Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat.Bar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mat.Bar obserwuje zawartość 1.9TDI i Audi A4 B5
  2. A u mnie natomiast zbiorniczek się rozszczelnił całe szczęście, że najpierw wymieniłem wszystko od układu chłodzenia (pomijając przewody i chłodnice) została tylko uszczelka pod głowica ale cos mnie tknęło by sprawdzić jeszcze zbiorniczek
  3. Silnik 1.9 TDI AFN. Uzupełnię niebawem kiedy bede miał dostęp do neta z platformy PC
  4. Witam Z racji iż nie mogę nigdzie znaleźć... Ten czujnik ciśnienia oraz temperatury powietrza dolotowego znajdujący sie tak jak opisałem w temacie musze czymś zastąpić lub zrobic dla niego gniazdo ponieważ cały układ dolotowy mam z nierdzewnej a wiem ze czujnik musi byc jakies pomysły jak go wbudować ? Brak rur o takiej średnicy... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Serio ? Nikt nie pomoże ? Nikt sie nie borykał z takim problemem ? [emoji24] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Ja mam pytanie; co zrobic lub jak zastąpić czujnik map sensor ? Znajduje sie on miedzy intercoolerem a kolektorem ssącym macie jakies pomysły jak zrobic dla niego miejsce w rurze fi60 ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Dobrze ze tylko na tym sie skończyło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Miałem podobna przypadłość wymieniłem praktycznie wszystko jesli chodzi o układ chłodzenia, zostały tylko węże oraz chłodnica ale byłem ich pewien wiec to nie były one płyn uciekał a ja juz myślałem ze była to uszczelka pod głowica ale... Wymieniłem zbiorniczek płynu. Okazało sie po zdemontowaniu ze w ogóle nie trzymał ciśnienia sprawdź, to kilka minut roboty a bedziesz wiedział Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Tak jak napisał EMEJCZ jedyne przewody ktore tam masz to przewody od nagrzewnicy. Ja mam znów taki problem ze nie mam w ogóle ciśnienia na wężach. Gubię płyn na zewnątrz, a dolny waż jest zimny. Dzis rozbieram i wymieniam termostat, zobaczymy czy on pomoże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dokładnie o coś takiego mi chodziło Czyli nie warto się męczyć ;/
  10. Witam Nigdzie nie mogę znaleźć takiego tematu ;/ Ogólnie zastanawiam się nad instalacją większego intercoolera coś jak FMIC. Problem polega na tym, że chciałbym założyć dolot bodajże od bory. Jest większy oraz ma wyjście po przeciwnej stronie do oryginalnego z a4 b5, przez co mniejsze koszty na połączenie go z intercoolerem. Robił ktoś coś takiego ?
  11. Witam Ja natomiast zastanawiam się czy ktoś się spotkał z ostatnim tłumikiem sportowym do diesla ? interesowało by mnie zrobienie przelotu w 1.9 tdi AFN i ostatni tłumik chciałem założyć sportowy ale do diesla bo ponoć są Ktoś coś wie ?
  12. Zmienię jak już będę ciągnął wszystko tzn.: subwoofer, wzmacniacze, podgrzewanie tylnej kanapy itp, itd Plany są duże i pomalutku są realizowane
  13. Głośniki to JBL GTO 6... i właśnie idąc z garażu do domu siadając przed kompem aby napisać co to za głośniki, musiałem zapomnieć skleroza Ale odnośnie grania to coś porobiłem z kablami nawet ich nie zmieniałem (zostawiłem te miedziane) coś poprzestawiałem z tyłu na kablach, trochę przy głośnikach i ... DZIAŁA wszystko sprawnie gra i huczy jak talala a odnośnie głośników to 6606 coś z 6 napewno ;D
  14. Z tego co pamietam jest to JBL GT cos tam jutro zerkne to zobacze dokladna nazwe. Kabel mam juz kupiony wiec teraz kwestia wyprobowania I tak mowimy tutaj o tylnej polce
  15. oryginalnie nie miałem głośników na wyposażeniu, więc założyłem sam ale, że miałem kabel dość długi (od domofonu) dokładnie 6 żyłowy no to pociągnąłem jego. Tyle tylko, że ten kabel jest jednolity miedziany nie pleciony. Wygląda identycznie jak ten miedziany drucik w kablu antenowym
  16. Tak, są przykręcone i charczą. Jutro sprawdzę czy jest to wina kabla, będzie wiadomo czy idą na śmietnik czy też nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.