Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wyświetlacz temperatury od klimatronica nie działa


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z klimatroniciem. Otóż wcześniej cały wyświetlacz zaczynał migać ale zdarzało mu sie to bardzo żadko. Dziś rano poszedłem do garazu odpalam silnik i jeden wyświetlacz mi nie działa. Dokładnie ten od temperatury, a od siły nawiewu działa normalnie. I teraz panowie co się mogło stać? Da sie to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie wieczorem tam trochę przy tym posiedział postukałem popukałem bo narazie nie miałem chęci tego rozbierać i o dziwo wyświetlacz działa tzn wyświtlacz działa ale podświetlanie nie.. I chyba niestety będę musiał ro rozebrać bo tak jak mówicie żarówki się chyba od podświetlania spaliły. Nie wiem jakim cudem to się stało ale te wyświetlacze w panelu mnie zaskakują.Macie jakie instrukcje jak to naprawić? Tzn jest instrukcja do poprawienia lutów w warsztacie ale jak żarówki to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi Ci o wymiane żarówek w panelu climatronika to o ile sie nie myle sa 4 SZT. 12V 1.0W oryginalme OSRAM (zamienniki ALBA ) musisz wymontowac sterownik i znajdziesz je w gornej "sciance" panela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :th:

Na 100% do lutowania złącze tz tasiemki

znam kilka przypadków u mnie nie wszystkie przyciski zawsze działały po lutowaniu wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie że odświeżam temat ale dopiero teraz mam trochę czasu i chciałem się za to zabrać. I mam pytanko czy te żarówki to model żarówki R5 12V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...