Treść opublikowana przez mario77
-
[B5 ADR] Zapaliła się kontrolka oleju i wyciekł olej
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi, okazało się że to oring pod chłodnicą oleju.Już zrobione ale dostęp kiepski.
-
[B5 ADR] Zapaliła się kontrolka oleju i wyciekł olej
jasne że był zalany płynem, nie mogę dokładnie powiedzieć skąd wyciekł ponieważ trzeba by użyć kanału
-
[B5 ADR] Zapaliła się kontrolka oleju i wyciekł olej
dziś po odpaleniu na mrozie i przejechaniu 0.5 km zapaliła się kontrolka oleju i wyciekł olej. Co mogło się stać. silnik adr
-
[B5 ADR] Dziwny zapach
Dokładnie obejrzyj silnik czy gdzieś nie jest lekko spocony tz. brudny.A kiedy bardziej śmierdzi na zimnym czy na nagrzanym. Jak bardziej czuć zapach na nagrzanym to obejrzyj uszczelkę pod miską oleju. Pozdro.
-
Nowa instalacja stag 300
Mam w Audi zamontowaną nową instalację gazową [sekwancja] ,i dwa razy przepaliło mi bezpiecznik 7,5A.Stało się to podczas przyspieszania na zimnym silniku. W warsztacie w którym zakładałem instalację jeszcze nie byłem ponieważ pierwszy przegląd mam po 1000 km a nie chce mi się specjalnie do nich gonić . Jak ktoś miał taki przypadek to proszę o wypowiedzi, po za tym dużo pali po przejechaniu 290km spalił 35 litrów gazu.
-
[B5 ADR] Jak skutecznie odpowietrzyć układ chłodzenia ?
Jak skutecznie odpowietrzyć układ chłodzenia silnika ADR
-
[B5 ADR] Instalacja sekwencyjna we Wrocławiu - gdzie założyć
Czy ktoś z kolegów od a4 montował instalację do audi a4 ADR w Sparko na ulicy Braniborskiej we Wrocławiu. Proszę o opinię oraz o inne polecane warsztaty we Wrocławiu. Z góry dzięki za opinię
-
[B5 ADR] Po odjęciu gazu lepiej przyspiesza
A filtr powietrza był zmieniany
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Tz. że nie trzeba wyciągać czy trzeba
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Prosił bym o podpowiedz ludzi którzy to robili
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Raczej nie,ponieważ auto dziś mu podstawiłem bo on sądził że to około 2godz roboty ale zadzwonił za około godzinę po podstawieniu fury że dzisiaj tego nie zrobi bo trzeba wyjąć silnik żeby zdjąć miskę olejową i wymienić pompę oleju
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Ale chodzi o to że mechanik mi powiedział że trzeba wyjąć silnik żeby wymienić tę nieszczęsną pompę
-
[B5 ADR] Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju ?
Czy trzeba wyjmować silnik aby wymienić pompę oleju. Proszę o podpowiedzi jak to zrobić. Z góry dzięki