Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grigori

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grigori

  1. dla tych ze śląska jedyną słuszną opcją jest DIGITUN w Czechowicach Dziedzicach
  2. Grigori odpowiedział(a) na wolverinexxx temat w Audi A4 B5
    to jedyny argument
  3. Grigori odpowiedział(a) na wolverinexxx temat w Audi A4 B5
    czemu tyle trudu i litrów paliwa żeby jeździć wolno?...wziąłbyś 2.7TT plug&play i na wstecznym dookoła byś sie tym z 4,2V8 kręcił
  4. zawsze i tylko, DIGITUN Czechowice Dziedzice
  5. dolot też się różni...
  6. Turbo i Lpg jakoś tego nie widzę albo jeździsz tanio albo szybko. Tylko 1.6 do LPG się nadaje. a buba co ma ponad 600KM na lpg w s4 b5?
  7. różnią się niektóre elementy
  8. nie taki sam
  9. 15 l benzyny przy bardzo spokojnej jezdzie po miescie...obstawiam ze z 20 gazu by wzieło tt
  10. strumiennica do turbo potrzebna jak świni kamizelka
  11. to faktycznie tanio
  12. facet w ogóle nie ogarnia ściga...
  13. owszem A wczoraj widziałem Cię jak wyjeżdżałeś z Wawrzyńca . hehe moje rejony
  14. 2.0 TDI , program wydech 200KM
  15. możesz mieć uwalone przesówki
  16. to co opisujesz dzieje się przy tarczach nawiercanych...ale że tu? obstawiałbym jakiś problem stopu tarczy...ale pytaj dalej
  17. ale po co ładny...to jak kot w worku i tak, lepiej kupić strupa, rozebrać i złożyć na nowo. i wiedzieć co jest
  18. ja na takich kretynów sram , rejestrator samochodowy to nie urządzenie homologowane do rejestrowania wykroczeń
  19. w wolnossących po wywaleniu kata, dźwięk się robi lekko metaliczny
  20. przepraszam że Was skrytykuje...ale w technicznym dziale operowanie jedynymi określeniami "syntetyk" "półsyntetyk" itp aby określić jakość i typ oleju...to bez urazy, ale jak kobiety które odróżniają auto po kolorze....Czerwony ładny, czarny brzydki... Są odpowiednie klasy olejów i gradacje...chociaż tym się kierujcie ( na prawdę to wszystko znajdziecie na opakowaniu ) , ja nie mówię o analizie chemicznej, ale troszkę techniczniej
  21. Grigori odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    generalnie powinno się zmieniać co roku każdy...płyny hamulcowe wchłaniają wilgoć, z czasem procent wilgoci ( wody ) w płynie narasta, i po 2 latach to blisko 50% wilgotności... zatem temperatura wrzenia drastycznie spada, co przy intensywnym hamowaniu zagotuje płyn, wydzieli się para, i pojawi się powietrze w układzie...i takie tam bla bla bla.... Raz do roku to mały koszt a przynajmniej masz pewność że auto dobrze będzie hamować...przy zakupie patrz na temperaturę wrzenia. Pamiętaj też że "sportowe" płyny o wysokiej temperaturze wrzenia, jak np. RBF Motula smacznie pożerają przewody gumowe
  22. tarcze nawiercane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.