Treść opublikowana przez januaryy
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Widze ze ja mam chyba zj**... instrukcje serwisowa do auta bo u mnie o dziwo jest 5w30 VW 502.00 a nie...5w40,0w40 i inne Do kolegi co zastanawia sie nad oliwa, norme VW 502.00 spelnia m.in: 1. Motul 8100 2. Catrol Magnatec 3. Liqui Moly 4.Millers Oils EE Longlife C3
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam Panowie Nadchodzi kolejna wymiana oleju tym razem zrobie to tak jak to przewiduje instrukcja a nie opinie innych. Więc 5w30 z norma VW 502 00. Troche musialem poszperac za nim trafilem na oliwe spelniajaca norme i ustrzelilem o dziwo jeden z drozszych Lotos Quazar lub Liquy Moly, jeszcze nie zdecydowalem co ktory zaleje ale napewno dam znac co i jak. Pozdrawiam
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
Moze i zdjecie klemy by pomoglo ale szczerze mowiac nie wpadlem na to a na mechanice sie nie znam zbytnio. W kazdym badz razie odpowiedz na ta dolegliwosc mamy moze komus sie kiedys przyda Pozdrawiam
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
Kolego Maczyszczon miales racje ! Wyciagnalem bezpieczniki wsadzilem i zaginione litry sie znalazly ! Wyciagalem kilka bezpiecznikow m.in. od pompy paliwowej,modul komfortu,sterownik silnika, navi i wskaznikow. Tajemnica rozwiazana bardzo dziekuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie... Motul... eh zadna rewelacja i czas chyba skonczyc wychwalac marke bo nie ma szczerze mowiac co. Jezeli chodzi o olej to zalewajcie olej o takich parametrach i specyfikacjach jaki zaleca producent na chu... kombinowac? Sprawa prosta jezeli ma byc 5w40 acea,api... to taki ma byc a czy zalejemy matula czy mobil to wlasciwie jeden karabin. Jezeli faktycznie mamy wybierac marke no to wg. jakis tam testow najlepiej wychodzi Lotos Quazar ale to tylko i wylacznie jak ktos ma ochote troche bardziej wyczyscic sobie portfel. Panowie taka prawda i ja juz nie namowie sie na inne oleje niz przewiduje instrukcja. Pozdrawiam
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
Panowie chciałbym ale nie mam webasto... Nie mam bladego pojecia co moglo sie stac i nigdy o czyms takim nie slyszalem, wujek google tez tego przypadku nie zna. Racjonalne jest spuszczenie przez kogos.. ale parkong jest strzezony na widoku prawie ze wszystkich ze bylaby to mega abstrakcja.
-
Rozladowany akumulator i magiczne znikniecie paliwa !
Panie i Panowie 31.12.14 przydazyla mi sie mi dosc dziwna sytuacja ale zaczne od poczatku. Z rana jak codzien pojechalem do pracy autem, bez problemu odpalil pod domem ( temperatura ujemna) a wskaznik paliwa pokazywal troszke ponad rezerwe w kazdym badz razie "zyd" sie nie palil. Do pracy mam ok 12 km spokojnie przejechalem, auto zaparkowalem na sluzbowym strzezonym parkingu i poszedlem czynic swoje obowiazki no i po 8 godz wracam chce odpalic auto a tu "zonk" typowe objawy rozladowanego akumulatora, koledzy poratowali pradem z kabli i zapalil bez trudu, poczatkowo palila sie kontrolka ESP i o dziwo wskaznik poziomu paliwa byl opadniety do 0 i palil sie "zyd" stwierdzilem ze jak juz aku sie podladuje to wszystko wroci do normy jako ze tak sie stalo z kontrolka ESP tak juz z wskazaniem paliwa juz nie... stwierdzilem ze trzeba dac mu czasu jednak nic nie drgnelo, postanowilem dolac za symboliczne 30zl zeby ruszyc moze to wszystko i jakze wielkie bylo moje zdziwienie jak wskazowka ruszyla tylko o te symboliczne kilka litrow... a ja sie pytam gdzie jest ku.. te dobre ponad 15 litrow? Nie potrafie tego wyjasnic po za spuszczeniem paliwa przez kogos ale moze sie myle moze "cos" w aucie tak zadzialalo ze to paliwo wpier... na postoju. Wykluczam wyciek bo po zatankowaniu nic mi nie ucieka. Jak macie jakies pomysly chetnie poczytam. Pozdrawiam Dodam jeszcze ze troszke sie przejchalem autem po tym odpaleniu z kabli zostawilem auto na noc ( akurat tej nocy bylo -16) stwierdzilem ze rano nie odpale juz napewno a tu z rana kluczyk przekrecam i pali jak wczesniej.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Only victoria
-
Tylnia plastikowa oslona fotela
Cena calej oslony w ASO 700zl... moze i ja pokleje i sie uda troche przelatac.
-
Tylnia plastikowa oslona fotela
Korzystales z zestawu naprawczego? Sprawdza sie to? Jakos srednio sie moge przekonac a w ASO 75zl kosztuje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie proponuje sie ustawic jak juz wszyscy skoncza dansowac na weselach, zrobia auta itd. Z wyprzedzeniem ustalmy date zeby mialo to rece i nogi a nie na wariata.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pablo jest nas 3 wiec czarno to widze.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czyli wychodzi na to ze ja,majin,pablo bedziemy? Ktos jeszcze?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja sie pisze wstepnie na ta niedziele, wiec ilu nas juz aktualnie jest?
-
Tylnia plastikowa oslona fotela
Panowie potrzebuje nr. albo konkretnej nazwy plastikowego elementu fotela. Konkretniej plastik ktory jest z tylu fotela praktycznie na calym obszarze. Fotel kubelkowy. Pekly mi dwa uchwyty przez co odstaje ten plastikowy elemet i chce wymienic.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja wieczorkiem moge wpasc na chwilke ale bez jaj 2-3os...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale spot odbywa sie w Lublinie i mimo wszystko jak na Lu i okolice 2-3 osoby...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widze ze aktywne 2-3 osoby tak zawsze w Lublinie?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zalalem Motula 5w40 zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jutro ma byc ladna pogoda
-
Gdzie znajduje sie tuner tv w audi a4
Panowie chce sprawdzic czy auto posiada tuner tv tylko gdzie go szukac? Jeszcze jedno pytanie... banalne ale jednak... jak sie wyciaga magazynek z zmieniarki? Nie reguje na przyciski na zmieniarce.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzisiaj otrzymałem zamówione filtry i olej. Wszystko w jak najlepszym porządku. Gorąco Polecam PS. Porównywałem ceny z innymi sklepami z filtrami ( ok 6 innych sklepów, większość z internetu) i tutaj jest bezkonkurencyjnie, nikt inny nie ma taniej a przynajmniej ja nie znalazłem
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dzisiaj przetrzepalem troche interenet w poszukiwaniu artykułów i informacji odnosnie wyoboru oleju 5w30 czy 5w40 i faktycznie wiekszosc art. sklania sie ku 5w40 co mnie chyba przekonalo...
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dobrze ze sie rozpetalo bo chodzi oto zeby wymienic poglady,podpowiedziec, doradzic a i tak kazdy zdecyduje sam. Ciagniemy dalej temat za i przeciw, moze jeszcze jakies ciekawe propozycje padna
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Podejrzewam ze czy wleje 5W30 czy 5W40 to całe G to odczuje