Treść opublikowana przez Grigori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
puste?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to się przewinę na prędce ile miedzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie we wtorek ktoś będzie miał może na zbyciu naklejki A4Klub?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
4 buty nie ruszają błyskawicznie , chyba że mało mocy
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Aha no tak to juz znam to auto - widziałem twoja eSke u Grzeska jak motor był wyciągany. Kolor grafit przedlift tak? dokładnie tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
paliwko 10 do 15 gr na litrze w górę poszło faktycznie...dwa tygodnie temu shell 5,16 , tydzień temu 5,26 , wczoraj 5,35
-
[S4 ] Blokowanie się pedału hamulca
pedał nie że twardy...zablokowany.
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
UPGRADE : auto dostało : dwie nowe turbosprężarki K04 od RS4 dwa nowe tłumiki z nierdzewki środkowy i końcowy wtryski BOSCH 440cc wkładkę filtra BMC doloty do turbin 60mm z nierdzewki pompę paliwa WALBRO 255lph sterownik od polifta program w DIGITUN docisk od RS4 nabicie kevlaru na tarczę sprzęgła remont skrzyni biegów doładowanie peak 1,6 , stałe 1,4 bar Obecnie po testach porównawczych, auto jest szybsze od najnowszej S8, od Carrery Turbo 997 co mnie cieszy niezmiernie. Duże problemy z trakcją na pierwszych 2 biegach na suchym, na mokrym 4 mieli z niutona, ale jest przyjemnie
-
ABS załącza sie przy kazdym hamowaniu do 0
na przegubie tuż przy kole jest taka koronka ( hmm wygląda jak koło zębate ) dookoła przegubu, teoretycznie wymienia się z przegubem..ale można też nabić nową. Jak jest poluzowana, albo brakuje któregoś zęba to właśnie są takie objawy o których piszesz. Najtaniej to kupić syfa chinola przegub z koronką do audi 80, i przebić koronkę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
w lecie miała charakterystyczne pomarańczowe felgi- [Małopolska] Widziany, widziana
WitamyJakiego koloru masz ta eSke? Czarny grafit na tylnej klapie dwie naklejki z Policjantami- [Małopolska] Widziany, widziana
czasami widuje niektóre z Waszych aut na mieście Pozdrawiam.- ABS załącza sie przy kazdym hamowaniu do 0
koronka absu na przegubie do wymiany. Pozdrawiam.- [S4 ] Blokowanie się pedału hamulca
Hej. Mam S4 przedliftowe bez ESP, sterownik w aucie jest natomiast z wersji poliftowej co miała ESP. ABS działa normalnie nic się nie dzieje, poza którąś koronką która jest do wymiany bo poniżej 20km/h podskakuje pedał ( typowo dla systemu abs ) i po dłuższej jeździe powyżej 230 zapala się kontrolka abs. Ale nie w tym rzecz. Otóż , wchodząc w jakieś rondo , łuk , chce się pobawić, i dociskam gaz i lecę bokiem ile chce, potem prostuje auto, a pedał hamulca jest zablokowany u samej góry ( nie to nie problem z serwem, pedał jest jak zespawany jakby go ABS blokował ) i nie mam hamulca...przejadę trochę prosto bez gubienia trakcji i hamulec jest. Blokuje się tylko bezpośrednio po przeleceniu bokiem z gubieniem trakcji ( oczywiście ) jakiegoś łuku. Błędów nie wywala... ale jest to dość irytujące a nawet niebezpieczne. Zastanawiam się czy przypadkiem nie jest tak , że sterownik sczytuje prędkości poszczególnych kół, widzi problemy z trakcją, różnice toczeń i wysyła sygnał do pompy abs, ale ona nie jest od modelu z esp, i coś nie tak zamyka/otwiera i w konsekwencji blokuje pedał hamulca...ale to tylko taka moja cicha teoria...Czy ktoś miał coś podobnego?- Szalejący prędkościomierz i wskaźnik paliwa w S4 B5
bo za każdym razem mam tak samo, jak auto ostygnie to wszystko działa- Szalejący prędkościomierz i wskaźnik paliwa w S4 B5
Hej, moje S4 stało około miesiąca bo robiłem parę spraw przy niej, wyjeździe na zimnym wszystko ok. Jak już się auto zagrzało, to przestał działać prędkościomierz...czasami nagle wskazówka wystrzeliwała do góry potem opadała znów na zero jak zwariowana, a raz i tak że jak dodawałem gazu to pokazywała prędkość a jak puszczałem to opadała. Równocześnie zaczął świrować wskaźnik paliwa, lata góra dół jak mu się chce... Podgięli mi na pływaku blaszkę, ale to nic nie dało. Ciekawi mnie czy to zbieg okoliczności czy może zegary nagle odmówiły posłuszeństwa- na ciepłym układzie płyn wspomagania pieni i gotuje
zobaczę, ale jaki ono ma wpływ?- na ciepłym układzie płyn wspomagania pieni i gotuje
Sprawa dotyczy auta teścia, Audi A4 1.9 TDI 110KM quattro avant przedliftowa. Na zimnym wszystko działa jak należy a jak układ się zagrzeje to płyn gotuje i się pieni. Wymieniliśmy już przewody, nową pompę wspomagania oraz nową przekładnię po regeneracji, a problem nadal nie zniknął, ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?- po wyminie FIS auto nie odpala
trochę ot się zrobiło... generalnie zakodowaliśmy kluczyki gra, czemu po wymianie fis'a tak się stało pozostaje tajemnicą...wydaje się że ktoś przygrzebał tam gdzie nie powinien...- po wyminie FIS auto nie odpala
ktoś co ogarnia to w KRK?- po wyminie FIS auto nie odpala
czyli jak? Bo rozmawiałem też z elektrykiem i mówił że wymiana wyświetlacza nic nie ma do immo- po wyminie FIS auto nie odpala
witam, ostatnio wymontowałem licznik z mojej s4 i wysłałem do Żor na wymianę FISa gdyż mój był walnięty. Audi TT wyświetlacz FIS naprawa - 100% PRO (3424869014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzisiaj mi go odesłano, i po zamontowaniu mruga kontrolka od immo i auto po odpaleniu natychmiast gaśnie. Próbowałem pozostawić auto 30min na włączonym zapłonie ale nic to nie dało. HELP.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z działu części skierowali mnie tu...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chopy i dziewczęta, powiedzcieże gdzie w naszym Stołecznym Krakowie kupić części używane do audi b5? Generalnie chodzi mi o silniczek wycieraczki i pompkę centralnego. - [Małopolska] Widziany, widziana