Treść opublikowana przez Jasion
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Była wyprzedaż w tesco -50 % nie mogłem się oprzeć ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 16:39 ---------- Nowe foteczki czekam na pomysły na Mody Koledzy OOOO Panowie Tutaj Próbowałem zasłonić Padające słońce które przyszkadzało żeby zrobić zdj
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Ile za tą konsole ? i jak wygląda sprawa z montażem takiej poliftowej?
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Aktualnie już niema Tylu zapachów . Jutro postaram się wstawić jeszcze pare fotek . Jak macie jakieś fajne pomysły na mody piszcie śmiało!
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Plany jak najbardziej na plus do A4 spokojnie wejdzie fela18
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Siema musze powiedzieć że bardzo ładna audiczka mody jak najbardziej na plus. Mam pytanie gdzie mogę dostać wyświetlacz temperatury zewnętrznej i jak z montażem ? pozdro
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Siema bardzo ładna A4 powiedz mi jak z montażem wyświetlaczem temperatury zewnętrznej gdzie go można dostać itp? Pozdro
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Fajna OOOO . Szerokości
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Witam chcę wam przedstawić moją Audi A4 B5 1.9 TDI 110km Avant 1996 rok . Auto jest świeżo po wymianie płynów olej Castrol Magnetic 10w40 i wszystkich filtrów . wyposażenie : - 2 x AIRBAG - 5 biegowa skrzynia biegów -dzielona tylnia kanapa -podgrzewane siedzenia -klimatyzacja oczywiscie nabita -kubełkowe fotele -drewno - dwa podłokietniki - hak - regulowana pozycja kierownicy - el.szyby - el.lusterka - świtała do jazdy w dzień - nagłośnienie BOSE - Alufelgi 17 cali S-line od Audi S4 -el regulowana wysokość świateł -kierownica S-line -ABS -Centralny zamek otwierany i zamykany z pilota -wspomaganie kierownicy *Mody zrobione od zakupu auta : -wstawione oryginalne drewno do środka -zespolone lampy przód oryginał -alufelgi 18nastki -Pomalowałem Sprayem do lamp Tylnie lampki na czarno -czarne kierunkowskazy boczne w błotnikach -Radio DVD -kierownica s-line -Sprawy kosmetyczne odklejenie okropnych naklejek polerka pranie wnętrza itp *Planowane Mody : -Wirus już byłem u specjalisty z kętrzyna auto bedzie hamowane przed i po wirusie Koszt : 500zł wzrost mocy o 25-32km -Gril od polifta -Licznik od polifta -Relingi chrom -Progi i dokładki zderzaków w kolor -halogeny od polifta *Wykonane naprawy : Zawieszenie przód Przeguby Zacisk hamulcowy Tył lewy Łożysko przód lewe [/b][/b] *Planowane Naprawy -pompa wspomagania -napinacz -na zime wymiana świec żarowych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema koledzy mam na imię Wojtek jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.9tdi 110km z Kętrzyna w moim posiadaniu od 9 miesięcy . Niedługo wam Ją przedstawię . Pozdrawiam