Treść opublikowana przez wojtsen
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
daj znac to wpadnę w końcu po męczarniach z offsetem i kierunkami kół doszedł mój komplet może jeszcze dzisiaj będą na nich opony
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
baza lexus black i kilka wartw klaru, potem poler wosk i do auta.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
srebrne ochydne
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
wszystkie listwy drzwi, tunelu, deski rozdzielczej i maskownica zegarów. Koszt lakiernika dobrego
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
W międzyczasie wszystkie dekory poszły w piano black i doszła gałka z S brakuje tylko dobrych foteli z S4 ( przyszły rok pewnie ), rs odpadają bo w nie nie wejdę swobodnie. przymiarka pewnie w tym tygodniu
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
i kołami
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
A ze dwa klocki na żywo mega sie prezentuje
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
bo takie mi się trafiły
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
rowerki już sprzedane, ale zaraz powinny być kolejne State bicycle&Vossen już w krótce kilka sztuk będzie na licytacji na allegro OK koniec offtop Doszły opony na 10,5 2x Michelin Pilot super Sport 245/30/20 2x Falken 245/30/20 więc naciągi będą i to niemałe w przyszłym tygodniu może już auto stanie na kołach jeśli dojdą mi dystanse, i będzie można pasować heble.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
dzięcioł robiłem aktuala na profilu CVT są dostępne w ograniczonej ilości w 19" więc myśl myśl
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
bo tam przy każdej ścianie stoją kolejne ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 22:34 ---------- coś tam już się rusza, wrócę do domu pod koniec tygodnia to porobię normalne foty mam 2 szt, kolejne już są w PL i mam nadzieję że będą kręcone w dobrą stronę mam nadzieję że już dojdą opony to naciągniemy wszystko i zakładam na auto
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
o proszę Rdzewuś i jego składak Synek zabieraj koła bo się kurzą i rdzewieją i zakładaj na tego parcha Co do auta to już nic nie będe mówił bo to ma być ewenement na Polskiej scenie, jest już kupę A5 na sezon 2014 z tego co podglądam ale ta to absolutny top będzie. Zazdrość mnie zżera też z innego audi promo film naszych aut może być ciekawy
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
70 szt felg kilka rowerów, powoli do przodu Jest popyt, ludzie potrafią komplet vossena w 19" po odjęciu vatu mieć za 6-6,5 tys zł nawet ori audi są droższe powoli się zmienia mentalność przeciętnego Kowalskiego.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
to nie mój styl w ogóle niedługo zobaczycie wsio koła już w Polsce u nas w Vossen, w czwartek dolecą zamówione 10,5 opony też w trakcie ogarniania 245/30 na 10,5J
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Cvt w czerni ? Nie ma opcji
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
problem rozwiązany
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
spoko daj znać nie wiem jak przy quattro będzie z airem czy różnice położenia kół nie będą kłóciły się z czujnikami napędu hmmmm.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
sam też tak myślałem do wczoraj i miałem zamówione 9J, ale po przymiarce kilka godzin dochodziłem do siebie. Nie ma bata, te szerokości robią wrażenie, stance będzie pewnie tylko przez jakiś czas, zawsze można zmienic na coś węższego i schować, przy ari jest zabawa.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
wieeeem on ma mega dobrą ale kurde ta cena jak to po co przednia dokładka, żeby nie piało u Ciebie jest luz, jest nisko, u mnie na tych kartoflach będą koty pod autem przechodziły
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no nic, muszę czekać na docelowe felgi znowu trochę :/ w tym czasie dokupię dokładki i wszystkie plastiki dam do lakiernika, łącznie z grillem na gładki wszystko idzie w piano black. A potem już chyba heble się złoży i wsio na razie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
a bo ja wiem, coś tam się naciągnie czekam na docelowe wałki bo teraz muszę zmienić zamówienie i znowu trochę poczekam, ale idzie zima więc luz
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
było sobie Daily ... Dziś z nudów przymierzyłem CV3 w 20" 10,5J i prawdopodobnie to będą szerokości do moich CVT a podobno nie da się upchnąć tego do A4 :twisted: ale nie spocznę dopóki nie będzie igła. Szkoda bo chciałem schować w nadkola 9J ale jak to zobaczyłem to koniec ... Oczywiście to nie jest docelowe koło do Audi, docelowy jest wzór CVT ale w tych parametrach x4
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
debil z DE nie potrafił się określić dzięki ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 22:46 ---------- gdyby ktoś z Was przypadkiem natknął się na fotele z S4 przednie 2 szt lub RS4 w ciekawej cenie proszę o cynk ,bo kupiłem jedne Recaro nowe ale chyba pójdą do Polo bo sie okazały bez elektryki...
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Panowie mam pytanie, czy tylna dokładka z Avanta jest taka sama jak w sedanie ????? ( bez s-line ) chodzi o mocowania i kształty
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
str 3 masz heblunek