Treść opublikowana przez zimny21
-
Spocik w Wieluniu
Ja bym się chętnie spotkał tylko ze będę w Polsce dopiero od świat...
-
Błąd mieszanki 16555 P0171 -006 System too Lean
Kolego to znaczy że ci wtryski gazowe się kończą jak dopiero od 70st dobrze działa.
-
Spocik w Wieluniu
Tak jak było do tej pory kolo ratusza jest ok... Zawsze można się przemieścic:-) też się pisze;-)
-
Spocik w Wieluniu
Tez sie pisze tylko kiedy?
-
B6 AVJ Smerf 1.8T Quattro
Quatro robi robote...powodzenia w modach...
-
(Bfb b6) Wybor intercoolera
To masz od niego zamontowane cos?
-
(Bfb b6) Wybor intercoolera
Witam. Musze w swojej a4 zamontowac icka i nie wiem na co sie zdecydowc, mam aktualnie 211km po pogramie i przy wyzszych temp niestety puchnie a chce jeszcze dolozyc mocy. Wyczytalem na forum o intercolerach z http://fmic.pl/107-audi-zestawy-dedykowanecena jest atrakcyjna ale nie wiem cotojest moze ktos ma i testowal. W gre wchodzi tez http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5040373960&ref=last-visited Prosze o pomoc w wyborze ewentualnie cos innego.
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Ile taka turbawka?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Piękny kolor...
-
[B6 BEX] by P@CiO
To co się stało z silnikiem? Co się posypało?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Super fura... Ta dokładka tylniej klapy oryginalna?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Fura pelen kozak:-)
-
potrzebny tlumikarz wieluń!
W wieluniu na ul.czestochowskiej masz
-
Nagłośnienie A4/B6
Jak audi to tylko ori naglosnienie...
-
Avant 1.8t by zimny21
Dokładnie, podziękowanie dla Compsport:-P
-
Avant 1.8t by zimny21
juz są po walce z netem
-
Avant 1.8t by zimny21
Witam. Chcialbym wszystkim zaprezenotwac moje pierwsze Audi A4 po wczesniejszych BMW, Oplach itd... Podczas poszukiwan mojego avanta zalozenie bylo jedno: Turbo benzyna Samochod sam znalazlen i sprowadzilem od naszych zachodnich sasiadów, mozna powiedziec ze Audi sama do mnie przyjechala poniewaz pracuje jako gazownik w niemczech i starsza pani postanowila jej sie pozbyc:) Niestety Audi nie zbyt wyposazylo moja b6 ale trzeba sie cieszyc sie z tego co jest Marka: Audi Model: A4 B6 Silnik: 1.8t BFB 163km ( po hamowaniu w seri pokazal 171km) -tempomat -światła auto -elektryczne lusterka grzane -lusterko wewnetrzne fotochrom -radio Concert II -klimatronik 2-strefowy -centralny zamek -wspomaganie -abs -esp -podłokietnik przód podświetlany -poduszki powietrzne x8 -dzielona kanapa -fabryczne alu 16" Teraz mody jak zrobilem: -na pierwszy rzut poszly wtryski z bex-a i programowanie w CompSport Bielsko- Biala co dalo wynik 210km i 325Nm -tarcze i zaciski dwu tloczkowe z S6 C5 -przyciemnienie szyb -felgi wzor s6 18" 245/40 - zegary od doladowania i temperatury oleju -koncówki wydechu 90 firmy WM -zawieszenie -30mm -dekory oklejone ala carbon Plany: -juz niedlugo pelny pakiet s-line ( poszukuje tylniego zderzaka) - duzy centaralny fmic -turbo k04-15 -nowe progamowanie -tylnie hamulce min 288mm Tak wyglądała zaraz po zakupie: a tak obecnie: Zapraszam do oglądania i oczywiście jakiś rad które bede staral sie realizowac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. jestem nowy musze się obyc na forum u was:)