Treść opublikowana przez F4R3LL
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
F4R3LL
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Master1 Samochody po-leasingowe,sprzedaż leasing, wynajem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja chętnie wpadnę 25 marca swoim gruzełkiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dawno nie byłem ale dziś wpadnę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś około 13:00 na rondzie w Leżajsku czarne A4 B6 avant z ramkami klubowymi numer RLU. Przyciemnione szyby tylne . Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
31.01 za przeworskiem kobieta leciala lewym pasem pod prąd jak by nigdy nic na blachach RPZ
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
https://www.youtube.com/watch?v=HDTl9grOBdw Ha ha
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też jutro postaram się wpaść
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niedzielny zlot standardowo podpromie?
-
regeneracja pomy wspomagania
Ja robiłem u nich maglownice ale pompę też powinni zrobić. http://www.przekladnie.rzeszow.pl/index.html
-
{97} Audi A4 B5
Bardzo ładna A4,u mnie egr narazie tylko zaślepiony ale planuje go całkowicie usunąć. szerokości
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Taka ładna pogoda to też postaram się wbić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wesołych Świąt no i Mokrego w Poniedziałek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hej. Zdarzają się Świeżaki na zlocie? Bo planuje wbić
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam Czyli wlepe widać
-
Ciekawe miejsca na foto-sesje dla autka Rzeszów i okolice
Dzięki wielkie za propozycje Napewno sprawdzę
-
Ciekawe miejsca na foto-sesje dla autka Rzeszów i okolice
Witam wszystkich klubowiczów. Szukam ciekawych miejsc w Rzeszowie i okolicach na zdjęcia? Zdaza mi się dostawac takowe propozycje wykonania kilku zdjęć ale nie znam ciekawych do tego miejsc w okolicy Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jak często tam jestem więc możliwe ze mnie widziałeś Pozdrawiam
- Fotografia?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi wyjeżdżającego z Auchan Krasne dziś (23.02.) około 17:10, Jak się nie mylę ramki klubowe były Kolega z ciemnego B5, zwolniłem ci pas jak wyjeżdżałeś w stronę Łańcuta
-
Regeneracja/Naprawa sprężarki klimatyzacji A4 B5 okolice Łańcuta, gdzie?
Dzięki wielkie kolego.
-
Regeneracja/Naprawa sprężarki klimatyzacji A4 B5 okolice Łańcuta, gdzie?
Szukam warsztatu który ogarnie mi klimę, działała ale słabo we wrześniu nabiłem, działała 3 dni i tyle Sprawdzarka działa ale nie uruchamiam, nie chce zepsuć. Byłem u jednych magików to powiedzieli ze wszystko do wymiany sprężarka, chłodnica osuszacz, coś mi się nie podoba, nagle wszystko by padło? Znacie dobry warsztat? Okolice Łańcuta. Z góry dzięki.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pewmie o mnie chodzi jesli widziałeś klape US to napewno ja z roboty wracałem dokładnie tak
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi z Audi A4 B6, stałem na światłach na przeciwko Hotelu Łańcut, dzięki za klakson od ciebie, zanim się zorientowałem byleś już daleko Kolega w ciemnym B5.