Treść opublikowana przez ptyś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbym zmienić, ale tylko mam dwie w kraku i niezbyt by pasowało pół na pół czy ktoś ma namiar na jakiś serwis na piaskowanie i malowanie proszkowe felg i jaki to byłby koszt ?? z góry dzieki pozdro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
postaram sie byc na spociku moze wreszce poznam kokegow z zamoscia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rano byly ale mniejsze kolejki po 4 samochody
-
[B5 1Z] Jak zrobić logi polskim VAG 4.9 ?
witam kolegow zakupilem niebieski VAG USB KKL line we wtyku OBD2 i sciagnelem polskiego vag 4.9 czy na tym vag moge zrobic logi statyczne i dynamiczne jak tak to prosilbym o instrukcje jak to zrobic zgory dzieki pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:witam pablo gdzie jest ta tawa n ajakiej ulicy??? moze trafie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam mam pytanko czy ktos ma jeszcze ramki do sprzedania jak tak to bym nabyl na spociku do swojej sieczkarni
-
[ALL B5] Jakie głośniki na tylną półkę ?
witam kolegow jakie byscie polecili glosniki dwudrozne na tylna polke pod radyjko 4x45w posiadam juz subwofer w bagazniku i wzmacniacz ale wolal bym sygnal z radyjka pod te glosniki zgory dzieki za podpowiedz pozdro
-
[B5 AHU] Gdzie mogę zrobić logi w Zamościu ?
sprobuj podjechac na przeciwko cerfura na lwowskiej jest brama i tam podpinaja kompa mozesz tam sprobowac ale z tego co pamietam to sporo sie cenili przynajmniej za zrobienie imobilajzera drugi gosc jest na szczebrzeskiej tam gdzie kiedys byla siedziba rmf zamosc z tylu w bramie gosc sie zna na rzecy
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
jeszcze bys mi napisal jakie tarcze do tego zgory dzieki
-
[B5 1Z] Grzejace sie felgi
moim zdaniem cylinderek ci sie nie cofa i klocki delikatnie trzymaja mam tosamo tylko w jednym kole a jak to nie to to moze byc przewod guwy zalamany i plyn moze niewracac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam prośbę jak ktoś może zabrać VAGA ja tez bym byl za tym i czy dalo by rade podpiac moja sieczkarnie??
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
witam klubowiczow chcialbym poprawic hamolce w mojej sieczkarni jakie moge zalozyc zamiiast seryjnych mam tarcze niewentylowane wiec i zaciski pewnie bede musial zmienic tylko niewiem na jakie jak ktos to robil prosze o odp i jaki jest koszt tego zgory dzieki pozdro
-
[B5 1Z] Gdzie w krakowie podlaczyc pod vaga?
witam klubowiczow tak jak w temacie poszukuje warsztatu gdzie moglbym podlonczyc vaga i sprawdzic swoja sieczkarnie hehe i moze ktos wie jaki to jest koszt a moze ktos z kolegowo ma taki sprzet i mozna byloby sie spotkac zgory dzieki za wiadomosci pozdro
-
[ALL]Sprzęgło Sachs czy LUK??
ja zamontowalem sasch i przejezdzilem jakiwes 20tys i tarcza siadla a objawy byly jakby skrzynka sie konczyla
-
[B5 1Z] jaki bylby koszt sprzegla oraz wałka napedowego 1z
znalazlem nowa poloske z przegubem wewnetrznym firmy spidan czy cos takiegoza niecale 600zl i tarcze sprzeglowa firmy formax za 230zl co mozecie powiedziec o tych firmach sprzedawca powiedzial ze nienajgorsze zgory dzieki za podpowiedzi pozdro
-
[B5 AHU] [B5 1,9tdi 90ps] szumienie w skrzyni biegow
a jak masz na postoju na wcisnietym sprzegle a na puszczonym slychac cos?? i sprawdz jeszcze podzczas jazdy np na 4tym biegu ok 3000 obr wcisnij sprzeglo i pusc nagle i zobaczysz czy zaczyna ciagnac czy nie powinienes to odczuc pozdro
-
[B5 1Z] Jak wymienić osłonę tłoczka przedniego?
o ile pamietam to musisz go wykrecic i dopiero bedziesz mogl zmienic ta oslone ale na 100% niejestem pewien
-
[B5 1Z] jaki bylby koszt sprzegla oraz wałka napedowego 1z
dzieki bardzo [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 17:31 _________________________________________________a moze ktos wie jakie oznaczenia lub nr ma przegob do z1 i tarcza sprzeglowa zebym innych niekupil
-
[B5 1Z] jaki bylby koszt sprzegla oraz wałka napedowego 1z
a ile moze kosztowac wewnetrzny przegob??
-
[B5 1Z] jaki bylby koszt sprzegla oraz wałka napedowego 1z
witam klubowiczow tak jak w temacie chcialbym sie dowiedziec o koszt sprzegla i przegubu wew do silnika 1z 1.9tdi 90km bo wstawilem do warsztatu i za sama tarcze powiedzieli mi 600zl a za cala poloske ponad1000 czy niema czegos tanszego i moze znacie jakiesz szroty w krakowie do audi prosze o adresy zgory dzieki pozdro
-
[B5 1Z] Problem z hamulcami
jeszcze nie ale w sobote moze sie zabiore bo ni8emam czasu troche jak zrobie to dam znac 3m sie
-
[B5 1Z] Problem z hamulcami
dzieki bardzo pozdro
-
[B5 1Z] Problem z hamulcami
tak w dobrej kolejnosci odpowietrzalem a moze wiecie jak odpowietrzyc pompe abs-u?? zgory dzieki
-
[B5 1Z] Problem z hamulcami
plynu nie ubywa plamy pod samochodem niema a klockow nie wymienialem ale jutro mam zamiar znowu wszystko rozebrac i przyokazji wymienie tez klocki pozdro