Treść opublikowana przez Klicho
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ok czyli do lędźwi muszę brać na bezpieczniku do podgrzewania też ? Jeśli Ori mam ? Aaa i panel klimatronic jest z B7 już ogarnięty temat szyby podgrzewania
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Jedynie znalazłem starej wtyczki opis Wtyczki b6/b7
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ok a skąd pobrać do dodatkowy przewód do wtyczki czerwonej bo jak rozumiem to jest od lędźwi i tam mam tylko jedne pin zapełniony i to jest kolor brazowy
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam to ja się podepnę pod temat. Potrzebuje dokładnie wiedzieć jak podpiąć fotele z b7 do b6. W starym były tylko grzanie w nowych jest grzanie i elektryczne ledwie. Wiadomo kostka zielona w starym 6 pin 4 kable zajęte od 1-4 w nowej czarna 3 zajęte. Pytanie rozmyślałem aby przepiąć kostki według pinów ale brakuje mi i tak jednego kabla z czarnej i jednego z czerwonej. Jak rozumiem czerwona to lędźwie ? Skąd najlepiej i najszybciej pociągnąć dane kable. Nie mam też schematu kostki czarnej 8 pin
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
No tu problem że zdalnie mi to robił jakiś z okolicy Rzeszowa, jak mu opisuje że jednak nie do konca to wszystko zrobił to oczywiście pokazywał mi zdjęcie że tak a ja mu mówiłem a gdzie silnik MMI itp, kodowanie pikuś bo spisane mam ze starego + lista modułów, ale też mi zastanawia to że stary GW chodzi bez problemu a po przypisaniu nowego stary powinien być widoczny juz CP a nie jest.
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Wydaje mi się że coś zrypał. Jak udało mi sie dowiedzieć, to własnie nie jest dopisany do reszty sterowników i one go nie widzą.
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Tu mowa akurat o Q5 z 2015. Już poprawione zostało. Mam zdjęcia błędów i jak niby przypisany został ten nowy GW w Odis.
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Odgrzeje kotleta bo juz mi ręce opadają strasznie oporna sztuka, Wiec tak Mój stary sterownik 8R0 907 468 T. Zmieniłem na 8R0 907 468 AA Jakiś chłop mi zrobił CP off z tego nowego 8R0 907 468 AA. I tu zaczynają sie schody, MMI na tym GW nie działa, alternator też nie, w silniku błąd GW Próbowałem jakie kolwiek kodowanie zrobić pisze że jest po za zakresem, próbowałem dodać do listy moduły też wywala wszystko i pisze ze jest po za zakresem, Nawet adaptacja akumulatora nie chce przejść, tylko Same 0 i X są. Ktoś już spotkał sie z czymś takim ?
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
A czy nowe prosto z Aso też ? Bo wiem że ori używane moduły można dostać za 300 zł + kodowanie i CP to 200 + zwyż
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Witam może nie A4 lecz Q5 Chciałem zamontować też to lusterko u Siebie wszystko zrobione zgodnie z opisem lecz niestety asystent się nie uruchomił okazało się że mój GW nie obsługuje tego Mój to 8R0 907 468 T wiec nie obsługuje tego systemu, chce kupić 8R0 907 468 P/ AA / AF. I pytanie czy te GW mają ochronę komponentu czy nie? Czy wystarczy zapisać stare kodowanie i liste modułów i ponownie zakodować pod zakupiony?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czyli już dla mnie odpowiedź jest prosta założe BT ori aby mieć głośnomówiący zestaw + wczytywanie kontaktów + wybieranie głosowe a AMI odpuszczę to wrzucę zmieniarkę CD gdyż mam parę sztuk a łatwo się podpina. Wiec dziękuję bardzo za pomoc i rade.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czyli Ami nie bedzie działało bez wersji LED RNS ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Aktualnie BT jest allegro.pl ALLEGRO.PL wszystko śmiga jak należy. Lecz pewnie będzie musiał zniknąć jeśli będziemy faktycznie wkładać AMI lecz nigdzie nie spotkałem się na forach aby ktos to wkładał tak naprawdę.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Lecz czy to nie bedzie się gryzło? Jak byśmy chcieli wsadzić ten cały system AMI to jak patrzę po wiąze to wtyczka która idzie do podłaczenia tego do RNS-E to jest własnie ta co najczęściej jest zajmowana przez jakieś moduły BT i wtedy wybór zostaje albo to albo to I pytanie czy jak będzie ori moduł BT + powiedzmy jako AUX to nie bedzie się gryzło ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wiec jak rozejrzałem się po tych modułach to 8P1 862 335 HW H44 i SW 660 lub 8T0862335E HW H45 i SW 660 lecz zostanie ta kwestia muzyki przez BT z telefonu czy one obsługują też taką opcje ? Jeszcze dodatkowo rozmyślaliśmy aby zamiast ori zmieniarki dać z Audi A3 8P TT 8J Audi Music Interface
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Też trochę odgrzeję kotleta Planujemy wraz kuzynem dodać parę nowych rzeczy do jego A4B6 z Radiem RNS-E najnowszym system wgranym Planujemy wrzucić Ori zestaw głośnomówiący, + BT https://a4-klub.pl/.../instalacja-fabrycznego-modu%C5.../... Wiązkę znalazłem wiec raczej nie bedzie problemu https://www.ebay.co.uk/itm/264777016631 Z tego co widzę 8P0 862 335 Q jest najbardziej zalecany lecz znalazłem 8P1 862 335 z wyzszym HW i SW i pytanie czy on tez bedzie poprawnie dzialalo z ksiazka telefoniczna i muzyką z telefonu jak i YouTube ? Dodatkowo będzie też do tego podłączony system BOSE ale rozważamy już z tym nowszym żebrowanym wzmacniaczem.
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
A jak wygląda sprawa z włożeniem GTB2260VKLR ? Nie chciał bym jakiś wyższych podstawek tylko najlepiej pewnie przyspawanie do ori kolektora. Montował ktoś ją u Siebie ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
A6C5 Masz w miare wydajny frontowy
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Tylko że quattro po 2003 są AKE/BAU/BDH czyli w BDG są odblokowane ?
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Domyślam się że serii nie będą trzymać dlatego trzeba dobrze tym wszystkim się zająć mechaniką. Czyli już +/- wiem które nie są zablokowane co ułatwi mi życie.
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Witam sorka za off top. Ale takie pytanie zamierzam powoli kupić A4/A6 Quattro 2.5 TDI czyli każde maja jak dobrze zorientowałem się 180KM czyli AKE/BAU/BDH. Nawet mam ori serowniki od 180KM + soft od ABT czy Oettinger'a w sumie po zczytaniu są bardzo podobne do siebie ale nie w tym rzecz. W tych silnikach są pompy 059130106L/K/M one nadają się do podnoszenia mocy czy nie bardzo ? Bo turbo mogę włożyć jakieś GTB czy inne lecz główny problem to te pompy i 51mg ich. Te są odblokowane czy sam soft i koniec zabawy ?
-
Wtryski
Nie lepiej kupic nowe koncowki z wzm 216 i zrobic na swoich korpusach w cenie do 600 zl ?