Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pitrucha1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pitrucha1

  1. Szanowni, Prośba o pomoc & opinie. 3 miesiące temu miałem błąd na sprzęgłach skrzyni biegów którego się nie udało wykasować. Z uwagi na ogrom obowiązków i brak problemów ze skrzynią nie zająłem się rozwiązaniem błędów na czas. Kilka dni temu w trasie auto zaczęło niespodziewania szarpać oraz wyskoczył komunikat „gearbox malfunction – you can continue driving”. Oczywiście szarpało na tyle ze jechać się nie dało już wcale. Na lawecie ściągnąłem auto z trasy z dala od miejsca zamieszkania do serwisu Audi. Tam po analizach wyszło ze ponoć musze wymienić „wał napedowy” w skrzyni razem ze sprzęgłami. Skrzynia z przebiegiem 215 tys. a wiec swoje już przejeździła wiec kto wie co tam jeszcze w niej może wyskoczyć… Czy ktoś wymieniał u siebie takie cudo? Spotkał się z podobnym problemem? Pozdrawiam, P
  2. Pitrucha1 odpowiedział(a) na lolot temat w 2.0TDI
    Panie kochany, Dowiedz sie co to za zamiennik Mam to samo a nie chce przeplacic
  3. Przyznaje ze liczylem na profezjonalizm warsztatu. Nic nie mowili o wymianie sprzegla razem z dwumasem. To moj pierwszy kontakt z naprawa tej marki, a na forum A4 trafilem juz po fakcie Wczesniej bylem oblatany w nalrawach golfa III i krolowej lawet Laguny II Pozdrawiam, P
  4. Szanowni, Przejrzałem chyba wszystkie tematy i nie znalazłem identycznego przypadku dla B8 stąd zdecydowałem sie na zamieszczenie nowego wątku. Historia: Ściągnąłem A4 z Niemiec (180 przelatane). Podróż pociągiem, przygody etc. Serwisowane na bieżąco. Aktualny przebieg 182 tys. W PL zmieniłem juz dwumasę (bez sprzęgła) i rozrząd (za jednym razem). Po wspomnianych powyżej wymianach zaobserwowałem przy ruszaniu "chrupot" dobiegający i wyczuwalny pod pedałem gazu. Wydaj sie że chrupot zbiega sie ze zmianą biegu (z pierwszego na drugi). Później jest juz wszystko ok. Autko jeździ, nie stuka. Objawy tylko i wyłącznie po odpaleniu i pierwszym ruszaniu. Macie jakieś pomysły co może być powodem? Byc może mistrzowie z warsztatu coś źle złożyli? Pozdrawiam, Piotrek
  5. WoW robi robote!
  6. Jaki koszt? podziel sie kolego. I ile skasowali Cie za wyczyszczenie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.