Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Moje wozidło


lukwilma

Rekomendowane odpowiedzi

Pora pochwalić się samochodem :hi:

1,9 TDI z 1996r., moc 90km, ale... i tu pytanie do Was. Standardowe 90km w b5 idzie lepiej niż ten sam silnik w Audi 80 b4? Kwestia lżejszego zawieszenia? Mój ojciec ma 80 kombi TDI ale mój lepiej się zbiera. Podejrzewam, że jest chip wstawiony.

Poprzedni właściciel miał wymienione 4 amorki na Sachs i sprzęgło Sachs, co mnie cieszy ale i tak znalazło się parę rzeczy do zrobienia jak kostka stacyjki, poduszki pod silnikiem, osłona przegubu... olej i wszystkie filtry też wymieniłem już. Wymieniłem również przednie sprężyny bo były sportowe, czerwone i miałem problemy z dojechaniem do mojej ukochanej :giveheart: Teraz stoi równo jak należy. Ogólnie jeśli chodzi o sprawy techniczne to już prawie wszystko jest zrobione, jeszcze tylko pare wahaczy będę musiał wymienić i nie będzie się można do niczego przyczepić. Na rachunku w sklepie jest już prawie 900zł, pierdoły a jak to ciągnie kasy... Na szczęście pracuje w sklepie motoryzacyjnym więc trochę taniej mnie to wszystko wyjdzie :wink4:

Na wyposażeniu:

- klimatronic,

- grzane siedzenia,

- 2x el. szyby, domykane z kluczyka

- lusterka el. i podgrzewane,

- 2x Airbag,

- regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach,

- tuba w bagażniku,

- licznik z 6 zegarami i pełnym FIS'em, który niedługo po kupnie się uszkodził (FIS) :wallbash: szukam takiego licznika na allegro, ale takich jak mam nie ma...

Co jeszcze będę chciał zrobić?

- jak wyżej pisałem, wymienić wahacze,

- migacze boczne wymienić na białe :decayed:

- chętnie bym wymienił kierunkowskazy na standardowe, bo te pasują jak świni siodło ale to jeszcze zobaczę jak z kasą będzie,

Samochód fajny, bardzo wygodny, aczkolwiek jeśli znajdzie się kupiec to go sprzedam, wiadomo nie oddam go za pól darmo, bo jeździ się bardzo dobrze, tylko po prostu brakuje mi tego czegoś, tacie i bratu się podobał, nie było większych zastrzeżeń więc padł wybór na kombiaczka :wink4:

Pare fotek (dwie pierwsze jeszcze z obniżonym przodem):

p1eIS.jpg

p2qy9.jpg

p3Cnr.jpg

p4ufA.jpg

p5eEi.jpg

3h8AS.jpg

SAo8A.jpg

SBdwA.jpg

SCao0.jpg

SDeJS.jpg

3lWp9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- chętnie bym wymienił kierunkowskazy na standardowe, bo te pasują jak świni siodło ale to jeszcze zobaczę jak z kasą będzie,

Weź lepiej doskładaj kaski i kup lampę po lifcie dzieloną na soczewce, i bedzie elegancko sie z kierunkie zgrywać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora pochwalić się samochodem :hi:

1,9 TDI z 1996r., moc 90km, ale... i tu pytanie do Was. Standardowe 90km w b5 idzie lepiej niż ten sam silnik w Audi 80 b4? Kwestia lżejszego zawieszenia? Mój ojciec ma 80 kombi TDI ale mój lepiej się zbiera. Podejrzewam, że jest chip wstawiony.

