Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Powracajacy PISK


wujek_alf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z piskiem podczas chodzenia klimy. Otoz podczas wlaczania slychac popiskiwanie, przy wiekszym chlodzeniu i "cisnieciu" klimy pisk jest glosniejszy, dochodzi do takiego odglosu ze uszy bola a ludzie sie na ulicy ogladaja.. Pare miesiecy temu wymienilem pasek wielorowkowy i napinacz, byl spokoj na jakis tydzien moze dwa i zaczelo znowu piszczec z czasem coraz mocniej. Gdy jest wilgotno/pada deszcz nie slychac piskow. Na dniach bede wymienial caly rozrzad i zastanawiam sie czy znowu musze kupowac napinacz?? :([br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 18:25_________________________________________________No to sie dowiedzialem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsikaj pasek wd 40 i zobaczysz czy będzie dalej piszczeć u mnie przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo teraz na chama naciągnąlem pasek, ale wydaje mi się że to wina napinacza klimy jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem że mi tak piszczało kiedy padł mi wentylator od klimatyzacji. Klima dostawała wysokiego ciśnienia i tak się właśnie działo :naughty: Pisk był dla wrażliwych nie do zniesienia, coś jak gwizd na bardzo wysokich tonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja miałem że mi tak piszczało kiedy padł mi wentylator od klimatyzacji. Klima dostawała wysokiego ciśnienia i tak się właśnie działo :naughty: Pisk był dla wrażliwych nie do zniesienia, coś jak gwizd na bardzo wysokich tonach

a temperatura nie rosła powyżej 90 stopni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wskaźniku? tego nie wiem, może nie zwróciłem uwagi :confused4:

W każdym razie jak podłączyli mi w srwisie klimatyzcji to urządzenie to nabijania i włączyłem klimatyzację to to wskazówka dochodziła troche powyżej skali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Na wskaźniku? tego nie wiem, może nie zwróciłem uwagi :confused4:

W każdym razie jak podłączyli mi w srwisie klimatyzcji to urządzenie to nabijania i włączyłem klimatyzację to to wskazówka dochodziła troche powyżej skali :kox:

sory porąbało mi się z chłodnicą :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...