Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mechanik w Płocku


BROMKALUKASZ

Rekomendowane odpowiedzi

Juz niedługo stane sie szczęsliwym(mam nadzieje)posiadaczem audi a4 1,9tdi, możecie polecic mi dobrego mechanika z płocka lub okolic??

Przedtem miałem seicento :thumbup:1.1 wspaniała fura kupiona z saloony 5 lat nie wiedzialme gdzie to ma silnik :thumbup: ale w koncui zrobiła sie za mala więc opyliłem i to własnie przez nia nie mam rozeznania w warsztatach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Polecam Bosch Serwis Andrzej Chlebny w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej (nr niestety nie pamiętam). Tu przynajmniej wiedzą jak wymienia się rozrząd, do czego służą blokady wałków i pompy, co więcej je mają :)))) i wiedzą jak sprawdza się i ustawią kąt wtrysku w dieslu :))))))))

A teraz na poważnie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Serwisuje u nich ponad rok (wcześniej zjeździłem duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo warsztatów) i z tego jestem najbardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja w plocku nie znam zadnego dobrego mechanika naprawde godnego polecenia srwisowalem samochód chyba juz u kazdego w plocku poza jakimis malymi warsztatami i w kazdym cos mi odwalili lub kombinowali co zrobic zey jak najwiecej wydoic od klijenta teraz proste zeczy typu wymiany zeczy w zawieszeniu i jakies drobne sprawy przy silniku robie sam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy mechanik jest w Słubicach za Gąbinem. Jak ktoś potrzebuje moge podac namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym elektryku magiku?? :kox:

Elektroniku:) tak, chyba o tego samego nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez slyszalem bardzo dobre opinie i ze cenowo spoko i ze np jak ci cos padnie to on bedzie siadzial dopukii nie znajdzie co :)

Ostatnio naprawiał 'Keyless Go' w Phaetonie:)

Juz nie jeden forumowicz przekonał sie ze warto oddac mu auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Polecam Bosch Serwis Andrzej Chlebny w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej (nr niestety nie pamiętam). Tu przynajmniej wiedzą jak wymienia się rozrząd, do czego służą blokady wałków i pompy, co więcej je mają :)))) i wiedzą jak sprawdza się i ustawią kąt wtrysku w dieslu :))))))))

A teraz na poważnie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Serwisuje u nich ponad rok (wcześniej zjeździłem duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo warsztatów) i z tego jestem najbardziej zadowolony.

Dobry serwis , nie wymieniaja tego co nie potrzeba żeby wiecej zarobić ,ale cenią się jak w autoryzowanym serwisie , ul.Wyszogrodzka 100 tel. 242627334
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu :) trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?

Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok.

junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze :)?

hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu :) trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...

Wirusa to wgrywa p. Mariusz ze Słubic.

Oni raczej na takiej mechanice się za bardzo nie znają. Według mojej wiedzy nigdy czegoś takiego w Audi nie robili, co nie oznacza że sobie nie poradzą... Wtryski (z regulacją), turbo i kolektor założy Ci Mariusz. Mi te rzeczy zakładał i zrobił to bardzo dobrze, tzn tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...