Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maniom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maniom

  1. Nie po odpaleniu ale po wcisnięciu gazu do oporu tak jak na pierwszym logu widać, że przy 1600 obrotów dmucha na 95% a przy 1800 już wpada notlauf i jest 24% doładowania a błąd kasowany tuż przed logowaniem. Z przepływką to mam mały problem bo szukałem jej dobre 30 min i nie znalazłem taka amatorka . Ona jest schowana gdzieś pod obudową filtra powietrza bo na wężach od filtra nie było jej?
  2. Próbowałem zrobić logi ale odrazu łapie tryb awaryjny i wychodzi to co na wcześniejszych logach więc nic z tego nie bedzie ale dziwna sprawa bo po zrobieniu wcześniejszych sprawdzałem błędy i nic nie było. Więc musze najpierw rozprawić się z tym błędem ale nie wiem jak to ugryźć.
  3. No i kiszka bylem wlasnie zrobic logi ale po pierwszym logowaniu wyskoczyl znowu blad 1557 charge pressure control: positive deviation. Dv wymienione wiec od czego to moze byc?
  4. Czyli co może być przyczyną? Nieszczelność, n75, padające turbo ?
  5. Błędy skasowane nie było żadnego przed ani po. I jeszcze pytanie mam czym sie różni spec boost od actual boost?
  6. Witam Właśnie wymieniłem zawór DV bo stary już przepuszczał i po wymianie zrobiłem logi ale maks co podaje przepływka to 122g/s chyba troche mało. Turbo chyba też nie dmucha do końca tak jak trzeba ale to chyba właśnie przez przepływke co myślicie? Silnik 1.8t ANB http://vaglog.pl/log_222203.html
  7. Cześć mam na imię Michał i chce kupić a4 b6 a po kupnie pewnie zaczne regularnie odwiedzać forum więc witam serdecznie forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.