Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Peter ja za nia malo dalem :) Fakt ze przod drogi... Ale alu na zlomie tez drogie :evil: szczerze to wyjme co chodliwsze a reszte do ognia i na zlom :evil: Tia te fotele nie za piekne ale full elektryka w obydwoch i nawet dziala :) Kanapa tylnia tez grzana :)

Dzieks za kom. Do radomia mam 60 km wiec spoko jak cos :good: żukieta dobra :)

Troche sie ogarne z zaleglymi sprawami rozbieram A8 i dzialam :good:

Opublikowano

zapowiada się sympatycznie :kox:

powodzenia :good:

Opublikowano

fiu fiu :decayed:

u mnie przed warsztatem stoi V8 klienta do sprzedania i właśnie się zastanawiałem zamiast 1.8T :evil:

fajny silnik bo lekki i wyjściowo ma już 300 KM, ale jakoś wole 1.8T

zresztą b2-ki z V8 już są i śmigają fajnie

powodzenia :good:

Opublikowano

Ile wazy V8 ?

Opublikowano

220 -230 kg

Opublikowano

A 1.8T ? :)

Opublikowano

ze 100 kg :decayed:

Opublikowano

No to rezaj V8 :naughty:

EOT

Opublikowano

Piekny projekt :notworthy: Mozesz jeszcze szyber przerzucic do B3. :decayed:

Opublikowano

plany kosa :good:

zycze powodzonka i z niecierpliwoscia czekam na final :kox:

Opublikowano
  • Autor

Udalo mi sie smietka odpalic i zmusic do rownej pracy ;)

Skurczysyny myli silnik pozalewali cewki ze woda stala w swiecach :wallbash: ujarany jeden modul zapolonowy ... Ale silnik zyje :) Na vagu jeden blad tylko :) Cos z "idle switch not close" or somfing lajk det :P

Wie ktos gdzie sie wlewa olej to skrzyni ? :decayed: Bo przy dzwonie wywalilo go i chce nalac sprawdzic czy dziala skrzynia :)

Tomek w b3 jest szyber elektryczny :) Jak i 4 szyby elektryczne :P

Opublikowano

skrzynia i dyferencjał mają jedną kąpiel olejową

Opublikowano

Szkoda że to nie diesel :tongue4: tym do dasz się karnąć co?? :decayed:

Opublikowano

Czekam na filmik jak odpalisz ten silnik w 90tce

Opublikowano

tą A8 masz w manualu ?

Opublikowano
  • Autor

tip :disgust:

Opublikowano

Ale kozaczek będzie. Piękny projekcik, oby jak najszybciej wszystko pokończyć i na ulicę ;-)

Opublikowano

tip :disgust:

a masz już zamach skądś ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Troche jeszcze zejdzie musze zakonczyc kilka spraw innych :(

A jak myslisz ? Nie mam :) Znajomy cos wygrzebal mamy przymierzyc :)

Kamil jakbys zmienil zdanie to mialbym takie 4,2 do swapa ;)

Opublikowano

Troche jeszcze zejdzie musze zakonczyc kilka spraw innych :(

A jak myslisz ? Nie mam :) Znajomy cos wygrzebal mamy przymierzyc :)

Kamil jakbys zmienil zdanie to mialbym takie 4,2 do swapa ;)

zmieniłem

szukam własnie 4.2 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.