Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F4R3LL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez F4R3LL

  1. Witam. Gdzie w okolicach Łańcut-Rzeszów zrobię polerkę, jakie miejsce polecicie Interesuje mnie tez ewentualny koszt takiego zabiegu
  2. No to ja postaram się wpaść
  3. On po 3,30 A spokojnie było ?
  4. Chyba nie było tak źle, nikt nie gryzł itp Dokładnie ale wiadomo jak to na początku
  5. Ja tez chyba wpadnę dziś na spotkanie, jestem nowy tutaj nikogo nie znam ale wpadnę
  6. Od pewnego czasu( kiedy temp. spadła poniżej 10*C ) zdarza się ze wariuje mi wskaźnik oleju napędowego, zdarza się to co jakiś czas i po pewnym czasie znika. Wskaźnik pokazuje aktualny stan diesla w baku kiedy nagle spada do zera świeci się rezerwa po czym znowu pokazuje aktualny poziom i tak kilkanaście razy po czym wszystko wraca do normy . Nie wiem co jest przyczyną czy coś się wiesza w baku czy możne to problem z instalacją. Jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o pomoc nie wiem jak to rozwiązać, czy jeździć dalej i się nie przejmować czy coś działać Dodam ze chodzi o Audi A4B5 1.9 Tdi 1Z z roku 1996. Z góry dziękuję.
  7. Wszystko było by ok tylko ta monotonność związana z Vettelem. A ogólnie fajny wyścig. Szkoda ze juz koniec sezonu i tylko Brazylia zostaje
  8. Rzeszów: Zderzenie porsche z mercedesem koło Millenium Hall [WIDEO] - 15 października 2013 Już myślałem ze ta 911 co się ostatnio wozi po Rzeszowie.
  9. Witam. Mam pytanie odnośnie zlotów organizowanych w Rzeszowie. Jestem nowym użytkownikiem forum, nikogo nie znam i czy takie osoby jak ja tez są mile widziane? Dzięki za odpowiedz
  10. F4R3LL odpowiedział(a) na Chemik21 temat w Podkarpackie
    Doczepiam sie do tematu, miałem zamiar prac pianką ale tylko szkoda moich 30zł ;/
  11. Pozdrowienia dla srebrnej A4B5 z tablicami RLA...... z ramkami klubowymi widzianą na przejezdzie kolejowym w Łańcucie. Jechałem za tb.
  12. Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Od niecałych 4 tyg. posiadam Audi A4B5 z 1996 roku. Jest to moje pierwsze auto Silnik 1.9 TDi 90km z1 Serdecznie pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.