Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maju91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maju91

  1. właśnie szukałem kolego ale odnośnie modelu I nie za wiele udało mi się znaleźć w tym wątku m techa 2 i 3 miałem okazje wypróbować i (choć wiele zależy od anteny) wydaje mi się że dwójka pracowała lepiej z jedynką się nie zetknąłem a i cena i funkcje i opinie kuszące dlatego chciałem zasięgnąć porady bardziej doświadczonych antena tylko z sirlo wpadnie który model to jeszcze przemysle
  2. wygląda solidnie ale chciałbym zaczerpnąć opinii na temat tego jednego konkretnego radyjka (legend 1) ponawiam pytanie jest jakiś użytkownik tego sprzętu??
  3. witam ma wstępie powiem że jestem początkującym jeśli chodzi o przygodę z cb powiedzcie mi spotkał się może ktoś z takim radyjkiem jak m-tech legend 1 ??? jakieś doświadczenia? szukam taniego a za razem niezłego radyjka z racji że jest ona sporo tańsze od legend2 chciałbym się dowiedzieć jak jest różnica między nimi? spotkałem się z opiniami że legend 1 ma mniejsze szumy niż 2 ewentualnie jaka rozsądna antena do niego czekam na wasze opinie
  4. 2.6 v6 - 282 tys. w tym około 40 na LPG
  5. maju91 odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    reset niestety nie pomógł samochód wrócił na warsztat w ramach reklamacji ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 14:14 ---------- tak na przyszłość jeśli ktoś miałby podobny problem auto odebrane, wszystko miód malina mechanik przy wymianie owego czujnika zdejmował któryś wąż od podciśnienia i zakładając go nie założył jakiejś obejmy, przez co łapał lewe powietrze i podobno stąd falowanie obrotów
  6. maju91 odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    po niemal tygodniu szukania i grzebania auto odpaliło winny był czujnik halla oraz brak sygnału na wiązce od sterownika silnika czy jakoś tak co ciekawe dwa czujniki dedykowane do togo samochodu (nowe) okazały się trefne dopiero trzeci zadziałał wszystko było by miodzio gdyby nie to że po naprawie auto nie trzyma wolnych obrotów ;/ i szarpie może zrobić reset komputera ?
  7. maju91 odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    też jestem zdania że jak zrobić coś to raz a porządnie no nic jak odbiorę autko to dam znać co go bolało będzie dla potomnych w każdym razie dzięki za pomoc
  8. maju91 odpowiedział(a) na maju91 temat w 2.6
    hmm no może faktycznie z tym immobilajzerem to jest myśl dzwoniłem do mechanika wczoraj wieczorem powiedział że podejrzewa czujnik położenia wału ale musi to jeszcze sprawdzić zobaczymy co wyniknie nie będę pouczał fachowca szkoda tylko bo weekend a tu bez samochodu jak bez ręki ..
  9. maju91 odpowiedział(a) na Rasputin temat w 2.8
    u mnie takie szarpanie powodował padnięty wtryskiwacz ale rzecz miała miejsce tylko na lpg mechanik przed znalezieniem usterki mówił ze szarpanie mogą powodować też kable WN, świece, cewka zapłonowa może któryś z wtrysków benzynowych padł lub jest przypchany .. niestety z vag-iem nie mam żadnego doświadczenia więc raczej nie pomogę ;/
  10. maju91 odpowiedział(a) na Rasputin temat w 2.8
    kolego a masz LPG, czy na benzynie śmigasz?
  11. maju91 opublikował(a) temat w 2.6
    witam Dziś po przejechaniu około 20 km zaparkowałem samochód, po powrocie na parking samochód już nie odpalił. Do momentu zgaszenia silnika nie było żadnych niepokojących objawów wszystko ładnie równo chodziło. Rozrusznik kręci jak szalony ale silnik nawet nie burknie Nie jest to raczej pompa paliwa, ponieważ awaryjne odpalenie na LPG też się nie udało. Konieczne było holowanie do zaprzyjaźnionego warsztatu. Dziś raczej mi już z tym nie zrobią, a nurtuje mnie co się mogło stać. Dodam jeszcze że rozrząd wymieniany niedawno. silnik 2.6 ABC, sedan 95r Macie jakieś pomysły?
  12. witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki Marcin, audi a4 b5, 2.6 v6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.