Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guccioo777

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie rób płukanki ( nic to nie daje) zalej olej 10w40 tak jaki był , zmieniaj co 6 tyś ( i się wymyję silnik sam bez płukanki, czasem dawaj mu ostro ognia) filtr oleju jaki kolwiek ( każdy filtr puszcza bajpasem jak ciśnienie oleju wysokie "silnik zimny" lub troszkę się zapcha tak że mało kiedy filtruję olej , lepiej częściej zmieniać olej , śmigaj autem i nie pieść go zbytnio bo będzie się srał silnik.
  2. guccioo777 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    pewnie mam silnik zakatowany ,choć w orginale niewiele zostało chyba sam silnik,bo cały osprzęt , kilka lat temu kumpel wstawił mi jakąś inną pompę paliwa majstrował przy listwie paliwowej i przepływomierzu, w sterowniku silnika też coś przestawiał ,termostatu elektronicznego też nie mam,grzania przepustnicy niema , w korku płynu chłodzącego też majstrował. sonda lambda jest od innego auta ,katalizator zepsuty psiukany był jakąś pianą przez dziurę po sondzie ,odpowietrzenie- odma odpięta od dolotu ,eżektor odpięty od odmy i podpięty do dolotu , Olej sprawdzam sobie raz na tydzień ,jak coś brakuje(rzadko ale czasem trzeba) to doleję żadna informacja o stanie oleju mi się nie wyświetla wyłączona. śmigam sobie autem bez problemu, (poza sprężyną pękła z tyłu) Mógłbym się pościgać na trasie z jakimś zadbanym 2.0 alt na oleju 0w40 i serwisowanym w aso
  3. guccioo777 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    to jest nie prawda ,wprowadzasz ludzi w błąd . Nie przedłużysz żywotności silnika olejem np 5W40 , Przedłużysz żywotność silnika częstymi zmianami oleju...
  4. guccioo777 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    zgadza się ,jeśli silnik jest ok, to większej różnicy nie będzie 10W40 czy 5W40 lub 0W40 (chyba że będzie mróz -30) ,ważne są interwały wymiany oleju(częściej lepiej) ,a z tą hydrauliką zaworową ,wariatorem czy łańcuchem to są mity i chwyt reklamowe. Do audi olej za 200 zł ,do forda za 100 zł do fiata za 50 zł, no a już do porsche to pewnie za tysiaka. I teraz psikus- jeśli w fiacie i porsche byłby ten sam silnik
  5. guccioo777 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    10W 40 do silnika 2.0 ALT jest wystarczający . To że te ten silnik (ALT) jest w starszym audi to nie znaczy żeby go traktować jak jakiś cud techniki ,bo nim nie jest.
  6. guccioo777 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w 1.6
    do Langista dobry mechanik z mechanicznych rzeczy . to znaczy od jakich rzeczy ???????????????? w temacie jest :( bierze olej po remoncie) to chyba chodzi o silnik nie ??????????????
  7. guccioo777 odpowiedział(a) na wojtas_7 temat w 1.6
    95% mechaników samochodowych nie potrafi obsługiwać takich narzędzi jak średnicówka ,suwmiarka, szczelinomierz , manometr czy wakuometr , nie potrafią manualnie sprawdzić ciśnienia i temperatury np oleju lub płynu chłodniczego , a ingerencja w sterownik silnika mapa paliwa itd to dla nich kosmos . najlepiej zaprowadzić samochód do gościa co robi tuning samochodów lub motocykli posprawdza wszystko i powie co jest nie tak z silnikiem
  8. 350 tys to mało jeszcze , myślę że starość raczej niż przebieg będzie eliminowała te samochody
  9. witam. może żywotność A4 2.0i ALT ? mam to auto od 2013 r obecny przebieg to 287 tyś, ma ktoś np 400 tyś ????????? w tym ja przejechałem 100 tys auto pije olej ( nie sprawdzam ile) do silnika leje 10w40 lotos lub orlen wymiana co 7 tys
  10. guccioo777 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    w końcu to forum idzie w sensowne i normalne używane audi 2.0 i 131 km , moim zdaniem to super porada
  11. guccioo777 odpowiedział(a) na AdiAdecky temat w 2.0
    dziwny ten pomiar 2,5 .ja u siebie nie mam stałej wartości tz po nagrzaniu silnika +- 3,1 włączy się zaworek oparów i od razu spada na +- 2,7 ,wcisnę sprzęgło skoczy na +- 3,0, odkręcę korek oleju spada momentami do 0,0 i silnik szarpie jak by miał zaraz zgasnąć, włączę jakiekolwiek światło skacze do góry. ciągle się zmienia ta wartość i jest bardzo czuła na zmianę obciążenia.
  12. guccioo777 odpowiedział(a) na AdiAdecky temat w 2.0
    dziwny ten pomiar 2,5 .ja u siebie nie mam stałej wartości tz po nagrzaniu silnika +- 3,1 włączy się zaworek oparów i od razu spada na +- 2,7 ,wcisnę sprzęgło skoczy na +- 3,0, odkręcę korek oleju spada momentami do 0,0 i silnik szarpie jak by miał zaraz zgasnąć, włączę jakiekolwiek światło skacze do góry. ciągle się zmienia ta wartość i jest bardzo czuła na zmianę obciążenia.
  13. poczytajcie temat: 2.0 ALT Syczy Powietrze
  14. guccioo777 odpowiedział(a) na AdiAdecky temat w 2.0
    przedmuchy tz jak pierścienie przepuszczają kompresję pod tłok, lub głowicą przez zawory, to ciśnienie idzie w odmę i jest tak dużo powietrza w odmie ze pomijany jest przepływomierz ,silnik bierze powietrze z odmy (za dużo) a za mało z filtra powietrza ,
  15. guccioo777 odpowiedział(a) na AdiAdecky temat w 2.0
    masz przedmuchy w silniku które idą w odmę i z syczy , sprawdz ile ci wskazuje przepływomierz na wolnych obrotach na rozgrzanym silniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.