Treść opublikowana przez switchpl
-
Antena CB na B9
Oke, dzięki!
-
B9 Fellows
Właśnie zamówiłem kartę z T-mobile - 10GB za 10zł co miesiąc i umowa na 10 miesięcy, podobno ma też jakiś pakiet roamingu. Jak podłączę wszystko to dam znać jak działa.
-
Antena CB na B9
Ok, kumam. A masz yanosika w telefonie czy GT/GTR? Chciałem trzymać telefon w podłokietniku bo mam tam ładowanie i nie wiem jak to ogarnąć na razie
-
Diagnostyka po ethernecie kablem za 5 zł :)
Czy ktoś to już testował?
-
Antena CB na B9
@Kosmita sprawdzałeś może jak z magnesową anteną?
-
Polerowane felgi vs polska zima
Nie mam pojęcia - jak to mogę sprawdzić?
-
Polerowane felgi vs polska zima
Cześć wszystkim! Kupiłem właśnie A5 na 19 calowych felgach, które są "częściowo polerowane". Gdzieś czytałem że chemia sypana na drogi w zimie może takie felgi uszkodzić. W salonie na akcesoriach powiedzieli mi, że sól nic im nie zrobi, ale za chemie nie ręczą. Co o tym sądzicie? Czy warto zainwestować w inny komplet kół? Może da się jakoś zabezpieczyć je przed 'syfem' którym posypują drogi? Z góry dzięki za pomoc Felgi o których mowa:
- B9 Fellows
-
B9 Fellows
Dzięki Kosmita sowiq, w Audi pytać? nie wiedziałem że mają taki dział. Na akcesoriach powiedzieli że sól raczej nie zniszczy, ale jak będzie jakaś chemia to nie dają gwarancji... Swoją drogą widziałem, że np w Allianz jest ubezpieczenie od takich rzeczy (chyba 90zł kosztuje), więc może po prostu tym się zainteresuje.
-
B9 Fellows
Hej wszystkim Czy dla posiadacza A5 też znajdzie się tutaj miejsce? Właśnie czekam na dopięcie umowy Przy okazji zapytam: na jakich felgach będziecie jeździć w zimie? Zamówiłem auto na 19 calach częściowo polerowanych (jak na zdjęciu) i teraz się martwię, że sól mi je zniszczy...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A jest w ogóle szansa że wejdzie czy na pewno trzeba będzie frezować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Hej, wracając po nowym roku do wymiany ori hamulców na 320 szybkie pytanie. Na zimę mam ori alu Audi 16" nakie jak na zdjęciu (chyba z A6 C5), ET 45. Czy wejdzie mi to koło na takie zaciski? Jeżeli nie to dystanse pomogą? W sumie i tak o nich myślałem bo strasznie schowane są te koła .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dasz znać na PW jaki stan i jaka cena czy jak się mogę z Tobą skontaktować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki wszystkim za pomoc. Masz jeszcze ten zestaw?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cześć chłopaki, Przymierzam się do wymiany hebli z przodu 280->320. Na zdjęciach w pierwszym poście przy 320 jest zacisk z S4 i wygląda super. Jak go szukać na all, macie może numer części? Wydaje mi się że dostępne zestawy mają inne zaciski a zależy mi na tych z S4(chodzi tylko o wygląd). Myślałem też od razu nad 345, ale mam 16" na zimę, więc raczej odpuszczę
-
Dension Pro i Concert 2+ - nie działa MODE na kierownicy
Wydaje mi się że w 300 nie było BT i nie ma możliwości podpięcia do niego niczego co by fajnie działało - może spróbuj ORI? PROBLEM ROZWIAZANY! Nowa aktualizacja Densiona (0060) i przełączenie DIP #4 na ON rozwiązało problem i już mam obsługę telefonu z menu FIS. Temat do zamknięcia
-
Dension Pro i Concert 2+ - nie działa MODE na kierownicy
Byłem na długich wakacjach, teraz dopiero wróciłem do PL Przy okazji, polecam firmę bo jakość dźwięku i ogólne ficzery super - dobrze się sprawdził Kurde to słabo bo dopłaciłem trochę kasy żeby to mieć a tu mega rozczarowanie... Może muszę mieć równocześnie zamontowany oryginał i do tego Dension(dość bez sensu) No nic, będę pisał jeszcze do ich supportu, może czegoś się dowiem... Dzięki za odpowiedź cinkers!
-
Dension Pro i Concert 2+ - nie działa MODE na kierownicy
Cześć wszystkim! Przekopałem forum i znalazłem trochę podpowiedzi, niestety nic nie zadziałało. Krótka historia: Kupiłem emulator zmieniarki Dension Pro BT ze względu na to, że powinienem mieć książkę kontaktów i sterowanie z FISa. Muzyka przez BT działa, jak ktoś do mnie dzwoni albo ja wybiorę numer bezpośrednio z telefonu wszystko jest OK(wyświetla się PHONE na radiu i FISie i mogę rozmawiać). Według instrukcji aby wejść 'w tryb telefonu' muszę nacisnąć przycisk MODE na kierownicy. Niestety przy naciskaniu go nic się nie dzieje. Zmieniłem kodowanie kierownicy na multifunkcja+telefon+sterowanie głosem. Zakodowałem telefon w module radia. Chciałem wejść w moduł Telefonu(77) i media player 3(2E) ale niestety nie mogę się z nimi połączyć. Dodam jeszcze że nie miałem fabrycznego telefonu itd. Bardzo proszę o pomoc, może macie jakieś pomysły.