Treść opublikowana przez smky95
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Kupiłem bardzo przypadkowo magiel za śmieszna cenę. Stan bardzo dobry [emoji3] Leci do mnie jeszcze elektryka na tył kupione tez za dobra cenę. Jak zrobi się ciepło to od razu biorę się za składanie auta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Elegansio! (Radio trochę wystaje?) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przeróbka radia
Można bez problemu zrobić aux, tylko taki problem ze nie można ustawić na maksa głośności na urządzeniu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Zdaje sobie sprawę ze to nie jest lekka sprawa, i tak będę myślał o tym na wiosnę gdy za oknem będzie chociaż +10 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Za taka cenę to wole sam kupić pasty i we własnym zakresie zrobić [emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Ja chcę lekką polerkę, i jakoś sensownie zabezpieczyć żeby się trochę utrzymał ten efekt . Ogólnie też trzeba pomalować zderzak bo chcę na gładko zrobić, klapę tył bo farba zeszła na myjce zimą :v, roboty jeszcze mnóstwo...
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Na wiosnę korekta lakieru i będzie dużo lepiej [emoji41] teraz lakier jest w takim stanie ze oczy bolą od patrzenia [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Wleciały jeszcze podświetlane klamki [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Kolejne mody : założony wzmacniacz ori BOSE na tylne głośniki, gra teraz cudnie, jeszcze na tył wlecą tweetery żeby nie było samego bassu. Aktualnie naprawiana jest konsola, kiedyś coś tam było w niej przykręcone i została dziura. Założone ledowe postoje. Lekko wygłuszona blacha wokół gałki zmiany biegów. AUX w Symphony . No i oczywiście największy powód do szczęścia, wleciało koło koło Mercedes 18" 8.5j et35, rant będzie w lustro. Jeszcze nie dawno założyłem silniczek do szyberdachu, oryginalnie nie było niczego żeby go podłączyć. Było trzeba dorobić kostkę i całą instalacje, wszystko podłączone jak fabryka nakazała, domykanie działa wszystko jest si
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ja mam pod te czerwone lampki podpięte paski ledowe (pasek 3 diody) i działa perfekcyjnie [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Były dwa małe przetarcia. Widać je na zdjęciu [emoji3] w sumie nawet chętny bym był Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
O kole będę myślał dopiero na następny rok. Na pewno będzie coś na polerowanym rancie . I dziękuje wszystkim za miłe słowa update : Witam, żeby nie było że się nic dzieje to wpadło kilka modów min. duże prawe lusterko (szkoda że przedlift ) od razu wyszpachlowane i pomalowane. Lampy zostały umyte i dostały nowiutkie odbłyśniki, udało mi się też skompletować zestaw HID 5000k. Myślę że jutro wszystko będzie złożone i się pochwalę efektem . Kumpel powiedział mi że cupholder ma opcje podświetlania więc zacząłem modzić, i wymodziłem, wygląda jak OEM. Dostałem też paczuszkę z ledowymi żarówkami, które przerobię na obrys USDM.
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Co do lakieru to auto było malowane, nie wiem kiedy nie wiem po co . Było sprawdzone miernikiem i szpachli nie ma . Felgi właśnie planuje z polerowanym rantem. Marzy mi się keskin kt1
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
Koloru felg raczej zmieniać nie będę [emoji6]. Co do rozmiaru to jeszcze temat do przemyślenia, czas pokaże jakie wjada na następny sezon
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
AUDI A4 Casablanca White ARG F4G ARG zalane Valvoline VR1 5w50 Kolor LY9G Casablanca White Czarne wnętrze z jasną podsufitką Szyberdach Przednie szyby w prądzie Radio 2DIN Audi Symphony Licznik półfis 4x Airbag Modyfikacje Zrobione ambery na przycisk FUNK Podświetlanie ziemi przy wysiadaniu Półskórzane fotele i kanapa. Założenie zawieszenia gwintowanego na przód oraz talerzyki Ta-technix na tył Gleba Grill RS (nieorg) Aux do radia Wygłuszenie drzwi i tunelu Wzmacniacz BOSE na tylne głośniki + tweetery Prawe duże lusterko Podświetlane klamki Koło 18'' Mercedes Benz et35 8,5'' (dystans 5mm na tył, wleci jeszcze na przód taki) Opony Nankang NS-20 89W 215/40 R18 HID 4300k schowane w ori miejscu na przetwornice Licznik FIS VDO Plany Swap na 1.8 turbo Radio 2 DIN z wyświetlaczem Obniżyć o kolejny centymetr Oświetlenie wewnętrzne LED Kierownica trzyramienna Czarna podsufitka Elektryka na tył Dobry zawias na następny sezon Podgrzewane fotele Dołożenie tempomatu Ładna dwururka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Dominik, mieszkam w Szamotułach pod Poznaniem, a od miesiąca jestem posiadaczem A4 b5, które prezentuje się tak :