Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Powracajacy PISK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z piskiem podczas chodzenia klimy. Otoz podczas wlaczania slychac popiskiwanie, przy wiekszym chlodzeniu i "cisnieciu" klimy pisk jest glosniejszy, dochodzi do takiego odglosu ze uszy bola a ludzie sie na ulicy ogladaja.. Pare miesiecy temu wymienilem pasek wielorowkowy i napinacz, byl spokoj na jakis tydzien moze dwa i zaczelo znowu piszczec z czasem coraz mocniej. Gdy jest wilgotno/pada deszcz nie slychac piskow. Na dniach bede wymienial caly rozrzad i zastanawiam sie czy znowu musze kupowac napinacz?? :([br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 18:25_________________________________________________No to sie dowiedzialem..

Opublikowano

Popsikaj pasek wd 40 i zobaczysz czy będzie dalej piszczeć u mnie przeszło

Opublikowano

WD 40 na długo nie pomoże,spróbuj mocniej naciągnąć pasek albo łożysko w sprężarce siada.

Opublikowano
  • Autor

Psikalem kiedys i na 5-10 min byl spokoj. Pasek jest dobrze naciagniety :(

Opublikowano

u mnie jest to samo teraz na chama naciągnąlem pasek, ale wydaje mi się że to wina napinacza klimy jest do wymiany

Opublikowano

łożysko sprężarki albo sama sprężarka powoli umiera.u mnie to drugie :wallbash: ,więc czekam tylko niecierpliwie aż całkowicie padnie ;(

Opublikowano

Ja miałem że mi tak piszczało kiedy padł mi wentylator od klimatyzacji. Klima dostawała wysokiego ciśnienia i tak się właśnie działo :naughty: Pisk był dla wrażliwych nie do zniesienia, coś jak gwizd na bardzo wysokich tonach

Opublikowano

Ja miałem że mi tak piszczało kiedy padł mi wentylator od klimatyzacji. Klima dostawała wysokiego ciśnienia i tak się właśnie działo :naughty: Pisk był dla wrażliwych nie do zniesienia, coś jak gwizd na bardzo wysokich tonach

a temperatura nie rosła powyżej 90 stopni??
Opublikowano

Na wskaźniku? tego nie wiem, może nie zwróciłem uwagi :confused4:

W każdym razie jak podłączyli mi w srwisie klimatyzcji to urządzenie to nabijania i włączyłem klimatyzację to to wskazówka dochodziła troche powyżej skali :kox:

Opublikowano

Na wskaźniku? tego nie wiem, może nie zwróciłem uwagi :confused4:

W każdym razie jak podłączyli mi w srwisie klimatyzcji to urządzenie to nabijania i włączyłem klimatyzację to to wskazówka dochodziła troche powyżej skali :kox:

sory porąbało mi się z chłodnicą :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.