Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konrad8831

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konrad8831

  1. kolego instalacja do lekkich zmian - reduktor za słaby , wtryski hana niebieskie
  2. fotki będą w tygodniu , teraz jedna na szybkości dzięki
  3. Moje a4 b5 1.8t ANB +LPG , obecnie: zawieszenie 1BE , przód sprężyny H&R down pipe 3 cale chip obecnie 202hp / 320Nm na wiosnę : większe wtryski , sprzegło i korekta no i Felga 18
  4. Hahaha nie moge z takich Ty pokazujesz filmik a nie fisa ale kazdy ma jakies "glupie" wypowiedzi:kox: no różne jest podejście do motoryzacji hehe fis w tym wszystkim jest najważniejszy hehe
  5. nie chcę bo zaraz posypią się mądre komentarze pseudo tunerów pozdrawiam
  6. dokładnie , jakby nie wtryski i sprzęgło to efekt by był jeszcze lepszy
  7. tak seria 150 hp
  8. konrad8831 odpowiedział(a) na konrad8831 temat w 1.8T
    dzięki ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 15:08 ---------- świece zmienione , od silnika 2.7 biturbo i lata
  9. Darek tak trzymaj !! wynik super !! Moje 1.8t b5 , ma się super i przyjedzie na wiosnę z większymi wtryskami na małą korektę -
  10. hamownia dynomet czyli mierzone na kołach , czyli auto plus instalacja gazowa plus pasażer = wychodzi nawet trochę wiecej hamownia sprawdzona na kilku autach i np. passat mierzony przez dynomet miał różnicy 2KM na 250 KM względem rolek
  11. Ten wynik to z seryjnego auta po chipsie? Wykres masz? auto ma tylko DP a reszta seria wykres jest na maksimum możliwości , ale został deko zmniejszony ze względu że zapętliły się już wtryski ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- bardzo wyczerpująca odpowiedz dziękuję
  12. jak na sam chip to chyba nieźle 202 hp i 320 nm
  13. konrad8831 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wypada mi zapłon na 3 cylindrze . Jak liczone są cylindry ww wzdłużnym silniku - od góry silnika do dołu czy odwrotnie ?
  14. ciekawi mnie jeszcze założenie zestawu jednomasy z 1z audi 80 i obicie jej kewlarem , podobno seryjne sprzęgło trzyma 380 nm. Tylko nie kumam tego jak sprzęgło montowane w 90-cio konnym silniku ma wytrzymać 380 nm ? może mi ktoś to wytłumaczy ?
  15. po zasięgnięciu informacji wychodzi na to że AWX pasuje na 228mm i do tego obicie tarczy kewlarem . Zestaw spokojnie przeniesie 400nm.
  16. kolego problem do końca nigdy nie był rozwiązany więc daruj sobie takie sugestie , liczą się coraz to nowsze doświadczenia z takimi problemami i opinie ludzi którzy znają temat
  17. po programie w a4 b5 1.8t puka dwumasa i lekko ślizga się sprzegło. auto celowane bedzie w ok. 230 hp i 350 nm. Odnośnie tarczy to idzie do obicia kevlarem. Problem tkwi w tym od czego wsadzić mocniejsze koło dwumasowe i docisk , aby to wszystko razem pasowało ?
  18. a jakie oponki do a4 które przeniosą na asfalt 230 koni i 350 nm. w przednim napędzie ? nie mam pojęcia co kupić aby dobrze kleiło
  19. Zależy w jaką moc celujesz,wystarczy jak sam regulator zmienisz na 4barowy to juz wydatek wtrysków sie zwiększy. Jak chcesz wtryski większe to załóż od saaba 2,3Turbo 350cc przy 3bar-ach przy 4barowym regulatorze masz potencjał na 260km. czy gniazda są takie same ? wystarczy listwę skrócić ? reguator 4 bary zostanie ze starej listwy
  20. szukam tańszej opcji ceny zaporowe myslę od BEX dać i regulator 4 bary
  21. Witam !! koledzy jakie wtryski podejdą do ANB bo przy 202hp zabrakło paliwa. Wtryski seryjne są długie może z jakiegoś saaba ?
  22. dzięki kolego biorę się do roboty może uda mi się samemu wykluczyć parę rzeczy ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 16:06 ---------- problem rozwiązany - uszkodzony przekażnik silnika
  23. wymieniłem i bez zmian , auto odpala kiedy chce , jedna wielka niewiadoma. W skrzynce sucho styki ok. chyba bez elektryka się nie obędzie
  24. Witajcie! ostatnio miałem problem z odpalaniem auta audi a4 1.8t 2000 rok ANB , dzisiaj już wcale nie odpaliło . Po podpięciu vaga wyskakuje bład 17925 p1717 4605 . Wymieniłem przekaźnik pompy i dalej to samo . Może jakieś sugestie ? dzięki
  25. Hej !! Witam forumowiczów!!! Jestem posiadaczem a4 b5 1.8t , mam nadzieję , że będę mógł liczyć na Waszą pomoc , jak i sam będę mógł coś podpowiedzieć pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.