Treść opublikowana przez wojtsen
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
hahahaha grubo się wpasowała w jedną nerkę jednak niemieckie wozy są pancerne
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
u mnie przy 130 a jak u Ciebie ? stary lączę się w bólu ...
-
[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
wymiana kół nie powinna mieć znaczenia przy ESP, ja wymieniałem z 16 na 20 i nic . Podepnij najlepiej auto pod kompa, możliwe że jakiś czujnik szwankuje.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
już znam cały temat dzięki ale chyba podziękuję chyba że ubezpieczyciel mi da z górką w co wątpię koszty zdecydowanie za duże jak na tak małą różnicę w wyglądzie. Wszystko się okaże na dniach czy ratuję sezon i cisnę do starego setupu ( dokładka nowa już się produkuje pod audi ) czy coś więcej. W ciężkim momencie się to zgrało gdy się przeprowadzam i na takie zmiany też nie miałbym czasu. Na tą chwilę serio nie ma co spekulować ... czekamy panowie
-
[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
min 6k + zawieszenie gwintowane czyli racjonalnie z 8.5k
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
na razie tylko rozeznanie wolę zrobić stary front i dać kubły z S4 bo widzę że ze swapem będzie ogień i w tym sezonie nie wyjadę pożyjemy zobaczymy na razie passsss
-
[All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
naciąg fajny i taki musi być Granie wkładaj B&O chyba że nie masz mmi Z obniżeniem celuj w Airride a nie jakieś sprężynki, w uk masz bagyard albo airlift performance.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
masakra ja w ostatnim momencie przy 130 zrobiłem ruch kierą i udało się wycelować w bok, bo jak bym leciał centralnie to pochlapałaby nam wnętrze. Pytanie do kumatych ... Czy osprzęt lamp w B8 przed liftem bixenon będzie pasował do reflektorów bixenon po lifcie ? ( obydwa nieskrętne )
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Panowie ktoś na tym forum przeprowadzał swapa frontu w B8 ? Ja robiłem w polo więc wiem że to byłyby problemy więc może ktoś już to ogarniał, bo z etki co patrzę to jest bardzo dużo różnic między modelami, wiem że musiałbym zmienić maskę, błotniki, lampy, zderzak kompletny, pas przedni, ślizgi zderzaka i błotników, i chyba pas przedni i mocowania lamp. Czy coś pominąłem ? wiązka lamp chyba jest ta sama nawet kodować neonu nie trzeba podobno. Prosiłbym o przydatne informacje bo się waham
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
zostawiłem Pepikom na sos do knedlików
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
na razie go ulepię do jazdy, a potem czekam na wycenę i jeśli będzie dobra kasa to graty skompletuję ale chyba zrobię lifta. Wszystko wyjdzie w praniu
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
będzie ładniejsze zobaczymy ile pesos będzie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
sezon się nie zaczął a dla mnie się skończył W drodze na See zaatakowała mnie sarna na autostradzie Zobaczymy czy ubezpieczyciel pozwoli na tuningi czy będzie sąd
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
albo nowy Vossen który wyjdzie na zimę na SEMA, albo ADV1, ale raczej Vossen. parametry niezmienne
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
4x 10,5
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
gdzie tu widzisz urazę ? celuję w środek cały od s a potem inne koła, ale tak jak napisałem nie w tym sezonie, nawet nie dotykam auta także za 2 lusterka wolę sobie odłożyć na środek, mnie pierdółki nie jarają, a lusterka od bidy będą seryjne
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
to zmień kto Ci broni na razie mam inne priorytety niż auto więc luz
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
możemy się potargować
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
A Ty byś dał kobiecie kierować z takim felunkiem? Pierwsze rondo i obdarte ranty:facepalm: Mi ostatnio obdarla rant w rotorach o kraweznik:facepalm: Od tej pory tylko jezdzi 3 km do mojego domu lub do pobliskiego sklepu. :grin: to też był mały argument, ale generalnie moja lata audi normalnie ale tylko ze mną
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
jeździła ale nie wiem czemu tego nie zmontowali
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
normalka, nawet wyżej niż seria
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
19 tez sa 8,5 i 10j et rożne ale to seria limitowana
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
zawsze możesz naprawić usterkę na miejscu, dziwne że oddałeś dowód
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
mam mocowaną do grilla tablicę, to w razie w założę a tak to latam bez po całej Polsce i na razie git
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
dzięki Panowie, mogę tylko dodać że u nas w BEST Performance powstaje kolejny ciekawy projekt S4 B8 na gratach apr , bardzo mocna w tym roku na Vossenie, ale docelowo na ADV, którą też tu zaprezentuję