Treść opublikowana przez konrad8831
-
Moje 1.8t :)
kolego instalacja do lekkich zmian - reduktor za słaby , wtryski hana niebieskie
-
Moje 1.8t :)
fotki będą w tygodniu , teraz jedna na szybkości dzięki
-
Moje 1.8t :)
Moje a4 b5 1.8t ANB +LPG , obecnie: zawieszenie 1BE , przód sprężyny H&R down pipe 3 cale chip obecnie 202hp / 320Nm na wiosnę : większe wtryski , sprzegło i korekta no i Felga 18
-
mały filmik do oceny
Hahaha nie moge z takich Ty pokazujesz filmik a nie fisa ale kazdy ma jakies "glupie" wypowiedzi:kox: no różne jest podejście do motoryzacji hehe fis w tym wszystkim jest najważniejszy hehe
-
mały filmik do oceny
nie chcę bo zaraz posypią się mądre komentarze pseudo tunerów pozdrawiam
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
dokładnie , jakby nie wtryski i sprzęgło to efekt by był jeszcze lepszy
-
mały filmik do oceny
tak seria 150 hp
-
wypadajacy zaplon
dzięki ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 15:08 ---------- świece zmienione , od silnika 2.7 biturbo i lata
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Darek tak trzymaj !! wynik super !! Moje 1.8t b5 , ma się super i przyjedzie na wiosnę z większymi wtryskami na małą korektę -
-
mały filmik do oceny
hamownia dynomet czyli mierzone na kołach , czyli auto plus instalacja gazowa plus pasażer = wychodzi nawet trochę wiecej hamownia sprawdzona na kilku autach i np. passat mierzony przez dynomet miał różnicy 2KM na 250 KM względem rolek
-
mały filmik do oceny
Ten wynik to z seryjnego auta po chipsie? Wykres masz? auto ma tylko DP a reszta seria wykres jest na maksimum możliwości , ale został deko zmniejszony ze względu że zapętliły się już wtryski ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- bardzo wyczerpująca odpowiedz dziękuję
-
mały filmik do oceny
jak na sam chip to chyba nieźle 202 hp i 320 nm
-
wypadajacy zaplon
Witam wypada mi zapłon na 3 cylindrze . Jak liczone są cylindry ww wzdłużnym silniku - od góry silnika do dołu czy odwrotnie ?
-
koło dwumasowe do 1.8t
ciekawi mnie jeszcze założenie zestawu jednomasy z 1z audi 80 i obicie jej kewlarem , podobno seryjne sprzęgło trzyma 380 nm. Tylko nie kumam tego jak sprzęgło montowane w 90-cio konnym silniku ma wytrzymać 380 nm ? może mi ktoś to wytłumaczy ?
-
koło dwumasowe do 1.8t
po zasięgnięciu informacji wychodzi na to że AWX pasuje na 228mm i do tego obicie tarczy kewlarem . Zestaw spokojnie przeniesie 400nm.
-
koło dwumasowe do 1.8t
kolego problem do końca nigdy nie był rozwiązany więc daruj sobie takie sugestie , liczą się coraz to nowsze doświadczenia z takimi problemami i opinie ludzi którzy znają temat
-
koło dwumasowe do 1.8t
po programie w a4 b5 1.8t puka dwumasa i lekko ślizga się sprzegło. auto celowane bedzie w ok. 230 hp i 350 nm. Odnośnie tarczy to idzie do obicia kevlarem. Problem tkwi w tym od czego wsadzić mocniejsze koło dwumasowe i docisk , aby to wszystko razem pasowało ?
-
Polecane opony letnie
a jakie oponki do a4 które przeniosą na asfalt 230 koni i 350 nm. w przednim napędzie ? nie mam pojęcia co kupić aby dobrze kleiło
-
Jakie wtryski do ANB 1.8t
Zależy w jaką moc celujesz,wystarczy jak sam regulator zmienisz na 4barowy to juz wydatek wtrysków sie zwiększy. Jak chcesz wtryski większe to załóż od saaba 2,3Turbo 350cc przy 3bar-ach przy 4barowym regulatorze masz potencjał na 260km. czy gniazda są takie same ? wystarczy listwę skrócić ? reguator 4 bary zostanie ze starej listwy
-
Jakie wtryski do ANB 1.8t
szukam tańszej opcji ceny zaporowe myslę od BEX dać i regulator 4 bary
-
Jakie wtryski do ANB 1.8t
Witam !! koledzy jakie wtryski podejdą do ANB bo przy 202hp zabrakło paliwa. Wtryski seryjne są długie może z jakiegoś saaba ?
-
Błąd 17925 - pomocy !
dzięki kolego biorę się do roboty może uda mi się samemu wykluczyć parę rzeczy ---------- Post dopisany 10-12-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 16:06 ---------- problem rozwiązany - uszkodzony przekażnik silnika
-
Błąd 17925 - pomocy !
wymieniłem i bez zmian , auto odpala kiedy chce , jedna wielka niewiadoma. W skrzynce sucho styki ok. chyba bez elektryka się nie obędzie
-
Błąd 17925 - pomocy !
Witajcie! ostatnio miałem problem z odpalaniem auta audi a4 1.8t 2000 rok ANB , dzisiaj już wcale nie odpaliło . Po podpięciu vaga wyskakuje bład 17925 p1717 4605 . Wymieniłem przekaźnik pompy i dalej to samo . Może jakieś sugestie ? dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej !! Witam forumowiczów!!! Jestem posiadaczem a4 b5 1.8t , mam nadzieję , że będę mógł liczyć na Waszą pomoc , jak i sam będę mógł coś podpowiedzieć pozdrawiam