-
Zawór N75 oraz przewody podciśnienia
Mi auto ostatnio muła złapało ale po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu wszystko w normie, podejrzewam właśnie N75 albo któryś z wężyków jest pęknięty.
-
Co sądzicie o tej feldze?
Wiem, ze Ty nie będziesz jeździł na tej feldze chciałem tylko info o niej od osoby która miała do czynienia z tą konkretna felga. Poza tym nie pytałem czy felga się podoba, chodziło mi raczej jak ona stoi jakościowo, no i dowiedziałem się, że to "chinole" i tylko o to mi chodziło.
-
Co sądzicie o tej feldze?
Hmmm nie wiedziałem że, to "chinole" kurde 17" świetnie wyglądają i taki rozmiar na początku chciałem kupić ale wszyscy znajomi którzy jeżdżą na 17" odradzają mi. poza tym jest dość duża różnica w cenach opon, pomiędzy 16 a 17
-
Co sądzicie o tej feldze?
Gdzieś w połowie zimy planuje kupno nowych felg, interesują mnie felgi w rozmiarze 16", nie che większych nawet znalazłem wzór który mnie interesuje: 217%20MG%20FELGI%2016''%205x112%20AUDI%20A3%20A4%20A6%20A8%20ROTOR%20(3731273980)%20-%20Allegro.pl%20-%20Wi%C4%99cej%20ni%C5%BC%20aukcje]217 MG FELGI 16'' 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 ROTOR (3731273980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 217 MGM NOWE FELGI 16'' 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 (3732144129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Są to te same felgi różnią się głębokością osadzenia. I nie mam pojęcia które będą lepsze, a może to bez znaczenia. Może ktoś miał już do czynienia z tymi felgami i co o nich sądzicie. Jeszcze proszę o pomoc w doborze profilu opony tak żeby rozmiar koła nie zmienił się znacznie w stosunku do oryginalnego rozmiaru.
-
Nowa świnka A4 B6 1.9 TDi AWX AVANT CZARNA LZ9W
Zamiast kiery z gadżetów wewnątrz wolałbym się zając powycieranymi przyciskami przyciskami
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Disiaj okleiłem dekory, taką samą folią
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie, swoją A4-eczke kupiłem zaledwie 3 miesiące temu, niestety bez quatro. No ale nie mozna mieć wszystkiego. Pozdrawiam Maciek.
Gasparro
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta