Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW rozumiem ze moje tablice od maxita pojechały z powrotem na śląsk?? :mysli:

Opublikowano

BTW rozumiem ze moje tablice od maxita pojechały z powrotem na śląsk?? :mysli:

no ile mozna ci je razy dawac :gwizdanie:

Opublikowano

BTW rozumiem ze moje tablice od maxita pojechały z powrotem na śląsk?? :mysli:

no ile mozna ci je razy dawac :gwizdanie:

nie , no wiadomo , tak tylko pytałem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hey... a Alona teraz blondi? czy źle widziałem?

Opublikowano

Chyba ta bo jakaś Blondi przedstawiała mi się jako Alona... :wink4:

Opublikowano

Chyba ta bo jakaś Blondi przedstawiała mi się jako Alona... :wink4:

To akurat mydlo :polew:

Opublikowano

Chyba ta bo jakaś Blondi przedstawiała mi się jako Alona... :wink4:

To akurat mydlo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja to jej nawet nie poznałem... trochę głupio... Patrykbor bardziej spostrzegawczy... :embarrassed:

Opublikowano

Patrykbor bardziej spostrzegawczy... :embarrassed

:tongue4:

Ale reszta fotek gdzie tylko jedna osoba się postarała

Opublikowano

Patrykbor bardziej spostrzegawczy... :embarrassed

:tongue4:

Ale reszta fotek gdzie tylko jedna osoba się postarała

właśnie, dawać foty :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Adas czy ja wiem że tak upojnie było skoro tyle wódy do domu w autku wiozłes :gwizdanie:

Opublikowano

Adas czy ja wiem że tak upojnie było skoro tyle wódy do domu w autku wiozłes :gwizdanie:

jemu tylko piwko smakowało :gwizdanie:

Opublikowano

Adas czy ja wiem że tak upojnie było skoro tyle wódy do domu w autku wiozłes :gwizdanie:

wódki w ogóle nie piłem, w piątek drineczki z jackiem a sobota tylko piwka :naughty:

wódki po prostu miałem zapas tak że by nie brakło :naughty:

Opublikowano

A Miron mowił Siemianowi na lotnisku zdejmij chłopie kask bo juz sie nie bedziesz scigał, ale nie on cały wieczór w nim chodził az mu zdjęcie zrobili :decayed:

Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił :D

hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: :decayed:

A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: :naughty:

no baaaa :decayed::naughty::evil: :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli::decayed: :decayed:

Opublikowano

zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli::decayed: :decayed:

to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą :decayed:

Opublikowano

A Miron mowił Siemianowi na lotnisku zdejmij chłopie kask bo juz sie nie bedziesz scigał, ale nie on cały wieczór w nim chodził az mu zdjęcie zrobili :decayed:

Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił :D

hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: :decayed:

A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: :naughty:

no baaaa :decayed::naughty::evil: :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli::decayed: :decayed:

to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kurwwa nawet Siemiana przerysowali na zlocie .... :thumbdown: :thumbdown: a tak poważnie to pewnie gdzie jebłeś po pijaku :)

Opublikowano

zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :mysli: :mysli::decayed: :decayed:

to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą :decayed:

nie chce zejść skubana... :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurwwa nawet Siemiana przerysowali na zlocie .... :thumbdown: :thumbdown: a tak poważnie to pewnie gdzie jebłeś po pijaku :)

Myślę, że nawet jak by się bardzo wytężył to i tak sobie nie przypomni :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.