Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kolory plastików


Jezus

Rekomendowane odpowiedzi

proszę mi powiedzieć jakie kolory deski rozdzielczej w b6 można zobaczyć

głównie chodzi mi o to czy jest szary i taki bardziej kremowy-waniliowy-w brąz może ciut wpadający ale jasny

bo szukam autka a na zdjęciach wiadomo, różne aparaty to różnie wygląda i nie wiem czy to przypadkiem nie jest jeden i ten sam kolor?

bo wolałbym coś cieplejszego niż szary i nie wiem czy szukać czy nie ma

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten jeden jest bardzo szary czy bardziej kremowy?

jak już to bardziej kremowy[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:03_________________________________________________pogrzeb w wątku Młodego on kiedyś taką miał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadwoziu B6 masz 4 odcienie tapicerki deski rozdzielczej:

Niebieski 1VE (maritime) [LD]

Czarny 24A (soul) - [LA, LB, QE, ZM, ZQ, ZR, ZS, ZT, QT]

Ciemnoszary 33F (swing) - [LC i LF]

Szarobeżowy 35J (jive) [LE]

Na wlepce serwisowej (jest w książce serwisowej, pod kanapą w Avancie i we wnęce koła zapasowego w sedanie) znajdziesz m.in. kod koloru tapicerki wnętrza:

stickercolor.JPG

Przy kolorach dodałem pozycję w nawiasie, jest to właśnie symbol koloru tapicerki wnętrza - dany kolor deski rozdzielczej występował fabrycznie tylko w konfiguracji z danym kolorem wnętrza. Jeśli uda Ci się wyprosić fotkę wlepki lub sprawdzenie tego kodu - tak dojdziesz jaką tapicerkę naprawdę widzisz na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz wnetrza B6 w tonacji LE dodam jeszcze, że "jive" to jest nazwa tego ciemniejszego koloru beżu w B6. W tym kolorze jest np góra deski rozdzielczej, kierownica, kratki nawiewów, rączka hamulca lub galka od skrzyni beigów itp. Natomiast elementy jasno beżowe( lusterko, podsufitka, słupki, tunel, podłokietnik itp ) nazywają się "twist".

Dodatkowo jeszcze: w B7 też występowała tonacja beżowa, ale ciut się różniąca odcieniami o B6. Juz nie jest ozanczona jako LE, tylko chyba NR i kolory nazywają się inaczej. Ciemny to "kamut" a jasny to "torrone". I różnią się o ton od b6. Mam u siebie kierownicę od B7 i roznica jest zauważalna.

IMHO tonacja beżowa wygląda co najmniej tak samo efektownie, albo i bardziej niż czarna, ale to kwestia gustu.( poza chyba niebieską, bo ta jest paskudna i obiektywnie i subiektywnie )Jest pewien klopot z utrzymaniem tego w czystości i powazny kłopot ze znalezieniem uzywanych elementów wnętrza na upgrade'y, ale jak juz się uda, to efekt jest znakomity, a satysfakcja..... bezcenne..... :> Polecam.

Jak bedziesz chcial, to podeślij mi na priv swój email to Ci wyślę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...