Treść opublikowana przez walada1987
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja będę miał taki 20 m przedłużacz . To jak z wurstami każdy sobie czy jak robimy Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajne i w miarę w normalnej cenie mają w zabrzu w churtowni kolo lila jadąc od stadionu górnika ja tam swój kupowałem i mielec x-lander i mogę spokojnie polecić bo wytrzymały nawet na spacery po górach [emoji39] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Alocha pany Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie ma ktoś z was sprawny lecz nie potrzebny chwilowo zawór n75 bo nie mam koncepcji co ja może boleć Mo przeciągnij ci na którymś z biegów do max 4200 rpm na następnym biegu turbo słychać ale nie ciągnie i wyskakuje 00575 ze nie osiąga ciśnienia może ten zawór być przyczyną ? Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Była trasa Pyskowice - Zakopane i s powrotem na pełnej p***dzie i poza tym że spaliła jak smok to nie pomogło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To może być problem z osiągnięciem tych 4500 rpm bo nie zawsze chce tyle mu dać i właśnie chcę się dowiedzieć co ją boli że nie chce ciągnąć właśnie na 4 biegu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie na 3 biegu bo u mnie w vag jest napisane 3 bieg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zawsze w razie co to zostaje nam strefa po 19 mało kto tam jeździ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na DTS albo na dk 88 można wskoczyc Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś w piątek na spocie z kompem bi nie wiem czy mój zadziała bo potrzebna pomoc w zrobieniu logów Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To będzie w h*j ciężko a za busa to tyle wysypiesz co byś drugą na miejscu kupił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Egon jak chcesz tu masz linka i zadzwoń do nich to jest mój znajomy on ma każdego rozmiaru przyczepy http://przyczepy-anko.pl/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To dlogo będę musiał czekać chyba dopiero w Zatorze się spotkamy bo potem moja ma nocki a ja z małym siedzę chyba ze matce go zuce Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje i szerokości i bezawaryjność kiedy będziemy ją podziwiac Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie jak tam frekwencja wczoraj Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok Naciapane z GT-N7105 Już zrobiony dzisiaj kasowane błąd tylko nie mam z kim tych logów zrobic Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale do czujnika n75 czy do czujnika od egr też
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Vacuometr podepnij.... w jakimś warsztacie za dyche to powinni sprawdzić . a jak to zamontować żeby sprawdzić do wężyka od gruszki czy gdzie i jakie wskazania powinien mieć dla 2.5 tdi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem nie mam jak logów zrobic Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Mam takie pytanie odnośnie błędu 00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym różnica regulacji co skasuje to za jakiś czas z powrotem się pojawia co z nim zrobić jakiś czas temu wymieniałem uszczelki kolektora ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[emoji112] witojcie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mam jaką i jak to sprawdzić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
horny sprawdzałeś tą manetkę w domu ?? panowie potrzebna pomoc potrzebuję zrobić logi turbiny a nie mam czym pomożecie bo mi nie pompuje tak jak powinna...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przy mojej czerwonej to lepiej na pierdoły nie wydawać bo nie znam dnia ani godziny kiedy bedę musiał sypnąć tysiakami na remonty