Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michu B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michu B5

  1. Kierunki fajnie wyszły autko ładne powodzonka w dalszych modach
  2. Rozpórka przednia Passat b5 Audi a4 b5 (3910437580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co myślicie o tym
  3. chodzi o ta zapalniczke to po lifcie jest tunel a ten co wstawiłeś to przedlift tunel jest który ma kieszonke na napoje
  4. tunel przed lift to jest
  5. cena dobra
  6. No to wyrazy współczucia ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Pany ile może kosztować takie lakierowanie na połysk kolor srebrny listew wewnętrznych jak na foto ? http://s10.postimg.org/wxcdgr3fp/image.jpg A tutaj dla zapalonych tuningowiczów bierzmy przykład z tego kolegi on wie co to tuning ! http://s17.postimg.org/q9pg4xawb/3a0bf1e346b4f0493255b394790af2ae.jpg Auto prawie opanowane u mnie jeszcze małe szczegóły jutro i cacy ciężko wycenić ile by wziął lakiernik za to pług z tyłu i pewno z przodu a na klapie regał na kwiatki
  7. :wink:spoko..nie myślałem ze tak szybko sie miniemy na drodze.. ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 16:18 ---------- Po długim namawianiu przez jednego z kolegów z naszego forum kupiłem zawieszenie MTS TECHNIK .Zawias ma regulowane tylne amorki o -30mm. Wiec na wiosnę będę modził zawieszanie. Będę musiał tylko jeszcze ładnie sprężyny odmalować.Wczoraj jeszcze dostałem maty grzewcze pod grzane lustra.Czekam na lepsze pogodę i będę rezał...Foto zawiasu poniżej..sorki ze taka fota nie wyraźna ale robiłem telefonem. http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/571/hf90.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/194/wci4.jpg +1 ładna furka powodzenia w rezaniu
  8. Ładne auto daj lapmy polift przód,tył i gril to odmłodzi autko i jakoś fele 17 i gwint powodzonka w modach
  9. witam panowie u mnie -14 niestety do pracy nie dojechałęm dzień urlopu starego i walka z autem nie odpaliło dopiero za 5 razem i faluje na obrotach i paliwo ucieka wezem dobry początek weekendu wczoraj walczyłem 2 godz i nic przy -12 w garazu dziś ciąg dlaszy
  10. dzięki kolego
  11. ciekawe ile nowa:whistling: nowa w sensie inna z auta A takie buty:naughty: Artur25 kupil auto vw polo i na germana robi 14 alu 9 cali to dopiero bedzie projekt
  12. ciekawe ile nowa:whistling:
  13. tyl bedzie regulowal iloscia workow z cementem w bagazniku :polew:
  14. Za grosze wyrwal farciarz
  15. I od rana juz klopoty z autem -15 i falowanie na obrotach odrazu w pracy na warsztat i czyszczenie przeplywki usterka zrobiona i auto chodzi
  16. Ładniutkieee ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2014 at 19:03 ----------
  17. wnetrze koło i gwint Elo Pany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.