Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Golf IV 1.9 TDI Ciężko Odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Byłem ostatnio ogładać w celu zakupu VW golfa IV 1.9 TDI! Wszystko ładnie pieknie, gdyby nie zapalanie! Obojętnie czy zimny, czy ciepły to ciężko odpala, ok 4 razy przerzuci zanim odpali. Potem jest juz ok, silnik pracuje równo, nie kopci. . . co może być przyczyna? symbolu silnika nie znam, wiem ze to 90tka z 98 roku.

prosze o pomoc

pozdrawiam

Opublikowano

Do sprawdzenia kąt wtrysku na początek i podłączyć komputer może jakieś błędy zapisał równie dobrze przez uszkodzony czujnik temperatury może być problem z odpalaniem jeszcze słaby akumulator przyczyn może być parę

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam :hi:

Pilnie potrzebuję porady o silniku 1.9 TDI 110 KM rok 1997. przebieg 230000 tyś.km. AUDI A4

O to problem- Kiedy autko postoi całą noc i silnik jest zimny to przy odpalaniu trzeba kręcić o koło 10 sekund za nim odpali a jak odpali to silnik zachowuję się tak jak by nie chodził na wszystkie gary.Gdy się rozgrzeje to odpala idealnie,tylko gdy jest zimny to go coś boli :wallbash: Co z tym robić i gdzie zacząć szukać?

z tego co się dowiedziałem na forum że to może być przyczyna:

-złego paliwa

-wtryski

-pompa

Wiem że jeszcze muszę podłączyć pod Vaga,ale proszę o pomoc co waszym zdaniem jest prawdo podobnie już uszkodzone???

Z ciężkim bólem stawiam na wtryski lub pompę paliwową

Z góry dziękuje za pomoc

Opublikowano

Na początek sprawdź kąt początku wtrysku - grupa BS, kanał 00.

Chociaż przy przebiegu 230 mln km ten silnik to złom :>

Opublikowano

Chociaż przy przebiegu 230 mln km ten silnik to złom :>

Co Ty kolego za herezje tworzysz? Wg Ciebie 1.9TDI po przebiegu 230tyś km to złom? :polew:

Opublikowano

230 tyś km to zdrowy silnik, ale 230 000 tyś km = 230 mln km to już raczej nie :>

Opublikowano

co za głupoty wisujesz koper. :no:

kolega ma ponad 400tkm w AFN-ie i śmiga.

Opublikowano

Jak widać standardowo tematy problem z odpalaniem się mnożą jak co roku, nie lepiej trochę poszukać na forum?

Opublikowano

Co Ty kolego za herezje tworzysz? Wg Ciebie 1.9TDI po przebiegu 230tyś km to złom? :polew:

co za głupoty wisujesz koper. :no:

kolega ma ponad 400tkm w AFN-ie i śmiga.

czytać ze zrozumieniem :wallbash: , koper dobrze pisze...

a co do porblemu to zanim wymienisz pół silnika

z tego co się dowiedziałem na forum że to może być przyczyna:

-złego paliwa

-wtryski

-pompa

to sprawdź tak jak ci koledzy piszą kąt wtrysku i najważniejsze świeczki żarowe :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________sorry nie doczytałem że na ciepłym też źle pali więc świeczki odpadają

Opublikowano

może i przeoczenie

ale mi tam wcześnie wyglądało nie mln a tys. :mysli:

Opublikowano

Sam mam 240 tyś km na blacie, więc takich głupot bym nie pisał.

Widać, że czytamy posty uważnie :tongue4:

Opublikowano

Koledzy pomocy!!!!

Jeszcze w tym tygodniu jadę na diagnostykę komputerową w celu zdjagnozowania usterki.

Ale co mnię nie pokoi to że autko odpala z dnia na dzień coraz gorzej i do tego zaczeło strasznie kopcić,a w tym na czarno :(

Czy to też może być uszkodzona pompa?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 19:16_________________________________________________ :mysli:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________ :mysli:

Opublikowano

Kolego bez diagnostyki nikt CI nie wywróży...

Opublikowano

Kolego bez diagnostyki nikt CI nie wywróży...

dzisiaj jadę na diagnostykę to napiszę co i jak.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 06:22_________________________________________________Zrobiłem Logi i proszę o pomoc bo zabardzo i to dokładnie nie wiem o co biega

0272

LAMPKA KONTROLI ŻARZENIA PRZERWA ZWARCIA DO MASY

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:28_________________________________________________ :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________ :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.