Treść opublikowana przez teejays10
-
mamy tu kogos z ZST ?
siema siema sa tu jakies mordeczki z stargardu szczecińskiego ?
-
Ropa barkowa - czy nadaje sie do AFN
Sam już nie wiem, ale chyba zaryzykuje... Może ktoś jeszcze sie wypowie w tym temacie: D ? Wacha jest na prawde mocno niebieska
-
Ropa barkowa - czy nadaje sie do AFN
co proponujecie, zalać 10 litrów i zobaczyć jak będzie sie jechało ? Bo sam osobiscie nie umiem ocenić, czy to co mam to gówno, czy śmiało można lać...
-
Ropa barkowa - czy nadaje sie do AFN
Witam Tak jak w temacie, czy na rope barkową można śmiało zalewać do 1.9TDI AFN ? Ropa jest koloru niebieskiego. Co sądzicie ?
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 AVANT LZ5L
Witam Poprzedni mój temat w tym dziale można usunąć, bo coś się popsuło ze zdjęciami, no i co najważniejsze, mam nowe 1.9TDI AFN Z modów na tę chwilę jednak nic nie planuje, ponieważ autko stoi na otomoto, cena dosyć wygórowana, ale nie mam ciśnienia go sprzedawać
-
Wycie przy maksymalnym skręceniu
Ok najpierw wymienię płyn i zdam realcję. Albo mam dziwnego farta do tego samochodu, albo coś faktycznie jest na rzeczy, po kilku dniach wszystko powróciło do normy, a nic nie grzebałem Szczerze mówiąc to nie pierwsza rzecz która niby "sama sie naprawiła" Piszczenie w rozruszniku też ustało
-
Klimatronik - nie zapala się "śnieżynka"
Klimą się włącza i chłodzi, lecz nie zapala się śnieżynka na ekranie klimatronika.
-
Wycie przy maksymalnym skręceniu
Ostatnio zauważyłem że wycie ustało, lecz opór przy maksymalnym skręcaniu jest dalej, może to po prostu dlatego że płynu mam lekko nad "minimum" ?
-
Wycie przy maksymalnym skręceniu
Witam, podczas jazdy wspomaganie działa elegancko, lecz na postoju, gdy chce się maksymalnie skręcić kołami, po jednym obrocie jest opór i staje się on coraz większy, gdy koła są skręcone prawie na full i chce jeszcze je skręcić na maxa, wtedy wyje (chyba pompa) Co może być przyczyną ?
-
Klimatronik - nie zapala się "śnieżynka"
Witam. A4 B5 klimatronik starego typu, po nacisnienciu "snieżynki" od klimy, klima się włącza ale na ekraniku nie zapala sie w dolnym lewym rogu ikonka tejże śnieżynki Od kiedy kupiłem tak już jest. Co może byc przyczyna ? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 AVANT LZ5L
Witam Moje świeżo zakupione audi a4 b5 w avancie 1.9tdi afn :) Po kupnie, spędziłem równe dwa tygodnie, pare godzinek dziennie, aby doprowadzić auto do stanu obecnego Jeszcze pare pierdołek i zrobię jakieś lepsze fotki, w lepszym miejscu i lepszym sprzętem Póki co mogę się "pochwalić" tylko tym co poniżej zobaczycie Jedyne co planuje to przyciemnić szybki oraz wsadzić felgi 18" (pozwole sobię, przy okazji... KUPIE 18" 8J ET35 wzór RS6 lub jakieś o podobnym wzorze najlepiej z oponami)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem posiadaczem a4 b5 1996 avant ze Stargardu Szczecińskiego Jeszcze raz WITAM WSZYSTKICH !!!
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
jesli do tego turbo dołożysz wtryski 216, albo i nawet 230 to spokojnie osiągniesz planowaną moc