Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Mój zielony 1Z :D


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem.. ale jest cos takiego jak powiadomienia email zresztą sam tu zalukałes mimo 2010 roku !!!:doh::doh: pozatym uzyskałem odp :hi:
nie zauważyłeś że ostatni post 2010 rok? :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

??? :decayed: ten temat umarł bo nic się nie dzieje w moim Audi :P narazie ładuje hajs w naprawy ;/

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

a końcówki fajek jakoś domowym sposobem da sie xD czy tylko szlifierka i pasta tempo xD

Końcówki fajek najpierw kamieniem na wiertarce żeby usunąć wzery a potem papier scierny i jadymy aż do ziarna 2000. Wprawna ręką da się na lustro zrobić :D ja muszę swoje poprawić

to chyba poczekam na cieplejsze dni xD :slina: nie mam ochoty marznąc na morozie pod blokiem z papierem sciernym xD

No w godzinę to tego nie zrobisz :decayed: jak masz duże wżery to trochę Ci zejdzie na samo ich usunięcie bo sama polerka idzie szybciej wg. mnie bo ja wżery miałem głębokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubisz pocieszać haha !!:facepalm: polerka na koniec najpierw musimy zlikwidować telepania xD

No baaa :decayed: pompa zregenerowana :D i brak drgań silnika więc wiadomo co szwankowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...