Treść opublikowana przez woojtas1985
-
A4 b7 s-line avant 19"
jakie czesci najlepiej sprawdzic czy to bedzie 1.9? Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
niby 2.0tdi ale nie mam nigdzie wlepy i nie moge dojsc do numeru silnika wiec moze ktos na oko trafilby model Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
19" na sline springs tak? ladniutka! z tym grilem wypas a nie myslales o lusterkach w chromie? Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 s-line avant 19"
no niestety roznica w zawieszeniu z przodu zawsze bedzie ale lepszy rydz niz nic a wracajac do grila to w sumie majac wczesniej zwykla wersje,z perspektywy czasu dalbym sama dokladke od cupry i nie bawilbym sie w wymiane na sline bo z dokladka wyglada tez bardzo atrakcyjnie. no chyba,ze masz parcie to jak najbardziej na plus
-
A4 b7 s-line avant 19"
bardzo dobry pomysl z grilem na czarno! ja zrobilem chrom bo tak jak widac jest pakiet chrom wiec wszystko zgrywa sie kolorystycznie. czarny mat lub polysk na grilu tez jest sexi bardzo dobrze wiem,ze przy tak wysokich sprezynach wyglada to delikatnie mowiac komicznie ale nie zmienialem go do tej pory poniewaz wjazd do garazu stromy i troszke zal mi rysowac non stop spod zderzaka.nie zawsze praktycznosc idzie w parze z estetyka! nie obnize auta i tak wiecej niz 4cm bo dokladka do zderzaka czeka juz na zalozenie i dopiero bede mial klopot z parkowaniem. Nie mam 25lat panowie wiec zamiatanie ulicy mnie nie jara.wole latac po dziurach a nie zbierac oslone silnika co chwile dlatego air ride w przyszlosci bylby idealnym rozwiazaniem.na dodatem Zona jezdzi autem...i wcale nie uwaza...
-
A4 b7 s-line avant 19"
robili jak widac jeszcze chwilka i idzie nizej ale tylko troszeczke tak do 4cm
-
A4 b7 s-line avant 19"
czas wyjsc z ukrycia Gados Tata- ADI Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
swietny projekt zalozyles juz pneumatyczne zawieszenie?
-
A4 b7 s-line avant 19"
obecnie grzebałem troszkę w oświetleniu wnętrza. pod drzwiami (4szt) zamontowałem paski led cob o mocnym swietle. w podsufitce z przodu moduly led cob i na tylnym miejscu również pasek w lampce. pod fotelami również paski wiec swieci się wszystko jasno i wyraźnie
-
A4 b7 s-line avant 19"
Witam wszystkich serdecznie Przedstawiam moją skromną a4 b7 s-line 2.0 tdi To juz moja 2ga a4 b7. Przygode z owym modelem zaczalem 4lata temu.Mieszkajac w UK zakupilem a4 b7 sedan 1.9tdi.Autko bylo seryjne bez slina. Zmienilem wtedy lampy przod na ledowe,w grilu dodalem paski chrom i felgi 18".Nie modyfikowalem jej bardziej bo mijalo sie to z celem. Autko bylo zadbane,bardzo oszczedne w jezdzie i wyjatkowo jak dla mnie wygodne i cichutkie w srodku. Marzyl mi sie jednak sline i tak po uplywie 3.5roku powiekszyla mi sie rodzina o wspaniala coreczke i w koncu nadszedl czas na zmiane sedana na kombi.Tak zaczela sie przygoda z obecnym modelem sline avant. Pod maska jeszcze 140konny 2litrowy silnik diesla z napedem na przod i niestety s dpf. Wyposazenia calego nie bede az tak wypisywal bo troszke za duzo klepania w klawisze ale tak na szybko: pakiet sline na zewnatrz i w srodku bixenon chrom na grilu 19" dare lm od dawmaca ( www.dawmac.eu bardzo polecam-rzetelna firma) w srodku czarna podsufitka fotele sline z skora i srodek alkantara navi z bluetooth i telefon wielofunkcyja kierownica oczywiscie niestety korbki do szyb z tyly WTF? rolety podgrzewane fotele 8 airbagow ciemne szyby Z delikatnych modow: felgi-zaczalem od oryginalnych 17", potem byly 18" AZ, obecnie 19" Dare lm wspomniane wyzej paski chrom na grill, w srodku i pod drzwiami wymienione oswietlenie na ledowe aczkolwiek w nowej juz technologii cob (duzo swiatla=super efekt dywaniki chyba jako jedyne na forum z logiem forum a4-klub.pl i zawsze czysciutkie i porzadnie nawoskowane wiec cieszy oko o kazdej poze dnia i nocy. O planach modyw moze az tak nie bede pisal bo nie wiadomo nigdy co z tego bedzie ale chcialbym jeszcze: zmapowac silnik przynajmniej na te 170koni moze udroznienie wydechu i jak bozia da to te 200KM byloby mile widziane, niedlugo obnize auto bo krzycza na mnie,ze za duza ,,japa,, pod autem aczkolwiek nie jestem zwolennikiem wielkiej gleby i zamiatania ulicy wiec obecna wysokosc az tak nie przeszkadza i latwo sie wjezdza do garazu , z pewnoscia beda z tylu lampy led, dojdzie tez dokladka zderzaka od cupry, lusterka beda w chrom i marzy mi sie pneumatyczne zawieszenie-wrecz nie daje mi ono spac mimo wielu z nim zwiazanych problemow. Z pewnoscia wiele rzeczy pominalem za co przepraszam ale mam nadzieje,ze Wam autko sie podoba bo mi za kazdym razem oczka skacza jak patrze na tego badzo wdziecznego slina *1komplet felg.... *2gi komplet felg....*3 obecny.....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy i fanow marki:)