Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C5] Czarna Kula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu widać, że nie masz pojęcia o kompozycji :gwizdanie:

Wiesz co to jest dominanta w ogóle? Nie chodzi o brak znaczka tylko o brak elementu dominującego, przykuwającego wzrok. Zarówno z przodu jak i z tyłu.

W Twoim aucie wszystko się zlewa w jedno i zapewniam Cię, że to nie kula :gwizdanie:

Opublikowano

Po prostu widać, że nie masz pojęcia o kompozycji :gwizdanie:

Wiesz co to jest dominanta w ogóle? Nie chodzi o brak znaczka tylko o brak elementu dominującego, przykuwającego wzrok. Zarówno z przodu jak i z tyłu.

W Twoim aucie wszystko się zlewa w jedno i zapewniam Cię, że to nie kula :gwizdanie:

i do tego małe koło jeszcze :kox:

AMEN

Opublikowano

Po prostu widać, że nie masz pojęcia o kompozycji :gwizdanie:

Wiesz co to jest dominanta w ogóle? Nie chodzi o brak znaczka tylko o brak elementu dominującego, przykuwającego wzrok. Zarówno z przodu jak i z tyłu.

W Twoim aucie wszystko się zlewa w jedno i zapewniam Cię, że to nie kula :gwizdanie:

i do tego małe koło jeszcze :kox:

AMEN

tutaj już nie chodzi o małe czy duże koło auto może wyglądać całkiem nieźle na 17" felgach lecz wzór ma tutaj wielkie znaczenie, oczywiście nigdy nie zrobimy z 17" 18tki ale nie oznacza to że auto na 17" felgach wygląda źle.

Po za tym nie każdemu chce się omijać każdą studzienkę i poszukiwać asfaltu pośród dziur na "Pięknych" polskich drogach na feldze 18" czy 19calowej.

tutaj jest inny problem, przede wszystkim dokładki w kolor, przedni grill ori audi z matową obwódką(nie wiem czy w A6 był schwarz line), wywalić wszystkie chromy (szczególnie te pod lampami przednimi), założyć jeśli zostajesz przy 17" rozmiarze jakieś ładne ori felgi o prostym wzorze i włożyć inne lampy na tył np. poliftowe i tylko delikatnie ze smakiem je przyciemnić ;)

Opublikowano
  • Autor

No teraz ktoś normalnie do rzeczy napisał, bo poprzednie posty za dużo nie wnosiły. Dzieki za rady pomyślę o tym co pisałeś, chociaż nie wiem czy jeszcze w wygląd będę inwestował bo możliwe, że na przełomie października/listopada będę zmieniał na coś nowszego(oczywiście też jakieś audi) chociaż wszystko sie może jeszcze zdarzyć.

Pozdrawiam

Opublikowano

ooo widziałem gdzieś te autko na mieście...na żywo jest OK. pozdro krajanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.