Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Ja też
  2. O K O K
  3. To 16
  4. BLACK COOL kiera od SSMOBILU
  5. to o 12 Panowie
  6. Gladki zrob ja zaluje ze swojego nie zrobilem:doh:
  7. No czy 280 8 w ta czy w ta nie robi roznicy Cycu:naughty: ominie Cie polo tv:kox:
  8. Narazie przod mam do wymiany ale przy 288 zostane a wentylowane podejda zaciskow nie musze zminiac cos mi mechas mowil bo zwykle mam tarcze:whistling:
  9. Mi pasuje
  10. TO O KTÓREJ W NIEDZIELE PANOWIE
  11. dużo ludzi kładzie ferrodo ja mam arek ma i hamuje a przy 312 min 16' to zostajemy przy ori bo mam nowe 15 zima wiec 300 niee zapodam dzia WODZU
  12. Pany jakie polecacie tarcze i klocki bo niestety nowe klocki po 2 latach sie skaczyły i tarcze troszke słychać przy hamowaniu 288 czy wieksze nacinane czy wiecrone przy 312 wejdzie felga 15
  13. ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI AUDI S4 STARY MODEL (3889856940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nic tanszego nie ma
  14. Nie zaciekawie jeszcze pierscienie centrujace musisz do alu kupić
  15. Dariusz zostaw merce i polerka jeszcze rantu i bedzie kosa:slina:
  16. Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV fajna jest za ta kase:wink: Co do POLO ty tylko i wyłącznie robie tam zakupy :polew: ---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ---------- Powitać Panowie
  17. Teoretycznie spoko ale grill polift jak widzę, gałka zmiany biegów od a3 chyba ręczny w skórze KORBOTRONIK brak łokcia dywaniki aluminiowe przebieg 212 tys tyle to by pomodził coś ale polo to polo TV fajna jest za ta kase:wink:
  18. Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce i zrozum takiego 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce pokaz to AUDI A4 1.8 TURBO =ZADBANA= ZAMIANA=HIT CENA !!!! (3930050231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Tigrą w pierwszy dzień zakupu wy***rdoli.. w mur od cmentarza myslałem ze jebne ze śmiechu 1.4 16V:polew: nie opanował ją z cpn No ładne nawet tylko czerwony odpada jak dla mnie Ale 1.8T dźwięk miodzio 150 koni .. Kumpel a3 ma w tym motorze ze stagiem i miodzio chodzi to Ale widać,że benzyna bo gościu ma niezłego żyda na wskaźniku . hahaha więc w sumie się nie dziwie Polo mniej pali niż audi . Ale calibry nie przebije z tłumikiem wygladajacym jak komin el. PĄTNÓW :polew:
  19. Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce i zrozum takiego 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił chce pokaz to AUDI A4 1.8 TURBO =ZADBANA= ZAMIANA=HIT CENA !!!! (3930050231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Tigrą w pierwszy dzień zakupu wy***rdoli.. w mur od cmentarza myslałem ze jebne ze śmiechu 1.4 16V:polew: nie opanował ją z cpn
  20. A TAK POWAŻNIE ROBIMY COŚ W NIEDZIELĘ ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Poszukałem mu audi 1.8T na zmiane i zeby dał polo + 2.5 tysia a ona nie chce i zrozum takiego 1.0 mu starcza bo tym by sie zabił jeszcze
  21. modzi polo http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi ciekawe czy na spota przyjedzie do Kazika dojedzie i po dowodzie ma ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- modzi polo http://i.iplsc.com/-/00000HQKOIJ7C6UR-C303.jpg a jak:grin: byś słyszał jego polo zero tłumików tylko końcówka sama końcowa jak wrc chodzi Ahahahahahhaah, niech wpadnie na tego niedzielnego spota bo każdy Ciekawy jego polo . Szuka części na Fb do polówki chłopak:grin: Bierzmy przykład i zakładajmy końcowe tłumiki Tak jak kumpel jeździ chwilowo polo babci i wymieniali tłumik to babcia sobie taką rurę zażyczyła,że mi kopara opadła jaki tłumik może mieć babcia lat 68 końcowy mu sprezentowałem od audi końcówki zapisał się chyba na POLO TV KLUB :polew::polew: +10 Arku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.