbiny a nie mam czym pomożecie bo mi nie pompuje tak jak powinna...
  25. przy mojej czerwonej to lepiej na pierdoły nie wydawać bo nie znam dnia ani godziny kiedy bedę musiał sypnąć tysiakami na remonty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.