Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grigori

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grigori

  1. a ja jechałem S4 za wami
  2. 2,7BT ma podobne lagi na turbach z RS6 chociaz o 300obr mniejsze
  3. spox, za tydzień też jest wtorek
  4. ok...bo po ostatnich postach to nie było wiadomo. Miałem ochotę dzisiaj wpaść, ale pisali że już po
  5. to o której są spoty w końcu bo ja dziś odpuściłem bo czeski film
  6. nie piłem jeszczę a już nie kumam...
  7. już po? a ja się szykowałem dziś na 20ą .... no cóż, next time
  8. A masz jakiś normalny film ? puki co tylko taki
  9. a ja sprzedaję bo mam inną inwestycję i potrzebuję cash...ot cały sekret. ostatnio auto dostało : 6x nowe świece RS4 6x nowe cewki Beru nowy olej + filtry nowe sprzęgło
  10. osiągi podobne do seryjnego 2.7tt a seryjne pali tyle co nic , ale kto co lubi. Auto śliczne
  11. ciekawy projekt, ale elastyczność jak w Hondzie Type R , ale przecież nie o to tu chodzi. Gratki!
  12. Grigori odpowiedział(a) na keicam217 temat w Audi A4 B5
    1000 zł to około 4zł dziennie odkładać przez nie cały rok . Na pewno Cie stać na 4zl dziennie a będziesz miał pewność że nic się nie spierniczy bo jak się spierniczy to za 4zl dziennie nie naprawisz Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
  13. Oczywiście że przeniesiesz ale większym nakładem finansowym niżw turbo. Zmienia wydechowej cały ale u fachowca co obliczy ci fale rezonansowa, większe wtryski, dolot, walki, program do tego.na koniec i odelzyj koło zamachowe . Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
  14. Dziś 20:40 aleje b5 w jedynie srebrne z ramka klubową Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
  15. A to nie ADI?Naciapane z bagażnika... nie wiem nie znam
  16. Dzisiaj czarne B5 Avant S4/A4 z logo RS4 na krakowskich blachach 29 Listopada , niestety duży ruch i nie było jak się prównać
  17. ...za to z ortografii mi troche lepiej idzie nie chce mi się za każdym razem tłumaczyć że nie jestem z PL...ale mniejsza z tym BTW troche piszę się przez Ę a nie E
  18. słabo ogarniasz co? czym mniej oktanów paliwo spala się gwałtowniej jeżeli nie ustawisz konta zapłonu pod wyższe oktany, paliwo będzie spalać się mniej gwałtownie, uzyskując mniejszą moc. czasami bywa tak że uzyskiwana moc na paliwie o wyższej liczbie oktanowej jest wyższą ale to zasługa wyższej kaloryczności paliwa o wyższej jakości dzięki dodaktom...samo paliwo o wyższych oktanach to nie przepis na moc...ale trzeba troche się pouczyć a nie wierzyć w populistyczne opowiastki ;P
  19. owszem - ma, ale na gazie podnosi Ci sie temp spalin, co w przypadku auta z turbosprezarka jest pewnym problemem, jak zle wystroisz auto ale im więcej oktanów tym słabsza moc kolego chemia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.