Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Witojcie to co są chętni na kebsa Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  2. O prze h*j ale za***iście zrobiony taki to by mi pasowal Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  3. Ale w nogach to miałem ogień jak lasy w calliforni. Ale dałem radę osiągnąć zamierzony cel prawie 3h pedalowania ale się udalo Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  4. Mario jak chcesz popedalowac trochę i mieć za***ista widoki a potem zjazd z góry w granicach 65 km/h to zapraszam tu... A gdzie to... Skrzyczne góry Beskidy polecam dzisiaj zaliczone 1260 MNPM WIDOKI BAJKA kilometraz jakieś 26km od miejsca Gdzie spalismy Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  5. Tomi dla ciebie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Chcesz do domciu
  6. Właściciel ośrodka ma ich aż 5 Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  7. Pojechałem na 3 dniowy odpoczynek pod Skrzyczne a tu taka niespodzianka Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  8. Ringi skyline jak polacze ringi w klapie ale nie wiem co gdzie wziąć i wziąć bo nie znam koloru kabelkow w lampie z boku Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  9. Pajda ogarniasz kodowanie w pasku Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  10. Siemanko Mordeczki dobrze już wrócić z urlopu... We wtorek mam was zamiar nawiedzic Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  11. TomekA4 i Arturoo dzięki za spota pod kebsem Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  12. ja będe chwile po 20 praca niestety
  13. Ja też w końcu po długim urlopowaniu i remontach zobaczył bym wasze mordki więc też się szykuję
  14. Morsik jak by nie to ze na urlopie jestem to bym się bral Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  15. To ci po kościele kebabik czy jak robimy Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  16. Stasiu ja za dwa tyg jadę nad soline za***iście tam jest tylko ze od nas masz 370 km . Masz dwie tamy el wodna i dwa jeziora kolo siebie w odległości 5 km ja jadę na tydzien Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  17. pajda masz PW
  18. nie martw się nie byłem gorzszy wczoraj
  19. jest ktoś chętny na kebsa ?
  20. to jest lato uniroyal rainsport 3 funkiel nówki z fabryki
  21. Passeratti siadło - 40 i dostało papucie z audi oraz nowe kumki a teraz czas na inne zabawki, które dzisiaj doszły
  22. nowe zabawki wpadają jutro
  23. i co ty na to pajda
  24. wieczorem machnium be tera w robocie i czerwoną przyjechałem bo dwa miesiące pod chatą stała ale odpaliła od strzała ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.