Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ronaldinho899

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ronaldinho899

  1. napisałem już dzieki za info
  2. nie wiesz jak to cenowo wychodzi ?
  3. Witam. Polecacie kogoś z okolic Dąbrowy Górniczej kto zajmuje się chiptuningiem ?
  4. ale 1z ahu ahh ? Chodzi o to że w moim AHU padły wtryski i wziąłem od kolegi inne o które pytam z czego są. U mnie siedziały jakieś 190 te maja 220 więc powinny ok chodzić. Ale po zmianie auto fakt nie szarpie nic sie nie dzieje jak wcześniej , ale samochód spadł na mocy,i teraz nie wiem czy szukać innych wtrysków z afn czy to kwestia ustawienia pompy, ale teraz drugie pytanie mi się nasuwa, czy jest sens ustawiać na tych co mam od kolegi czy inwestować z afn i wtedy ustawiać i zrobić softa. Co będzie korzystniejsze?
  5. Witam. Mam pytanie dostałem wtryski z audi a4 1.9 TDI 99r tylko nie wiem teraz z jakiego dokładnie na wtrysku pisze- 028 130 202 J H B00 220/300 bar. 0432193703 germany 060 969 .szukałem wszędzie i nie znalazłem. Moze wie ktoś?
  6. AHU z 97r na liczniku 243 kmm .... + XXXXXXX = nie wiadomo xD ale jeździ ;p
  7. oo faktycznie masz racje dasz namiar na siebie ?
  8. czyli co 70 80 kmh wtryski nie wydalaja iii silnik wpada w drgania? a łożyska w kołach mają coś do tego ? Ale z drugiej strony jak by coś było z pompą i wtryskami to by miał problem z odpaleniem a jest ok
  9. Witam. Jestem nowy na forum, i już potrzebuje porady. Kupiłem a4 b5 z 1997 r kombi, silniczek to 1.9 tdi AHU. Wcześniej też jeździłem TDI 2 x AFN. Jak kupiłem to były drgania w okolicy 70-80 kmh nie zależnie od biegu drga cała buda a lewarek zmiany biegów to chciało urwać. Kupiłem dwie poduszki pod skrzynie biegów FEBI i je wymieniłem. Jest dużo lepiej bo nie ma drgań na wolnych obrotach i lewarek biegów też się uspokoił. Ale czuć drgania i przenoszenia na budzie w granicy 70 80 kmh od tej prędkości słychać delikatne huczenie w prawym kole, mogą być to drgania od łożyska z koła?? bo na forach wyczytałem że to również może być wina wtrysków, jest to realne? dodam ze sprzęgło + dwumas jest nowy, zawieszenie tez nowe. Nie mam pojęcia po poduszkach silnika też nic nie widać.
  10. Witam. Jestem nowym forumowiczem, właśnie zakupiłem A4 b5 1.9 Tdi AHU. Mam nadzieje że będzie wszystko w jak najlepszym porządku xD pozdrawiam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.