Poprzedni właściciel miał wymienione 4 amorki na Sachs i sprzęgło Sachs, co mnie cieszy ale i tak znalazło się parę rzeczy do zrobienia jak kostka stacyjki, poduszki pod silnikiem, osłona przegubu... olej i wszystkie filtry też wymieniłem już. Wymieniłem również przednie sprężyny bo były sportowe, czerwone i miałem problemy z dojechaniem do mojej ukochanej :giveheart: Teraz stoi równo jak należy. Ogólnie jeśli chodzi o sprawy techniczne to już prawie wszystko jest zrobione, jeszcze tylko pare wahaczy będę musiał wymienić i nie będzie się można do niczego przyczepić. Na rachunku w sklepie jest już prawie 900zł, pierdoły a jak to ciągnie kasy... Na szczęście pracuje w sklepie motoryzacyjnym więc trochę taniej mnie to wszystko wyjdzie :wink4:

Na wyposażeniu:

- klimatronic,

- grzane siedzenia,

- 2x el. szyby, domykane z kluczyka

- lusterka el. i podgrzewane,

- 2x Airbag,

- regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach,

- tuba w bagażniku,

- licznik z 6 zegarami i pełnym FIS'em, który niedługo po kupnie się uszkodził (FIS) :wallbash: szukam takiego licznika na allegro, ale takich jak mam nie ma...

Co jeszcze będę chciał zrobić?

- jak wyżej pisałem, wymienić wahacze,

- migacze boczne wymienić na białe :decayed:

- chętnie bym wymienił kierunkowskazy na standardowe, bo te pasują jak świni siodło ale to jeszcze zobaczę jak z kasą będzie,

Samochód fajny, bardzo wygodny, aczkolwiek jeśli znajdzie się kupiec to go sprzedam, wiadomo nie oddam go za pól darmo, bo jeździ się bardzo dobrze, tylko po prostu brakuje mi tego czegoś, tacie i bratu się podobał, nie było większych zastrzeżeń więc padł wybór na kombiaczka :wink4:

Pare fotek (dwie pierwsze jeszcze z obniżonym przodem):

p1eIS.jpg

p2qy9.jpg

p3Cnr.jpg

p4ufA.jpg

p5eEi.jpg

3h8AS.jpg

SAo8A.jpg

SBdwA.jpg

SCao0.jpg

SDeJS.jpg

3lWp9.jpg

gratulacje FISa pedaly wywal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź lepiej doskładaj kaski i kup lampę po lifcie dzieloną na soczewce, i bedzie elegancko sie z kierunkie zgrywać :good:

Z lampami po lifcie by wyglądał super, ale kasy brak i pozatym jeśli nie będę go dłużej trzymał to szczerze mówiąc nie opłaca mi się kupować takich lamp.

Tak jak binio-stg napisał, szukamy nowego licznika z fisem ale nie ma takich jak ja mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź lepiej doskładaj kaski i kup lampę po lifcie dzieloną na soczewce, i bedzie elegancko sie z kierunkie zgrywać :good:

Z lampami po lifcie by wyglądał super, ale kasy brak i pozatym jeśli nie będę go dłużej trzymał to szczerze mówiąc nie opłaca mi się kupować takich lamp.

Tak jak binio-stg napisał, szukamy nowego licznika z fisem ale nie ma takich jak ja mam...

Jak masz ochotę ją sprzedać, to nie opłaca się rezać lampek, a masz coś innego na oku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne coś mniejszego, Audi A3, BMW compact, Ibiza... ogólnie nie ograniczam się do jednego modelu, jak kupiłem moją to specjalnie nie rozglądałem się za A4'kami. Chętnie bym przygarną mocniejszą benzynę.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 14:40_________________________________________________Ostatnio udało się naprawić FIS, od razu inaczej się jeździ :>

IMG_2027_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy FIS pokazuje temperaturę na samej górze :mysli:

5833b7bf56a4edc1med.jpg

Ok dobrze masz, tylko górną część masz wyłączoną tak jak powinno być jeśli się rezerwa nie świeci, ciemne foto mnie zmyliło :)

A co do koloru to zmieniałeś podświetlenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że faktycznie coś inaczej świeci ten ten licznik. Ale najważniejsze że wszystko działa :good:

Paweł, wspominałeś coś że może będziesz sprzedawał swoją swoją :a4fan: Napisz mi na PW ile będziesz chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...