Treść opublikowana przez Grigori
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
do sprzedania
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
niesamowite 1,8t a idzie po deklarowanych czasach identycznie jak moje 2,7bt o taka mała próba 40-110 na 2 biegu
-
215/50/17 czy 225/50/17
i wskazania na budziku nie te będą
-
Opony Zeetex 215/35/18
czemu byś się bał? chemikiem jesteś i znasz się na mieszankach? inżynierem opon i znasz na bieżnikach? Albo masz kogoś co projektuje opony dla koncernów i Ci powiedział? W innym przypadku nie rozumiem strachu...bo ludzie mówią? to chyba nie argument...ludzie mówią że jak spotkasz kominiarza to...hahah sam wiesz. Zeetex to nie chinol, produkt z Arabi Saudyjskiej bardzo dobry, jeździłem na zimówkach w aucie 440 konnym i dają radę.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
wymieniłeś tylko tarczę sprzęgła czy docisk też? Tarcza może być ok i nowa, a docisk c**jowy i będzie Ci zwierało tylo 10mm tarczy a nie cała i będzie taki efekt.
-
1.8t quattro wywalenie kata i środkowego wydechu
wywalenie środkowego spowoduje że będzie wydech szedł w rezonans i pierdolca dostaniesz...ja jeździłem na jednym końcowym przelotowym, za***iście brzmiało na wysokich...ale...rezonans na 2000-3000obr tak dawał po saganie że musiałem zamontować przelotowy środkowy i jest ok teraz.
-
Autolaweta i kat. B ?
zapomnieliście o konwencji wiedeńskiej, zestaw pojazdów może mieć 4250kg na B
-
[Małopolska] Widziany, widziana
owszem
- Gruszka
-
S4 2,7 265 vs a6 2,4 170 auattro
s4 to inna bajka, żadne 2.8 , 2,4 czy cokolwiek innego to nie te ligi osiągów, to jak maluch a bmw m3 , to stan umysłu A wiem że są w PL S4 600KM+ na LPG shamowane , także spoko
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
ogromny potencjał, wytrzymuje duuuużo bez kucia, w rozsądnych pieniądzach robi się spokojnie ponad 400KM . Mało pali przy spokojnej jeździe, bardzo elastyczny. a minusy : olejożerny, rozszczelniający się układ podciśnień, deformują się dekle głowic i ciągle cieknie, pękające trójniki gumowe na dolocie, psujące się przepływki przed liftem i zawodne zawory n75...no generalnie to co buba pisał , ale jednak atuty tego silnika są większe niż te banalne minusy
-
jaki stozek do v6 kompresor..?
stożek, gąbka...bez większej różnicy, ważne abyś odizolował go od komory silnika i dostarczył dopływ świeżego powietrza, bo jak z pod komory to gorące będzie zasysało i mocy mnij będzie. jak coś to mam do sprzedania stożek simota z przebiegiem 500km za 60zł
-
a4 b7 2.0 ALT+ kompresor
2,7bt , robisz chipa, wydech i 330 na wykresie masz z palcem w d.
-
Jaka moca dysponujemy
440
-
Pytanie do posiadaczy FMIC (czujnik temp. zewnętrznej)
mi temp zewnętrzna pokazuje bzdury, +- 8 stopni, czujnik w okolicach fmic
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
masz problem z koronką, luźna albo brakuje zęba. I nie zależy to od dużej prędkości pozornie, a od jechania dłuższy czas z tą samą prędkością. Jak jedziesz ponad 200,( rozumiem że są to prędkości zbliżone do twojej maksymalnej ) to przyśpieszenie jest już żadne i stosunkowo długo poruszasz się ze stałą prędkością, ilość obrotów w danym czasie. Spróbuj ustawić tempomat na 120 i jechać tak nie zwalniając ani nie przyśpieszając przez 5 minut i zaświeci się na 90% kontrolka abs
-
Włączający się ABS
no mnie tak wariował abs bo za duża szczelina była pomiędzy koronką a czujnikiem
-
Dobrzy chiptunerzy
ja mogę szczerze polecić DIGITUN z Czechowic Dziedzic, od 15 lat robią S-ki, RS-ki i różnej maści VAGi , same grube projekty od 400 do 900 ps
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
bez turbo wycięcie kata zwiększy zazwyczaj moc, ale uwaga, moc tylko maksymalną czyli blisko maksymalnych obrotów silnika, natomiast dosyć odczuwalnie spadnie moment obrotowy w całej partii obrotów, poprzez brak fali rezonansowej która dopręża komorę spalania. Zatem auto będzie jeździło dużo gorzej. W turbo wywalenie kata aż się prosi, czym wolniejszy wydech tym lepiej
-
ahu buczenie i brak kata.
a jakie to buczenie? taka "sowa" huuuu huuu czy co? Opisz
-
Dziwne piszczenie.
ja obstawiałbym zapieczony zacisk, i klocek gdzieś styka się na sfalowanej delikatnie tarczy...wiele razy tak miałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam,ńzadzwoń do Grześka Tyrkala...on moze ma. Jak nie ma to dzwoń do Sida. z Grzesiem jutro chlejemy to się dowiem
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
owszem, jak były parchy to zrobione kwasami i lakierowanie i auto zdrowe, a zarysowaniami ja się w ogóle nie przejmuje tym bardziej że auto odkąd się przeprowadziłem stoi na ulicy zatem nie ma co przeżywać . Hamownia będzie jak przy okazji gdzieś się wybiorę, po przepływce wychodzi w okolicach 440 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/23a79ddd812b1010.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak z ciekawości , nie ma ktoś DV forge na zbyciu? Mogą być zepsute, 2 sztuki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cisza bo się trzeźwieje hehe