Treść opublikowana przez markmark
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Które miejsca mam pstryknąć? Instalacji to brzmi dość szeroko. Jestem laikiem więc potrzeba t łumaczyć jak dziecku. Jeśli to nie problem to proszę napisać konkretnie które meijsca mam pstryknąć i jutro postaram się powrzucać bo autko dziś już w garażu.
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Więc czekam na te zdjęcia. Odnośnie mini ISO - skoro ją ktoś obciął to może ktoś napisze jak przywrócić ją we właściwe miejsce? Czy takie adapter coś się przyda w moim przypadku? http://www.allegro.pl/item356257282_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_2_wyjscia_f_vat.html
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
ja właśnie założyłem Kayaby gazowe. Auto dobrze trzyma się drogi, stosunkowo sztywne, ale za krótki okres używalności żeby napisać coś więcej. Większość znajomych polecała mi tą firmę. Wydaje mi się, że to dobry wybór.
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
jaki wzmacniacz najlepiej zastosować i gdzie można taki dostać? Najlepiej chyba żeby był oryginalny. Co polecicie? No chyba, że to rozwiązanie może więcej informacji na ten temat. Jakich kabli użyłeś, jak zostały podłączone, jaki koszt takiej przeróbki i czy jakość ucierpiała na tym czy nie?
-
[B5 AFN] Concert I + zmieniarka
Witam Czy do wspomnianego w temacie radia podejdzie tylko oryginalna zmieniarka czy inne firmy też wchodzą w grę jak np. Pioneer. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
Witam serdecznie Problem był już poruszany na forum ale ja postanowiłem założyć nowy wątek wzbogacony o zdjęcia z mojej A4. Jak w temacie sprawa dotyczy niedziałających głośników na tylnej półce. Otóż, wcześniej miałem zamontowane radio sony, które to było podłączone poprzez taką przejściówkę Z tyłu było takie gniazdo wszystkie głośniki działały bez problemu. Niedawno zakupiłem radio ori, kaseciak Concert I Radio podłączyłem poprzez kostki - czarna i brązowa odczepiając wcześniej wspomnianą powyżej przejściówkę. Wynikiem tej zmiany był niedziałający tył. Nie widać osobnej kostki na tył ani dodatkowych kabli. Jaki jest sposób na taki stan rzeczy. czytałem o jakichś przejściówkach, o możliwości podpięcia tyłu pod wzmacniacz. Ale może da rade coś pokombinować z kablami w takim stanie jak jest żeby ten tył zgrał. Z tyłu mam głośniki Nokii z oznaczeniami jak na poniższych zdjęciach. Tak wygląda adpter umożliwiający podpięcie nie ori radia: A tak w przypadku posiadania systemu bosse
-
[B5 AFN] Adapter-interfejs AUX-IN(VW, AUDI, SEAT, MFD)
No właśnie jakiś test użytkownika forum by się przydał
-
[B5 AFN] Adapter-interfejs AUX-IN(VW, AUDI, SEAT, MFD)
Witam ponownie Szukając informacji o podanym powyżej ZUNIXIE znalazłem wypowiedz użytkownika na forum Passata. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?s=e1035dfa0ccf8351eb27d3e96f90a68a&t=23762 Na pewno jest to dobre rozwiązanie i warte uwagi porównując cenę z ceną zmieniarki, no i oczywiście ilość muzyki jaka może się zmieścić. Po podziale karty na 6 katalogów, gdzie w każdym max 99 kawałków co daje nam prawie 600 kawałków. Nieporównywalnie więcej niż na 6 płytkach audio w zmieniarce. Ale jakoś jeszcze nie jestem przekonany. Może znajdę jeszcze jakieś opinie na temat tego sprzętu. A może ktoś z użytkowników posiada w swoim aucie taki zestaw z ZUNIXEM. Wszelkie spostrzeżenia mile widziane. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Adapter-interfejs AUX-IN(VW, AUDI, SEAT, MFD)
Witam serdecznie Próbował któryś z Forumowiczów zestawienia czegoś takiego z radiem Concert? http://www.allegro.pl/item351174955_adapter_interfejs_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html Wszelkie opinie i uwagi mile widziane. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 z 1997 roku.