Skocz do zawartości
IGNOROWANY

215/50/17 czy 225/50/17


buka1207

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wejdą do audi a4 b5 sedan po lifcie 225/50/17?nie będą wystawać za nadkole i przycierać przy skrętach? fela brock b2 7,5

Edytowane przez buka1207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawialem się nad rozmiarem opon 17 tylko że do b6. Bierz 225/45 jeśli patrzysz na wygląd i komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałbym przy 225 i oczywiście 45 nie 50

Edytowane przez M?ODZIAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o b5. opona 215/45 czy 205/50 albo 215/50. Wszystko 17'' szerokość felgi 8'

jaki rozmiar będzie najlepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade, serio :) nie zamula tak jak myślisz, jakbys wrzucił 255 to tak :D 225/45 najpowszechniejszy rozmiar 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździłem na 195/65 i przeszedłem na 225/45/17 czuć było że zaczyna prowadzać, ale jest ok, nie ma tragedii :) a na 8" będzie fajnie siedzieć

też miałem ten sam problem na ten sezon z wyborem rozmiaru, miałem brać zalecane 235/45 ale jednak znowu wzialem 225/45 już mnóstwo kompletów w tym rozmiarze w poprzednich autach ujarzmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam opony 225/50/17 na 8 .

i zamierzam zmienić ten rozmiar na coś mniejszego . mam na myśli 215/właśnie na co aby było ok.

Po zakupie auta wleciały 225/50/17 i pojeżdziłem tylko 4 tygodnie czyli jakieś 1000km i posypały sie wszystkie wahacze i tuleje tylnej belki. teraz tylko czekać aż padną amorki. tfu tfu .

a na zimówkach 195 jeżdziłem 2 miechy i zero stuków.


albo zrobie tak przod 205 a tył 215 co o tym myślicie.??
miałem tak w zimówkach przód 195 tył 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie uwierzę, że po zaledwie 1000 km przy takiej oponie padły Ci wszystkie wahacze itp. Musiały być na wykończeniu już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj se nie robie. poważnie na zimówkach cisza a jak tylko wpadły 17stki to odrazu zaczeło sie walenie. co prawda pukała cała góra ale po wyciagnięciu dolnych wahaczy spekane były gumy na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i nagle po założeniu większych kół te gumy spękały :facepalm:

Proszę cię , nie ośmieszaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy spękanę były już wcześniej ale na zimówkach cisza była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45 R17 jest idealna do A4 b6 1.9tdi AVF. Wczesniej byly 195/65 R15 i nie da sie na tym jezdzic jak spadnie deszcz.

W koleinach rozmiar 225/45 17 spisuje sie w Audi 10 razy bardziej przewidywalnie w porownaniu do tego rozmiaru w Hondzie Civic Ufo mojej zony.

Zalozylem Michelin Pilot Sport 3 nowki. Ta guma przenosi w inny swiat przyczeponosci :) Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...