Treść opublikowana przez wojtsen
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
spoko mam 2 kpl listw więc będę to na podglądzie robił. Jak się urwie to mam drugą w zapasie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
świeci wszystko, tylko na tyle ledy migają tak że aparat w telefonie nie ogarnia lustrzanką normalnie wychodzi. Jak wrócę z delegacji to to ogarnę, myślałem że więcej komplikacji jest z tymi dekorami jaki lakier polecacie do piano black ? czy samemu mieszać bazę + klary ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no lekko przesunięty w kole, bo się nie mieściły graty jak widać wyżej
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
kolor miazga, jest jedno podobne w sedanie daj mu większe koło i niższy zawias a będzie malina
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
tą zimę przepękam na serii, ale na przyszlą zimę musi być 19 przez heble
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
kurcze no własnie pakietu s-line nie chcę. Dokładka na przód będzie pod zderzak i z tyłu na pewno też coś się wymyśli ale raczej zderzaków nie ruszę i wydechu. z kołami będzie pod koniec stycznia już skręcane na gotowo:) a na razie pauza
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
dobra spróbuję płaskim nożem :winkw końcu mam jakieś foty wyraźniejsze jak to wyszlo no i trzeba przyzwyczajać się do cleana na ryju
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
przód i tył jest tak samo, tylko zderzak przedni jest konstrukcyjnie wyżej niż progi np. ale tam będzie dokładka czarna. Też czekam na Vosseny ale to na spokojnie w połowie stycznia Wczoraj w BEST-Performance chłopaki walczyli z DPFem, został usunięty, wgrany soft i na hamowni auto wypluło 180km i coś pod 400 Nm. Zepsuła się przepustnica i to ona pomagała w zapychaniu tego dziadostwa, mam nadzieję że nowa się już nie z..bie Pytanie do speców - ściągaliście kiedyś te listwy w drzwiach i w konsoli przedniej ? bo boję się żebym czegoś nei połamał swoimi zgrabnymi paluchami
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
pierwsze foty, reszta dokładniejszych na dniach Jedno jest pewne na AP i poduchach 6" jest przekozak, niesamowicie się prowadzi a jednocześnie nie straciło na komforcie. Robota Czesława mega ! jaram się jak pierwszym airem. Polecam chłopaków bo robią na prawdę z głową.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
hehe w b8 nie ma takiej możliwości niestety bo zderzak jest jakieś 5 cm wyżej niż osłony na wahacz, ale problem załatwi dokładka pod zderzak JMS. Wrzucę więcej fotek jak już odbiorę auto, wczoraj byłem zobaczyć czy wszystko działa tak jak chciałem i serio mogę polecić http://czeslaw-customizer.pl/ , chłopaki mega szybko i dokładnie robią. Wiem bo w tych zawieszeniach już trochę siedzę
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no już niżej się nie da
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Na moim fb link poniżej masz nowe ceny trochę mniej niż piszesz. Ale jak mówisz to piękne koła i trEba liczyć sie z wydatkiem. Swoją droga cieżko kupić nowe ciekawe 20 o wiele taniej. Tu mała przymiarka koła o parametrach mojego Vossena. Czesław spisał się mega, okucia bardzo niskie, co przekłada się na okrutną glebę. więcej fotek juz jak odbiorę auto i wytnę tego gów....go DPFa
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Takie tam od Czesława, Kolorowy AP w wersji z poduszką 6" reszta jak już odbiorę bo mam trochę roboty. Kontener Vossenów do Audi przypłynie na koniec grudnia, gdyby ktoś szukał kółek zapraszam, mamy spore rabaty na pierwsze komplety kół i sporo gratisów.
-
[B7 BRE] Red DeVil
pamiętam jak była na allegro chyba jakiś czas temu albo się mylę, miałem z kumplem po nią jechać. mega fajnie wygląda !
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
10-12 za 20" jakoś tak wychodzi za komplet darecy u mnie na razie będą srebrne/szare na ten sezon, potem się zobaczy kolorystycznie będzie podobnie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
wszystko wyjdzie w praniu jak kontener z felgami przyjdzie, zmierzymy i 9J i 10,5J
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
na 99% będą 9J więc wlatuje 225/30/20 vredestein Ultrac sessanta.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
polo już ma dożywocie w moim garażu, zmienia się jedynie "inwestor" mój brat je przejmuje i będzie pod moim okiem dłubał dalej Z tym budowaniem na wysoki poziom to bez przesady, na polo się trochę nauczyłem i swoje wtopiłem. Audi ma być użytkowane bezstresowo na codzień, bez ścigania się na scenie tuningowej
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Elmes nigdy mnie nie zawiódł, 3 lata i nawet baterii nie wymieniałem Koła już zamówione płyną z usa kontenerem, tylko czekać Jest to nowy Vossen CVT kierunkowe 20x9J ( opcjonalnie przymierzę 10,5J ale wątpię by to dobrze zeszło na glebę na tej szerokości ) Gdyby ktoś był zainteresowany felgami Vossen, zapraszam na PW
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
audi już u Czesława się robi, a w międzyczasie jakby ktoś chciał to może oglądnąć polo w najnowszym GT
-
A4 B8 by race444
piękna jest !! zazdroszczę tyłu, hebli i foteli
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
też kiedyś już do niego pisałem o te heble i cicho ale dzięki będę próbował się dopytać
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
a kto mówił że p&p na pewno z osadzeniem tarczy będzie myk , ale sam zacisk powinien podpasować dobrze. Pisałem do Staszka ale zero odzewu, a jednak mi się wydawało przeglądając jego temat że ma od eski trochę mniejszy a nie od RS, albo się mylę ... zobaczę jak odbiorę auto, bo strasznie mnie to trapi Rafał, Ty akurat masz info z pierwszej ręki
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
nie wiem o jakie rozwiercanko chodzi ale mam nadzieję, że dużej rzeźby nie będzie po zimie dopiero to zamontuję także niech Bóg dopomoże
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
hamowanie na przód 4 tłoki od RS3 370mm jutro auto jedzie w końcu na pasowanie okuć. Zobaczymy co z tego wyjdzie