Treść opublikowana przez Grigori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękna sprawa
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a ja jechałem S4 za wami
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
2,7BT ma podobne lagi na turbach z RS6 chociaz o 300obr mniejsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
szacun
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spox, za tydzień też jest wtorek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok...bo po ostatnich postach to nie było wiadomo. Miałem ochotę dzisiaj wpaść, ale pisali że już po
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to o której są spoty w końcu bo ja dziś odpuściłem bo czeski film
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie było Sunny GTR
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie piłem jeszczę a już nie kumam...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już po? a ja się szykowałem dziś na 20ą .... no cóż, next time
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
A masz jakiś normalny film ? puki co tylko taki
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
a ja sprzedaję bo mam inną inwestycję i potrzebuję cash...ot cały sekret. ostatnio auto dostało : 6x nowe świece RS4 6x nowe cewki Beru nowy olej + filtry nowe sprzęgło
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
osiągi podobne do seryjnego 2.7tt a seryjne pali tyle co nic , ale kto co lubi. Auto śliczne
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
ciekawy projekt, ale elastyczność jak w Hondzie Type R , ale przecież nie o to tu chodzi. Gratki!
-
Galletto a AJM
1000 zł to około 4zł dziennie odkładać przez nie cały rok . Na pewno Cie stać na 4zl dziennie a będziesz miał pewność że nic się nie spierniczy bo jak się spierniczy to za 4zl dziennie nie naprawisz Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
Poprawa osiągów A4 B5 2.6 v6
Oczywiście że przeniesiesz ale większym nakładem finansowym niżw turbo. Zmienia wydechowej cały ale u fachowca co obliczy ci fale rezonansowa, większe wtryski, dolot, walki, program do tego.na koniec i odelzyj koło zamachowe . Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś 20:40 aleje b5 w jedynie srebrne z ramka klubową Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A to nie ADI?Naciapane z bagażnika... nie wiem nie znam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj czarne B5 Avant S4/A4 z logo RS4 na krakowskich blachach 29 Listopada , niestety duży ruch i nie było jak się prównać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...za to z ortografii mi troche lepiej idzie nie chce mi się za każdym razem tłumaczyć że nie jestem z PL...ale mniejsza z tym BTW troche piszę się przez Ę a nie E
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słabo ogarniasz co? czym mniej oktanów paliwo spala się gwałtowniej jeżeli nie ustawisz konta zapłonu pod wyższe oktany, paliwo będzie spalać się mniej gwałtownie, uzyskując mniejszą moc. czasami bywa tak że uzyskiwana moc na paliwie o wyższej liczbie oktanowej jest wyższą ale to zasługa wyższej kaloryczności paliwa o wyższej jakości dzięki dodaktom...samo paliwo o wyższych oktanach to nie przepis na moc...ale trzeba troche się pouczyć a nie wierzyć w populistyczne opowiastki ;P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
owszem - ma, ale na gazie podnosi Ci sie temp spalin, co w przypadku auta z turbosprezarka jest pewnym problemem, jak zle wystroisz auto ale im więcej oktanów tym słabsza moc kolego chemia
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
fajne autko, jeździłem nią - [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche