Nie po odpaleniu ale po wcisnięciu gazu do oporu tak jak na pierwszym logu widać, że przy 1600 obrotów dmucha na 95% a przy 1800 już wpada notlauf i jest 24% doładowania a błąd kasowany tuż przed logowaniem. Z przepływką to mam mały problem bo szukałem jej dobre 30 min i nie znalazłem taka amatorka . Ona jest schowana gdzieś pod obudową filtra powietrza bo na wężach od filtra nie było jej?
Próbowałem zrobić logi ale odrazu łapie tryb awaryjny i wychodzi to co na wcześniejszych logach więc nic z tego nie bedzie ale dziwna sprawa bo po zrobieniu wcześniejszych sprawdzałem błędy i nic nie było. Więc musze najpierw rozprawić się z tym błędem ale nie wiem jak to ugryźć.
No i kiszka bylem wlasnie zrobic logi ale po pierwszym logowaniu wyskoczyl znowu blad 1557 charge pressure control: positive deviation. Dv wymienione wiec od czego to moze byc?
Witam Właśnie wymieniłem zawór DV bo stary już przepuszczał i po wymianie zrobiłem logi ale maks co podaje przepływka to 122g/s chyba troche mało. Turbo chyba też nie dmucha do końca tak jak trzeba ale to chyba właśnie przez przepływke co myślicie? Silnik 1.8t ANB http://vaglog.pl/log_222203.html