Treść opublikowana przez Grigori
-
Dobrzy chiptunerzy
dla tych ze śląska jedyną słuszną opcją jest DIGITUN w Czechowicach Dziedzicach
-
Swap 4.2 v8 do b5
to jedyny argument
-
Swap 4.2 v8 do b5
czemu tyle trudu i litrów paliwa żeby jeździć wolno?...wziąłbyś 2.7TT plug&play i na wstecznym dookoła byś sie tym z 4,2V8 kręcił
-
Chiptuning Audi A4 B5 1,9Tdi 110 Afn, Małopolska lub ślask
zawsze i tylko, DIGITUN Czechowice Dziedzice
-
Co wiedzieć na temat 2.7BiTurbo.
dolot też się różni...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Turbo i Lpg jakoś tego nie widzę albo jeździsz tanio albo szybko. Tylko 1.6 do LPG się nadaje. a buba co ma ponad 600KM na lpg w s4 b5?
-
Co wiedzieć na temat 2.7BiTurbo.
różnią się niektóre elementy
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
od Tomka kupiłeś to s4?
-
Co wiedzieć na temat 2.7BiTurbo.
nie taki sam
-
A6 C5 2.8 vs 2.7TT
15 l benzyny przy bardzo spokojnej jezdzie po miescie...obstawiam ze z 20 gazu by wzieło tt
-
Usunięcie katalizatora
strumiennica do turbo potrzebna jak świni kamizelka
-
Audi a4 b5 125km Podniesienie mocy
turbo
-
jaki stozek do v6 kompresor..?
to faktycznie tanio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
facet w ogóle nie ogarnia ściga...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
owszem A wczoraj widziałem Cię jak wyjeżdżałeś z Wawrzyńca . hehe moje rejony
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
nie
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
2.0 TDI , program wydech 200KM
-
Skrzynia biegów ciężko chodzi
możesz mieć uwalone przesówki
-
rowki na tarczy i klockach
to co opisujesz dzieje się przy tarczach nawiercanych...ale że tu? obstawiałbym jakiś problem stopu tarczy...ale pytaj dalej
-
a4 b7 2.0 ALT+ kompresor
ale po co ładny...to jak kot w worku i tak, lepiej kupić strupa, rozebrać i złożyć na nowo. i wiedzieć co jest
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
ja na takich kretynów sram , rejestrator samochodowy to nie urządzenie homologowane do rejestrowania wykroczeń
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
w wolnossących po wywaleniu kata, dźwięk się robi lekko metaliczny
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
przepraszam że Was skrytykuje...ale w technicznym dziale operowanie jedynymi określeniami "syntetyk" "półsyntetyk" itp aby określić jakość i typ oleju...to bez urazy, ale jak kobiety które odróżniają auto po kolorze....Czerwony ładny, czarny brzydki... Są odpowiednie klasy olejów i gradacje...chociaż tym się kierujcie ( na prawdę to wszystko znajdziecie na opakowaniu ) , ja nie mówię o analizie chemicznej, ale troszkę techniczniej
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
generalnie powinno się zmieniać co roku każdy...płyny hamulcowe wchłaniają wilgoć, z czasem procent wilgoci ( wody ) w płynie narasta, i po 2 latach to blisko 50% wilgotności... zatem temperatura wrzenia drastycznie spada, co przy intensywnym hamowaniu zagotuje płyn, wydzieli się para, i pojawi się powietrze w układzie...i takie tam bla bla bla.... Raz do roku to mały koszt a przynajmniej masz pewność że auto dobrze będzie hamować...przy zakupie patrz na temperaturę wrzenia. Pamiętaj też że "sportowe" płyny o wysokiej temperaturze wrzenia, jak np. RBF Motula smacznie pożerają przewody gumowe
-
rowki na tarczy i klockach
tarcze nawiercane?