Treść opublikowana przez Yacek
-
A6 C7 - nawigacja niedostępna - zmiana na wersję z NAVI
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę: WAUZZZ4G0CN065430
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ8K5DA195534
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o sprawdzenie: WAUZZZ8K7DA193252
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozkodowanie: WAUZZZ8K7DN010957
-
Komis Włocławek "Pewne Auta"
Podbijam temat, może ktoś kupował jakieś auto niedawno tam ?
-
122KM a 150KM - tylko oprogramowanie ?
Znalazłem dość ładną A4 B9 z Belgii niestety tylko 122KM - silnik podobno ten sam, ograniczenie mocy podobno związane z mniejszym podatkiem przy zakupie. Da się w prosty sposób wgrać oryginalny soft od 150KM czy będzie problem przez ochronę komponentów itp. ?
-
A4 B8 FL wymiana foteli - duży problem ?
Zastanawiam się nad zakupem Audi a4 b8 2012r 177KM Kartuzy • OLX.pl WWW.OLX.PL 47000 zł: 47 000 zł: Sprzedam prywatne auto, ktore sprowadzilem z niemieckiego salonu. Auto jest zadbane, 100% sprawne. Bez wkladu finasowego. Po wymianie rozrzadu nowe tarcze przod i tyl z klockami... jednak nie podobają mi się fotele w kratę (może na żywo zmieniłbym zdanie) i zwracam się z zapytaniem, może ktoś przerabiał już temat wymiany na klasyczne lub s-line - trzeba działać z ochroną komponentów, jakieś komplikacje ? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Skórzana tapicera A4 B8 FL - skóra zwierzęca czy syntetyczna
Jaka skóra występuje w przypadku tapicerki A4 B8 FL - s-line i zwykła ? Jest to skóra syntetyczna czy zwierzęca ?
-
[B6 AWX] AWX lub AVF po modach - kto posiada z kujawsko-pomorskiego ?
Są już te filmiki ?
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Autko bardzo ładne. Przy tak niskim zawiasie nie ma problemów z przejazdem przez progi zwalniające ?
-
[B6 AWX] AWX lub AVF po modach - kto posiada z kujawsko-pomorskiego ?
Czy ktoś z Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Torunia, Konina lub okolic posiada A4 B6 sedan AWX lub AVF z modyfikacją softu na około 160KM ? Planuję zakup takiego auta i jestem bardzo ciekaw jak to jeździ. gdyby sie znalazł ktoś chętny do przewiezienia mnie tym samochodem to byłbym bardzo wdzięczny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów.