Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Mój zielony 1Z :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto i moje pierwsze wozidło co wielu zdziwi pewnie ;p Pierwsze auto i zaraz Audi ;p

Troche danych:
Auto zakupione w lutym 2010 z niemiec.
Wyposażenie podstawowe (brak elektryki szyb, brak klimy, brak podgrzewanych lusterek ale za to szyberdach elektryczny) jednym słowem golas :decayed:
Silnik Diesel 1.9TDI (1Z) 90 KM
Lakier: LZ6U

Trochę fotek :wink4:

Sezon 2014

d0cf2f33106a.jpg
IMG_7543.jpg

Sezon 2015 :wink:

69fdbe23ed20.jpg

f79ca46e2279.jpg

d1fe3877fa04.jpg

Środek:

35ed7c3a8d94.jpg

teraz są dywaniki Petex i inne radio Pioneer z modułem Parrot i mikrofonem

Obecnie zrobione (oprócz podstawowych rzeczy jak rozrząd na częściach SKF i Gates):

- mieszek zmiany biegów z czerwoną nicią
sdc17074.th.jpg
- ramki zegarów z polerowanego aluminium
sdc17073.th.jpg
- car audio:
* głośniki przód PowerBass S-5C wraz z przewodami o większym przekroju
* głośniki tył PowerBass S-652
* wzmacniacz 4-kanałowy Magnat 440HQ
* subwoofer w skrzyni zamkniętej (mdf) Re Audio 25cm
- brak katalizatora bo rozpadł się wkład - zamiennik od Andrzeja Gruchota (ANTPOL)
- były naklejki, są ramki klubowe
- polerka końcówek ori wydechu (idealnie nie wyszło ale kiedyś to dopracuje)
sdc17199.th.jpg
- pomalowana plastikowa osłona na silniku pod kolor nadwozia :decayed:
- usunięte znaczki A4 i 1.9 TDI z tylnej klapy
- oklejone dekory okleiną 3M Di-Noc - imitacja Carbonu (CA-1170)
- białe kierunki boczne (Octavia I/Fabia I)
- polepszenie świecenia - Osram Nightbreaker Plus do tego Led SMD na postojówkach i w podświetlaniu tablicy rej.
- fotele "kubełki"
- tymczasowo sprężyny obniżające MTS -40mm (nie siadło jak powinno ale nie jest już koza)
:decayed:
- kierownica S4 przed liftem
- przednie oraz tylne drzwi i tylna klapa wygłuszone matami APP
- DRL w kratkach zderzaka :decayed:
- przekładka zacisków Ate pod tarcze wentylowane 288 :naughty: zamiast zacisków Lucas pod tarcze 280 lite <- :kwasny:

- lampy tył II lift
- zaślepienie EGR i odłącznie sterowania
- alusy Dezent A 17''x7" do tego oponki 205x50 Bridgestone Potenza

- dach oklejony folią Oracal czarny połysk

- podsufitka oklejona nowym materiałem

W przyszłości:

- podgrzewane spryski (leżą już ale trzeba je założyć)
- wtryski 216 + virus + może FMIC z wejściem i wyjściem po jednej stronie przez co skrócenie dolotu do niego z filtra
- lampy przód polifty + xenon + spryski

- gwint :naughty: prawdopodobnie nowy SuperSport ewentualnie używka KW lub H&R
- zespolenie dokładek ze zderzakami i pomalowanie pod kolor auta
- osłona pod silnik (ta od spodu)
- elektryka przednich szyb i może podgrzewanie lusterek


Ja co chwilę wpadam na jakiś pomysł więc lista może jeszcze urosnąć :>

Edytowane przez A4-Tomek

Opublikowano

:good:

najważniejsze że są plany na mody :kox:

jak chcesz to mam głośniki Hertz ECX 165 na zbycie (nowe,gwarancja,dokumenty) :naughty:

Opublikowano

no noo widzę, słuszną listę modów :decayed:

Powodzenia :good:

Opublikowano

gdy dasz ładne większe alu to będzie :good:

Opublikowano

no,no furkacz fajny 1z nie do zajechania, kierunki boczne na biale i koncówki fajek wypoleruj i bedzie git fajny efekt malym kosztem :good:

Opublikowano

elegancka,silniczek tez słuszny :good:

Powodzenia w modach

Opublikowano

Identyk, jak moja po przywiezieniu, nawet alu takie same :kox:, jak szukasz osłony na silnik i skrzynie to zajrzyj tu, mam w dobrej kasie komplecik :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158281.0

Opublikowano

Plany dobre :good: tylko kolorek do mnie nie przemawia ale o gustach sie nie gada :gwizdanie: Życze bezawaryjnego użytkowania :notworthy:

Opublikowano

Plany ładne :)

Szkoda że nie ma klimy (czy może jest manualna)? Duże te 90 kuniów już przebiegło? :)

Pamiętaj, że jak większa felga to zawias w dół, bo będzie jak na szczudłach :polew:

Opublikowano

witam

Plany na poczatek niezle chociarz te sonary na tył bym sobie odpuscil -nowe to jeszcze ,ale po roku są juz do d*py-chinskie wykonanie tandetaaaaaa,już lepiej zapodaj oryginalne po 2 lifcie wedlug mnie sa najładniejsze i autko wyglada duzo młodziej.

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No nie ma klimy ale daje rade bez niej :tongue4: jak go kupiłem to było przejechane ok 215 500 od lutego zrobiłem ok 5000 km. Co do tych lamp Sonar to też się narzeka na lampy od Depo a są którzy je mają i nie narzekają więc ja już nie wiem a te od Sonara bardzo mi się podobają, napewno bardziej niż te po 2 lifcie

Opublikowano

Sonara bardzo mi się podobają, napewno bardziej niż te po 2 lifcie

jak byłem świerzakiem w klubie też takie błędy popełniałem :tongue4:

ale założyłem jednak polifty Depo i mam czyste sumienie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sonara bardzo mi się podobają, napewno bardziej niż te po 2 lifcie

jak byłem świerzakiem w klubie też takie błędy popełniałem :tongue4:

ale założyłem jednak polifty Depo i mam czyste sumienie :gwizdanie:

hmmm no może i masz racje :tongue4: przednie lampy napewno będą polifty a na allegro zwykle na depo idzie trafić ale znalazłem tanio lampy przód od firmy TYC (ciekawe jakiej jakości) a do tyłu musze obadać te polifty czyli to mają być lampy po 98?

Myślałem jeszcze o takich lampach http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-red-white-audi-a4-b5-11-94-1-99-sedan-i1227441536.html

Opublikowano

te lampy też chciałem zakładać ...ale one świecą gorzej niz świeczka.

takie same ale ledowe to jeszcze ujdą

Opublikowano
  • Autor

no to chyba te polifty kupie. Własnie lukam na allegro ceny. Lajtowo kupiło by sie komplet za ponad 200 zł :tongue4:

Opublikowano

takie lampy chce sprzedać Krycha za 200zł

Opublikowano
  • Autor

takie lampy chce sprzedać Krycha za 200zł

Drugi lift?

Opublikowano
  • Autor

ja brałem od tego gościa,zreszta kilka osób wiem że brało i są zadowolone

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-98-01-komplet-i1226279479.html

No właśnie myślałem o lampach od niego :decayed: a Jakiej firmy one są? Co do tylnych lamp to też se polifty dam :>

Opublikowano

a Jakiej firmy one są?

DEPO :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.