Treść opublikowana przez F4R3LL
-
Gdzie zrobić polerkę lakieru okolice Łańcut-Rzeszów
Witam. Gdzie w okolicach Łańcut-Rzeszów zrobię polerkę, jakie miejsce polecicie Interesuje mnie tez ewentualny koszt takiego zabiegu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to ja postaram się wpaść
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
On po 3,30 A spokojnie było ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba nie było tak źle, nikt nie gryzł itp Dokładnie ale wiadomo jak to na początku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez chyba wpadnę dziś na spotkanie, jestem nowy tutaj nikogo nie znam ale wpadnę
-
Problem ze wskaźnikiem poziomu oleju napędowego.
Od pewnego czasu( kiedy temp. spadła poniżej 10*C ) zdarza się ze wariuje mi wskaźnik oleju napędowego, zdarza się to co jakiś czas i po pewnym czasie znika. Wskaźnik pokazuje aktualny stan diesla w baku kiedy nagle spada do zera świeci się rezerwa po czym znowu pokazuje aktualny poziom i tak kilkanaście razy po czym wszystko wraca do normy . Nie wiem co jest przyczyną czy coś się wiesza w baku czy możne to problem z instalacją. Jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o pomoc nie wiem jak to rozwiązać, czy jeździć dalej i się nie przejmować czy coś działać Dodam ze chodzi o Audi A4B5 1.9 Tdi 1Z z roku 1996. Z góry dziękuję.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wszystko było by ok tylko ta monotonność związana z Vettelem. A ogólnie fajny wyścig. Szkoda ze juz koniec sezonu i tylko Brazylia zostaje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rzeszów: Zderzenie porsche z mercedesem koło Millenium Hall [WIDEO] - 15 października 2013 Już myślałem ze ta 911 co się ostatnio wozi po Rzeszowie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Mam pytanie odnośnie zlotów organizowanych w Rzeszowie. Jestem nowym użytkownikiem forum, nikogo nie znam i czy takie osoby jak ja tez są mile widziane? Dzięki za odpowiedz
-
Pranie Tapicerki
Doczepiam sie do tematu, miałem zamiar prac pianką ale tylko szkoda moich 30zł ;/
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla srebrnej A4B5 z tablicami RLA...... z ramkami klubowymi widzianą na przejezdzie kolejowym w Łańcucie. Jechałem za tb.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Od niecałych 4 tyg. posiadam Audi A4B5 z 1996 roku. Jest to moje pierwsze auto Silnik 1.9 TDi 90km z1 Serdecznie pozdrawiam.