Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kto pomoze w naprawie turbiny?


Glajcor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam do was prosbe,kto wie gdzie w okolicach Rzeszowa mozna naprawic turbine,mam zapieczone kierownice i trzeba ja wyczyscic no i oczywiscie od razu powymieniac co potrzeba.A moze ktos z kolegow na forum moglby mi to zrobic.Moje auto to a4 1.9 TDI 110ps 97r.,auto ma przebieg oryginalny 235 tys.km.Jak ktos wie gdzie to zrobie w rozsadnej cenie to prosze o odpowiedz.Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wogóle da sie ja rozebrać,bo jak sie śruby pourywają to masz pozamiatanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie nie da - wszystko sie da. Ja bym najpierw przeanalizowal logi, a pozniej rozbieral turbo.

Jak chcesz to mam jeszcze rozebrane turbo pikusia i porobie foty pokazujac Ci co i jak

BTW do czyszczenia kierownic nie trzeba go rozbierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice mam na 100% zapieczone bo sztanga prawie wcale sie nie rusza a jak probuje ja rozruszac reką to cos tam sie rusza ale ciezko ale n75 nie daje rady jej ruszyc.Bylem tez u mechanika z serwisu vw-audi i on mi to zdiagnozowal,a pojechalem dlatego ze na IV i V biegu po pewnym czasie odcinalo turbine.Jesli mozesz to wyslij mi te zdjecia lub jakis opis jak mozna to wyczyscici nie rozbierajac jej.Z gory dzieki,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie podczepie bo i mnie to czeka za 2 tyg.jak przyjade do kraju,czy moglby i mi ktos wyslac foty i opis czyszczenia chyba ze w opisie z forum passata jest juz wszystko pokazane??z gory dzieki [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...