Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

To mam cos dla ciebieale niestety brakuje kilku pier**l :( 4,2 z a8 z cewkami , ecu , kolektorami , przepustnica , wiekszosc lub wszystkie czujniki ... wtryskow dwoch brakuje ... nie ma altka i przeplywki :mysli: cos kolo 1400 zl :hi: tyle co za gole 1,8T :naughty:

Tylko co z tym zamachem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi proszę na pw nr tel

zadzwonie jutro

a z tym zamachem to jest największa kupa

"Wszystko zalezy jaki zamach kupisz - czy od starego V8 (płaski) czy od nowego (cholernie drogi i ciezki do uchodzenia, garnkowy). Przerabiałem ostatnio dla siebie ABZ-ta pod manual - wał jest inaczej zakonczony od strony docisku - nie ma podparcia pod wałek sprzeglowy.

Jak masz starszy zamach to:

Trzeba gwinowac i wycigac z niego tuleje, toczyc nowa o innych wymiarach by podparła wałek sprzeglowy (musi byc dłuzsza od seryjnej z automatu) i musi w srodek wejsc lozysko igielkowe.

Jak nowszy to wystarczy wyciagnac tuleje - zamach w sobie ma podparcie wałka sprzeglowego.

Problem jest rowniez z czujnikiem polozenia walu.

Trigger w nowszych V8 to 60-2. Zalezy jaki zamach trafisz - jak od starszego V8 (te z rozdzielaczami) to na zamachu jest trigger 136 zebów + 1 pin. Wtedy albo oddajesz zamach do tokarza, i robi Ci na rancie trigger 60-2 na wzór tego z automatu albo rezasz trigger na kole pasowym (ale znowu trzeba odpowiednio zgrac brakujace zęby z GMP pierwszego garu.

Jak od nowszego - jest na rancie wydziargane 60-2 - ale w starszych skrzyniach (a z taka zapewne chcesz go ożenic) trzeba wyrezac otwor na czujnik polozenia walu (w opowiednim miejscu, pod odpowiednik kątem i ak by czujnik byl odpowiednio blisko zebów)"

tylko jeszcze trzeba kupić :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 00:45_________________________________________________http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=105153 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600121083 :good: no z zamachem bryndza :/ zawsze mozna zamowic jakis od odpowiedznich firm ale kasa straszna a moj ma byc typowo low budget ;) Jesli chodzi o zabki : pod SA ( a na takim raczej bede uruchamial auto ) dorobi sie tarczke na kolo pasowe u mnie :) Widzialem tam u znajomego jakis zamach na 10 srub moze bedzie pasil :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nr ma interesujący Cię zamach?

Znajomi mają kilka szrotów i tną angliki w tym sporo audi a nóż się coś trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tematy z przyjemnością się obserwuje :kox:

i tak jak mówiłem już kiedyś, przy takich projektach to przychodzi mi chęć na robienie mojego mk2 :kox:

tyle, że ja bym jeszcze tipa zostawił :decayed:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________Daniel - możesz jeszcze dokupić sobie tą, bo ma fajne soczewki http://moto.allegro.pl/sprzedam-audi-90-sedan-limuzyna-i1234206338.html :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju zamach trzeba z jakiegos audi z V8 : v8 3,6 lub 4,2 , a8/s6 3,7 4,2 , S6 4,2. Byle bylo w manualu :) Najchetniej cale sprzeglo :good: Kolo zamachowe jest na 10 srub takich dosc cienkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę się rozglądał, jak coś znajdę to porobię foty i Ci wyślę czy o takie coś Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: dobrze że tym razem wysłałem ją poleconym i mam dowód nadania :polew: bo trzeciej bym nie naruchał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę się rozglądał, jak coś znajdę to porobię foty i Ci wyślę czy o takie coś Ci chodzi

x2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamkniecia :( B6 opzarlo kase : silnik sprzedalem V8 a biala idzie na czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...