Treść opublikowana przez Ronaldinho899
-
Paul Walker nie żyje ...
eh;/
-
Dobrzy chiptunerzy
napisałem już dzieki za info
-
Dobrzy chiptunerzy
nie wiesz jak to cenowo wychodzi ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam. Polecacie kogoś z okolic Dąbrowy Górniczej kto zajmuje się chiptuningiem ?
-
co to za wtryski ? z czego ?
ale 1z ahu ahh ? Chodzi o to że w moim AHU padły wtryski i wziąłem od kolegi inne o które pytam z czego są. U mnie siedziały jakieś 190 te maja 220 więc powinny ok chodzić. Ale po zmianie auto fakt nie szarpie nic sie nie dzieje jak wcześniej , ale samochód spadł na mocy,i teraz nie wiem czy szukać innych wtrysków z afn czy to kwestia ustawienia pompy, ale teraz drugie pytanie mi się nasuwa, czy jest sens ustawiać na tych co mam od kolegi czy inwestować z afn i wtedy ustawiać i zrobić softa. Co będzie korzystniejsze?
-
co to za wtryski ? z czego ?
Witam. Mam pytanie dostałem wtryski z audi a4 1.9 TDI 99r tylko nie wiem teraz z jakiego dokładnie na wtrysku pisze- 028 130 202 J H B00 220/300 bar. 0432193703 germany 060 969 .szukałem wszędzie i nie znalazłem. Moze wie ktoś?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AHU z 97r na liczniku 243 kmm .... + XXXXXXX = nie wiadomo xD ale jeździ ;p
-
Problemik z a4 1.9 tdi 90 km. drganie szarpanie
oo faktycznie masz racje dasz namiar na siebie ?
-
Problemik z a4 1.9 tdi 90 km. drganie szarpanie
czyli co 70 80 kmh wtryski nie wydalaja iii silnik wpada w drgania? a łożyska w kołach mają coś do tego ? Ale z drugiej strony jak by coś było z pompą i wtryskami to by miał problem z odpaleniem a jest ok
-
Problemik z a4 1.9 tdi 90 km. drganie szarpanie
Witam. Jestem nowy na forum, i już potrzebuje porady. Kupiłem a4 b5 z 1997 r kombi, silniczek to 1.9 tdi AHU. Wcześniej też jeździłem TDI 2 x AFN. Jak kupiłem to były drgania w okolicy 70-80 kmh nie zależnie od biegu drga cała buda a lewarek zmiany biegów to chciało urwać. Kupiłem dwie poduszki pod skrzynie biegów FEBI i je wymieniłem. Jest dużo lepiej bo nie ma drgań na wolnych obrotach i lewarek biegów też się uspokoił. Ale czuć drgania i przenoszenia na budzie w granicy 70 80 kmh od tej prędkości słychać delikatne huczenie w prawym kole, mogą być to drgania od łożyska z koła?? bo na forach wyczytałem że to również może być wina wtrysków, jest to realne? dodam ze sprzęgło + dwumas jest nowy, zawieszenie tez nowe. Nie mam pojęcia po poduszkach silnika też nic nie widać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem nowym forumowiczem, właśnie zakupiłem A4 b5 1.9 Tdi AHU. Mam nadzieje że będzie wszystko w jak najlepszym porządku xD pozdrawiam wszystkich.