Treść opublikowana przez peres100
-
Problem z zaworkiem N75
Po świetach będe ogarniał temat to dam znac jak poszło ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Jeszcze jeden pomysł wpadł mi do głowy a jak bym podpioł tą starą przepływke może przez ten uwalony zaworek ona świrowała i dla tego tyle palił może sie odmuli i w tedy bedzie wiadomo że to przez przepływke, ewentualnie gdzieś jest nieszczelnośc w układzie
-
Problem z zaworkiem N75
Witam panowie zaworek N75 wymieniony na nowy tzn. używka ale działająca na 100% bo z jezdnego angola wyjęta problem z szarpaniem ustąpił ale teraz jest inny problem samochód jest muł tzn tak jak by nie doładowywał idzie do odcięcia bez szarpania ale nie odczuwa się żeby turbo ciągnęło na starym zaworku szarpał ale było odczuwane turbo czuć było że ciągnie ale z poszarpywaniem. Mam też odpiętą przepływkę bo sie posypała i palił jak smok 20l na 100km po odpięciu spadło spalanie na 10l czyli tak jak powinno być czy odpięta przepływka muli mi teraz auto?
-
[Wezyki od n75
Podsyłam ci link z tymi wężykami Przewód podciśnienia 4 mm silikonowy dolot wąż (3582972158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem z zaworkiem N75
Spoko na weekendzie zajmę się tym zaworem. A jeszcze powiedzcie mi czy przepływka od audi a3 1.8T 150km będzie pasowała do mojego A4.
-
Problem z zaworkiem N75
Czyli 2 przewody + i - do aku i jest jakieś znaczenie na pinach gdzie plus a gdzie minus czy nie ma znaczenia??? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Aha i czy przepływka od A3 będzie pasowała???
-
Problem z zaworkiem N75
Ok jutro wyczyszczę go wd40 i przedmucham, a czy jak podłącze kostkę i przekręcę zapłon to wystarczy żeby było słychać to cykanie??? Czyli gdyby zaworek był zwalony to będzie pasował od audi a3 FL 1.8 T 150km ??? czy musze szukać od jakiejś TT albo s3?? ewentualnie nowy.
-
Problem z zaworkiem N75
Dokładnie nie wiem jaki, powiedział mi że wyskoczył taki błąd zaworka N75 i ze przez to przeładowuje turbo i ucina moc po wyrzej 2500-3000 obr. bo ogólnie są takie objawy że startuje z miejsca 1,2,3 i ucina moc a jak odejmę na ułamek sekundy nogę z gazu i pózniej znów pedał do podłogi to znów idzie przez jakiś momęt i znów odcina moc. zauważyłem też że ten zaworek który ja mam zamontowany to występuje w audi 2.2 20V turbo i w audi s3, TT cupra 1.8T 225km i czy może ja mam zły zaworek zamontowany?? ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- To są 2 aukcje z tymi zaworkami n75 AUDI 2,2 20V TURBO (3620467588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawor N75 Dv Audi s3 TT Cupra 1.8T 225ps (3626287214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem z zaworkiem N75
Witam Panowie Ostatnio podjechałem do mojego magika żeby zdiagnozował mi problem z szarpaniem auta przy przyspieszaniu. Na kompie wyskoczył błąd zaworka N75. Dziś wypiąłem ten zawór żeby mieć na wzór jak będę kupował nowy. Po odpięciu próbowałem dmuchać przez wężyki powietrzem z ust nie kompresorem i zaobserwowałem że przez jeden z wężyków powietrze nie przechodzi w ogóle a przez 2 jest minimalnie słyszalne przejście powietrza ale nie da sie wyczuć na ręce. Moje pytanie brzmi czy jest potrzebne większe ciśnienie żeby przechodziło przez zaworek? czy jednym słowem jest coś zapchane i dla tego wywala błąd na kompie? Czy po prostu tak ma być i jest uwalona elektronika w zaworku? i trzeba kupić nowy. Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam
-
Potrzebuje dobrego gazownika do mojego 1.8 T z okolic Kielc
Koledzy potrzebuje dobrego gazownika z okolic Kielc żeby przejrzał moją instalacje w 1.8T. Moja instalacja to STAG-4 wtryski valtek reduktor KME SILVER czarny do 200km
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
pioteeros - dzięki za informacje swiece zamuwione
-
problem z szarpaniem mial ktos cos takiego ?
Witam podpinam się do tematu mam taki sam problem z moim 1.8 T AEB przy gwałtownym przyśpieszaniu 2,5 3,5 tys obr. poszarpuje przy normalnym przyspieszaniu bez pedała w podłodze idzie równo zacznę od wymiany świec jakie byście polecili do LPG??
-
Kupie Pompke Centralnego zamka Audi A4 B5 AVANT 1.8T 1996r
Właśnie w tym jest problem ze nie było jej jak kupiłem auto i teraz szukam miałem jedna od audi a4 b5 1.6 z miejscem na jeden przewód od powietrza ale miała inne wejścia od kostek i nie pasowała mi jedna kostka ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Wiem że jakoś da się przerabiać elektronikę w tych pompkach ale muszę mieć wejścia na dwa przewody od powietrza jeśli miał byś jakieś pompki na 2 przewody to możesz podac cene to sie dogadamy ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 19:38 ---------- Właśnie w tym jest problem ze nie było jej jak kupiłem auto i teraz szukam miałem jedna od audi a4 b5 1.6 z miejscem na jeden przewód od powietrza ale miała inne wejścia od kostek i nie pasowała mi jedna kostka Wiem że jakoś da się przerabiać elektronikę w tych pompkach ale muszę mieć wejścia na dwa przewody od powietrza jeśli miał byś jakieś pompki na 2 przewody to możesz podac cene to sie dogadamy
-
Kupie Boczek od strony kierowcy do audi A4 B5 1.8T 1996r avant
Witam poszukuje boczka do audi niestety mój ucierpiał w kolizji i teraz chętnie zakupie taki jak na zdjęciu
-
Kupie Pompke Centralnego zamka Audi A4 B5 AVANT 1.8T 1996r
Witam potrzebuje pompki centralnego zamka na 2 przewody z powietrzem jeśli ma ktoś taką chętnie ja zakupie pozdrawiam czekam na odpowiedz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników. Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b5 1.8T Avant pozdrawiam